Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Kalendorius


Kalendorius gali būti naudojamas įvykiu paskelbimui, kuriuos galės matyti kiti bendruomenės nariai. Jame taip pat nurodomi kiekvieno vartojo gimtadieniai. Kad patektumėte į jį, spauskite "Kalendorius" skiltį bet kurio puslapio viršuje.

Kalendoriaus navigacija

Greitas šuolis
Viršuje šoninio meniu jūs matysite dėžutę, kuri leis jums pasirinkti kurį kalendorių norite matyti, arba greitai peršokti į bet kurį mėnesį. Kad pakeistumėte mėnesį, kurį žiūrite, pasirinkite mėnesį, kurį norite peržiūrėti naudojantis slenkančias dėžutes ir spaudžiant Pirmyn.

Taip pat yra nuorodos, leidžiančios greitai peršokti mėnesį ar savaitę, jos yra žemiau pagrindinio kalendoriaus.

Mini-Kalendoriai
Žemiau greito peršokimo dėžės, jūs matysite mini-kalendorių kuris rodys praeitą mėnesį ir sekantį mėnesį, tai priklauso nuo mėnesio, kurį tuo metu žiūrėsite. Jei žiūrite tam tikrą savaitę, jūs taip pat matysite mini-kalendorių esančio mėnesio, o šios dienos data bus paryškinta.

Jei diena turi paryškintą įvykį, spaudžiant tą datą parodys visas smulkmenas apie tos dienos įvykius.

Jūs taip pat galite spausti šalia bet kurios savaitės, kad pakeistumėte kalendoriaus išvaizdą remiantis ta savaite.

Pagrindinis Kalendorius
Kalendorius, kurį matote, yra rodomas puslapio viduryje. Šiandienos diena bus paryškinta, jei ji bus tame mėnesyje, kurį žiūrite.

Įvykiai arba gimtadieniai bus pabrėžti dėžutėse. Spauskite bet kurį iš jų, kad pamatytumėte smulkmenas arba įvykius. Jei bus per daug įvykių, kad parodytų mėnesinėje išklotėje, jums bus apie tai pranešta nuoroda, kurioje galėsite peržiūrėti visus įvykius tai dienai.

Jūs galite eiti pirmyn ir atgal spaudžiant "← Atgal" ir "→ Pirmyn" nuorodasvirš kalendoriaus.


Naujų įvykių pridėjimas
Kad pridėtumėte naują įvykį, pasirinkite vieną iš mygtukų virš kalendoriaus:
  • Pasikartojantys Įvykiai – Tai skirta įvykiams, kurie pasikartoja, pavyzdžiui metinės. Jūsų bus paklausta, kaip dažnai tas įvykis kartojasi (kas savaitę, kas mėnesį ar metus) ir kada įvykis nustoja kartotis.
  • Ilgalaikiai Įvykiai – Tai skirta įvykiams, kurie tęsiasi per daugiau nei vieną dieną. Jūsų bus paklausta pradinė ir paskutinė data.
  • Vienkartiniai Įvykiai – Tai skirta įvykiams, kurie įvyks kartą per dieną.

Jūsų bus paprašoma suteikti įvykiams pavadinimus. Jeigu jūs kuriate pasikartojančius ar vienakrtinius įvykius, jūs taip pat galite nurodyti pradžios laiką, tuo atveju, kai įvykis netrunka visą dieną. Kad tai padarytumėte, pažymėkite dėžutę ir nurodykite pradžios laiką.
Jūs tada galėsite nustatyti kokio tipo tai įvykis – vieši įvykiai gali būti peržiūrėti kitų narių, tuo tarpu asmeniniai įvykiai yra rodomi tik jums.

Galiausiai, parašykite aprašymą, skirtą jūsų įvykiams ir spauskite Pridėti Kalendoriaus Įvykį.