Peršokti prie turinio

Pagalbos tema: Paieška


Paieškos funkcija gali būti naudojama greitai jūsų frazės paieškai visuoje bendruomenėje, remiantis tuo, ką įvedate.

Greita paieška>
Jūs galite pradėvi greitą paiešką įvesdami raktažodžius į greitos paieškos langelį bet kurio puslapio viršuje ir spaudžiant „Ieškoti" mygtuką.

Išplėstinė paieška
Vietoje savo frazės įrašymo į greitą paiešką, jūs galite spausti "Išplėstinė" nuorodą šalia, jūs matysite daugiau pasirinkimų naudojamų jūsų paieškoje.

Pirmas pasirinkimas, "Rasti žodžius" yra vieta, kur galite įvesti raktažodžius, kurių norite ieškoti.

Sekantis pasirinkimas, "Rasti autorių" gali būti naudojamas surasti turinį tik tam tikro vartotojo. Kai pradėsite rašyti vartotojo vardą, turėtumėte matyti slenkantį meniu su vartotojų cardų pasiūlymais, kuriuos galėsite pasirinkti.

Sekantis pasirinkimas, "Rasti pagal datą" leidžia jums rūšiuoti rezultatus tik pagal tam tikrą laiko tarpą. Kad pasirinktumėte datą, spauskite mygtuką – tai atidarys kalendorių. Iš čia jūs galite pasirinkti bet kurią datą ir jūsų pasirinkimas bus įvestas į paieškos formą.

Sekantis pasirinkimas, "Rasti forume leidžia jums susiaurinti jūsų rezultatus į tam tikro forumo paiešką. Jūs galite pasirinkti kelis forumus laikant Ctrl mygtuką and jūsų klaviatūros (arba cmd jeigu naudojate Mac) ir spaudžiant ant pasirinkimų.

Jūs galite palikti bet kurį iš šių pasirinkimų tuščią, tačiau turite nurodyti bent vieną paieškos kriterijų kai paleidžiate paiešką. Kai įvedėte visus reikalingus laukus, kurių jums reikia, spauskite Ieškoti mygtuką.

Eiliuota Paieška
Jūs taip galite ieškoti individualius forumus ar temas iš jų pačių vidaus. Žemiau temų sąrašo forume, jūs pastebėsite dėžutę pavadintą "Ieškoti Forume", ir žemiau visų pranešimų temoje jūs pastebėsite dėžutę pavadintą "Ieškoti Temą" – įveskite savo raktažodžius į dėžutę ir spauskite Pradėti kad pradėtumėte eiliuotą paiešką.

Rezultatai
Kai paskelbsite savo paiešką, atsiras rūšiuotas puslapis su rezultatais – jūs galite pakeisti pasirinkimus, kad nustatytumėte, kurią bendruomenės vietą norite ieškoti. Pavyzdžiui, rezultatai "Forumai" meniu rodys visus forumus kuriuose rasti jūsų nurodyti raktažodžiai, tuo tarpu "Nariai" skiltis visus narius, kurie sutampa su jūsų raktažodžiu.

Jūs galite pakeisti tvarką, kuria rodomi rezultatai, rūšiuojant pagal svarbą arba datą, naudojant pasirinkimus dešinėje pusėje, iškart po skiltimis.

Raktažodžiai, kurių ieškojote, bus paryškinti taip.

Kai radote, ko ieškote, galite spausti pasirinkimą ir tai atidarys pageidaujamą puslapį.