Pereiti prie turinio

MP su 33" ratais


gintukas1976

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jei nebus tai Boogeriai (nors ir tuos vežtų) tai tikrai viskas bus gerai :) veža, velka ir dar ratus sukasa B) gal kiek bukokai kelyje tik kai trasoje reaguoja jis į gaziuką... tik sukelt reiks kad jie tilptų :rolleyes:

o tai dauk kelt reike 5 cm pakanka ar nelabai? as turiu galvoj nuo remo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur naudosi mašiną? :rolleyes:

 

jei daugiau asfaltu lakstai, tai gal ir 31 pakanka, o jei dar ir lengvas pavaikyt norisi :lol: man su 31 per miestą tikrai smagiau važiuojasi B)

 

miške jei trūksta pravažumo tai tada gal ir verta mestelt didesnius ratukus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur naudosi mašiną? :rolleyes:

 

jei daugiau asfaltu lakstai, tai gal ir 31 pakanka, o jei dar ir lengvas pavaikyt norisi :lol: man su 31 per miestą tikrai smagiau važiuojasi B)

 

miške jei trūksta pravažumo tai tada gal ir verta mestelt didesnius ratukus ;)

o tai sankaba pusasei ar bala zino kas dar nelusta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesulaužomų dalykų nėra :lol: šiaip tai laiko lyg ir viskas, jei tvarkinga ir prižiūrima B)

 

jei normalaus piktumo padangos tai viskas laiko, tik gal galios kiek norėtųsi daugiau.

 

duosiu patarimą, pasižiūrėk kai bus kokia pakatuškė, gal kas bus su mitsubu 33 ratukais, pralėksi su kitu tokiais ratais ir pamatysi kaip kas :)

 

asmeniškai man mieste smagiau su 31'ukais, nes dar ir ratukus cyptelt pavyksta B) na, trasoje 33 bukesni, bet važiuoja irgi. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va. kai sulėtinsi tai švilps kaip ne kaip jis, o va kelyje tiagos trūks. bet gyventi galima ;) į latviją nujojom tryse su pilnai užkrautu mitsu, ramiai 85 - 100 kreisuojant, o žvyrkeliukais ir padurniuojant. B) salerkės gavosi gal kiek virš 10 trasoje beje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, per platūs :huh: bet atrodys tai gražiai :rolleyes:

 

Man labai patiko viena pokatuškė, kai teko važiuoti kartu su GAZ 66, Runeriu ir Mitsubishu. Gavosi, kad pas mane buvo tokie plentinukai su nedaug protektoriaus, 31 gal. net nežinau. mašina ne mano buvo, esmė tokia, padangos su beveik neesančiu protektoriumi, tai finale visi liko abstulbę kaip važiavo mitsas... visas pelkes 2 pavara palėtintu bėgiu iki 3000 apsukų ir pirmyn... tik smėlyne buvo sunkoka vieną duobę pajamt, šarvuočių toks kaklavanas, tai tik jame trūko jėgos. O šiaip lėkėm su vėju, galiausiai molyne nuvažiavau gal tik 20 metrų mažiau nei GAZ 66 :lol: mitsubo tie kur pasvirimą rodo jau iki ribotuvo jei ne daugiau, žodžiu visas perkrypęs, bet suka molyne ratus kaip pašėlęs :lol: aš buvau abstulbęs, bet pamatytumėt savininką... džiaugėsi, kad jo mašina eina puikiai :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dabar stovi originalus, zadu deti 31. 11,5 bet bijau, kad bus per platus ir per sniega ir purva nelabai vaziuos. Kaip galvojat? Vaziuoju tik i zvejyba ir medziokle, varzybose nedalyvaju.

pas mane dabar tokie uzdeti. Atrodo masina gerai bet praranda stabilima kelije

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

dek 33 nesuk smegenu del 32 nes is esmes kluna jie venodai i arkutes aisku tik po tramplinu ar geru duobiu, o pravazumas geresnis jauciasi su 33 izbandyta varzybose pasiteisino 100% ir jokiu bodi liftu nereikia II pajerui o apie torcijonu paverzimu, sakiu luzinejimu, aisku pasitaiko jei ta sake nuo senatves jau gerai pavargus, bet seip mano pajeras mate tiek tramplinu ir niekas neluzo jokie torcijonai ar sakes. sekmes vazinejantis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dek 33 nesuk smegenu del 32 nes is esmes kluna jie venodai i arkutes aisku tik po tramplinu ar geru duobiu, o pravazumas geresnis jauciasi su 33 izbandyta varzybose pasiteisino 100% ir jokiu bodi liftu nereikia II pajerui o apie torcijonu paverzimu, sakiu luzinejimu, aisku pasitaiko jei ta sake nuo senatves jau gerai pavargus, bet seip mano pajeras mate tiek tramplinu ir niekas neluzo jokie torcijonai ar sakes. sekmes vazinejantis.

tai kad pas mane jau su 31 kliuna arku o tai kas bus su 33?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane MPII su 32x11.5 R15: torcionai sureguliuoti taip, kat pusašiai stovetu vienoje ašyje, (tipo ratų ašis 0-0) tai kliūna arkos per didesnes duobes smarkiai, už savaitės darysiu 7cm bodyliftą ir statysiu 33x12,5 R15 mudus, apie pasikeitimus papasakosiu po modifikacijų.... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.