Pereiti prie turinio

MP iskelimas/liftas


Rekomenduojami pranešimai

Tikėtina, jog tau užsidėjus gervę, truputį pasileido priekis į apačią, todėl ir kabina priekinį priekinio bamperio kapmpus. As tavo vietoj perstatyčiau torsioną (procedūrą aprašiau aukščiau), nieko ten sudėtingo. Plius dabar kai reguliuosi puses atkreipk dėmesį kokioje padėtyje yra viršutinės šakės, ar jos turi eigos iki "atboiniku). Jeigu torsionai susukti iki galo tikėtina, kad priekinė šakė neturi eigos į apačią dėl ko dingsta pakabos artikuliacija (žr. nuotrauką). Nuotraukoje matyti, kad ant šakės dar yra pagalvė, kurios pas tave tikėtina jau nėra nuo senumo (bent jau man nėra tekę pas nieką matyti jos). Jeigu sumastysi perstatinėti torsionus tai kaip minėjo paremk mašiną pakišdamas ką nors po rėmo priekiu, o atsukinėdamas torsioną laikančią veržlę, rekomenduoju atleidus didžiąją dalį veržlės, kuomet petys jau bus gerokai pasileidęs į apačią pastatyti domkratą, kad peties galas į jį atsiremtų. Visai išsukęs varžtą, atleisi domkratą ir ramiai galėsi išimti tą petį. Nedarant kai rašiau, atsukus veržlę laikančią "pety" gali būti staigus jo rovimas į apačią dėl apkrovos ir gali sužaloti.

post-9510-0-17695900-1459782866_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 189
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kiek as keiciau pas save tai neiko peciu nekisau, tik masina pasikeliau, kad ratas tabaluotu. jis dar ta peti atpalaiduoja kabedamas.  jei jau pilnai susuktas varztas, ir neuztenka eigos, kad peti perstatyt reikia, tai kol ji atledi visiskai, tai ir itampos nebelieka, tabaluoja tas petys laisvai.  bent jau mano tokia praktika...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek as keiciau pas save tai neiko peciu nekisau, tik masina pasikeliau, kad ratas tabaluotu. jis dar ta peti atpalaiduoja kabedamas. jei jau pilnai susuktas varztas, ir neuztenka eigos, kad peti perstatyt reikia, tai kol ji atledi visiskai, tai ir itampos nebelieka, tabaluoja tas petys laisvai. bent jau mano tokia praktika...

Isimant man irgi taip buvo. Permetus per danti toscijona reikejo donkratu vos padet, kad patogiau varzto sriegi pagaut.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavelavot :D   Vienas buvo susuktas iki galo o kitas ne, tai as susukau irgi iki galo. Masina stovi neligioi vietoi tai neaisku dabar kaip ligioi bus :D  Rytoi paziuresiu.  Paziurejau tarpelis kokie 2 comai nuo atboiniko iki sakes vienoi pusei kitoi daugiau, bet kaip jau rasiau kreivai masina stovi. Seip negirdejau kad dauzitusi ten kaskas. Galima dar atsukt tas detaliukes ant sakes kur stovi. Vietos dar padides :scratch:  O bampesio kampus sieke ir be gerves. Pabandisiu gal palenkt biski bamperi, gal paviks :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

sveiki esu naujokas, reikia pagalbos kaip pasikelti prieki pajero 1 nes kazkas atsitiko sukant pradejo liestis i arkas o priestai viskas ok buvo ratai 33 cia kiek ziuriu jokiu spiruokliu nerandu gal kas galit paaiskinti ant ko jis laikosi nes vakar amortikus dar pasikeiciau ir viskas taipat dekui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ji prieki stovi torsijonai reik susukti juos iki galo kad priekis susikeltu...

O i gala jei yra spiruokles orginalias meti ir dedi nuo MPII 7vietu galines...liux atrodo ir vaziuoja...turiu kazkur kompe foto kaip maniskis taip atrode padarytas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki esu naujokas, reikia pagalbos kaip pasikelti prieki pajero 1 nes kazkas atsitiko sukant pradejo liestis i arkas o priestai viskas ok buvo ratai 33 cia kiek ziuriu jokiu spiruokliu nerandu gal kas galit paaiskinti ant ko jis laikosi nes vakar amortikus dar pasikeiciau ir viskas taipat dekui :)

Sveiki, kad jau kolega naujokas, tai pirmai pradžiai siūlau užsipildyti forumo nario profili http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/16-forumo-taisykl%C4%97s/

tada prisitatom, kad kolektyvas matytu su kuo yra bendraujama http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/4174-esu-naujokas-%C5%A1iame-forume-pristatau-save/ir tada jau galim klausti kas ir kaip... sekmes :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.