Pereiti prie turinio

MP iskelimas/liftas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 189
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Lb daug raidziu,cia geriausio budo nekas nepasakys.Reik rinkt info,ziuret kaip pas kitus padaryta,bandyt vaziot.Ir sprest pagal savo poreikius ko reik auto..Lengviausias ir greiciausias budas pirkti pakabos lift-komlekta-torsionai,spirokles,amortai.Pigesnis budas taikit paciam spirokles i gala+amortus ilgesnius(ilgi reik isskaiciot)Prieki SIEK-TIEK susukt torsionus,jei neuztenka ikist dideliu ratu,apipjaut skardas,parinkt isnesyma disku.Dar galima kelt kebula tik prieki su prostavkem,pirmos prekij tarkim 6cm paciam gale 0,i tarpus auksti prostavkiu isskaiciot,cia vadina neeiliniu liftu,kur gala sukelia su safario spiroklem (pvz)o prieki kebulo pagalba.Nes susukus torsionus daugiau normos kuria gamintojas ne siaip sugalvojo,didziausia beda ne kietume,o tame kad sumazeja priekines pakabos eiga i apacia,ko pasekoje galima lb lengvai averst masina uzlekant ant kliuties.Cia savo zodziais atpasakoju ta info is ru saitu,tai kad cia labai apibendrinu.Pas mane gale nissan safari spirokles+ilgesni uz standarta kajaba amortai,priekis siek tiek susukti torsai,33 pridejus telpa vizualiai,bet reik daug lakstyt ir asfaltu,tai kad pasirinkau 31 optimaliausia man varianta,greitis,kuro sanaudos ir t.t.Kokius ratus zadi kist ir kur naudosi auto?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 31 ratai.Tokius ir paliksiu.Vazineju normaliu keliu ir kartais i miska ilekiu.Keliu seip del grozio,na ir gal bus geresnis pravazumas.As gale linges ant tilto uzdejau.Galas issikele.Dabar noriu su priekiu kazka padaryti.Torsionus susukau,bet labai kietas pasidare dzipas.Nelabai mane tas tenkina.Tai ir galvoju ka padaryti kad nebutu toks kietas.Galvoju jei torsionus perstatysiu jis issikels,bet vis tiek bus kietas ?ir ar nebus tas pats kaip jie ir susukti?Gal tada geriau torsionu nesusukti ir prieki kebula iskelti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip su verstais tiltais,pas mane spirokles,o del priekio tai po pirmo rimtesnio isvaziavimo gal pasimatis,tada ir suksi sau galva:)O seip kad paligint,gali uzsikvest i svecius:)Baisiai man patiko ta greitumine trasa(smeliukas)uz stoties,kur elektrolinija eina..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/view ... B%E8%F4%F2 cia daug geros info,bet rusiskai.Su 4duru pajerinem spiroklem ne ka ir pakelsi,jei butu naujos tai jos ilgesnes,bet nauju kazin ar gausi.Nuo nissan safari(TD 42)+amortikai parinkti pagal maksimalu spirokliu eiga,geras variantas,o su priekiu biski sunkiau jei nori islaikyti mitso privalumus.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

linges naujas įsidėk, jei turi litukų, tai Iron man arba OME ir prieky amortikus , taip pat Iron man arba OME, dar torcionus padidinto pravažumo kartu su šake pasistatyt, nes pačių torcionų kelt neapsimoka,ratų suvedimas dingsta, mačiau kažkur internete pardavinėja Australijoj, ratus 32 - 33 ir viskas, nes jei kelsi kėbulą, tai prasidės bėdos. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bodyliftas tik tam, kad ratus didesnius ikist galima butu ,daromas.Vaziavimas nukencia kazkiek nezymiai,bet tik "nekakoi" :D Galima siustis is neto,galima pirkt medziagos ir pas tekintoja balvankes issidrozt,su kelimu kokius 6 cm,pas MP1 problemu nekyla zenkliu..auksciau,daugiau perdarinejimu ir tiek.Cia zmones su foto pasokoja kaip ka dare

http://www.pajero4x4.ru/projects/ daug vertingos informacijos is pirmu lupu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

linges naujas įsidėk, jei turi litukų, tai Iron man arba OME ir prieky amortikus , taip pat Iron man arba OME, dar torcionus padidinto pravažumo kartu su šake pasistatyt, nes pačių torcionų kelt neapsimoka,ratų suvedimas dingsta, mačiau kažkur internete pardavinėja Australijoj, ratus 32 - 33 ir viskas, nes jei kelsi kėbulą, tai prasidės bėdos. :)

o kur torcionus didesnius gaut, o lingem reikai kokiu perdarymu papildomu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as itariu darius neklaustu forume jei tiketusi atsakymo -"nuveik i parda ir nusipirk" :]]

mane pvz irgi domintu kiti budai kaip daliu priderinimas nuo kitu modeliu ir pan, o beviltiskai paleist 4klt lift-kit'ui tai daug mastyt nereikia:]

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.