Pereiti prie turinio

NP GR pakaitinimo zvakes


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 95
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

sveiki.norejau paklausti kaip patikrinti dvieju kontaktu zvakes y60 2,8td .reles su kontrolkem mirga graziai .o vedas visas su dumais ir drebejimu,aisku tik pasila truputi ir liuks.manau zvakeles pilnai nesudirba kazkuriuo kontaktu.aciu

tu tuom isitikines?gal kompas nustipo kuris valdo tavo pakaitinima

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma reikia issiaiskint kas kaltas.nes kai tikrino tipo veikia,bet pagal mane vienu konturu ar kitu turi veikti abiem.ar ne taip suprantu .?visos zvakes nuo 1990metu surinkimo stovi.budavo kad siltam vienas cilindras kaip nedirbtu pilnai.perpyliau tepalus 5w30 tylu ramu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Taip turi but , kazkuriuoj temoj buvau issamiai aprases patrulio pakaitinimo zvakiu veikima - pasiieskok , persiskaityk ir suprasi kodel ten ateina 12v nors zvakes 6.5v ,

 

Liuks,neatsimenu visos sistemos atmintinai bet dede klevas tikrai aiskino kazkurioj temoj
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sveiki.nekurent temos.mano y60 2,8td toliau krecia stebuklus su uzsivedimu.kuro, isprendziau problema.manau mano yra arktinis patrulis :D , nes nuo 15 panasiai salcio, vedasi be jokiu purtimusi,o tik siltyn lin 0 ir prasideda hlamo emblemos klijavimas ant uzpakalio.purtos,dumina,dreba,kol pasyla.siandien ryte trukt prie -18 ir sukas.kas pasakys,kaip isoperuot si gimaroju?aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na,cia tik mano samprotavimai... jei zvakes sildo rele, tai gali ilgeti pakaitinimo laikas nuo didesnio minuso lauke, kuo salciau, tuo ilgiau laiko zvakes. o stai kai arti nulio,gali buti tas taimeris gliucina, ir nedasildo kiek reikia.Beto, kai mes  dedam  zvakes 12v vietoj 6v,irgi gali pasireiksti nedasildymas ,juk 12v reikia ilgiau kaitinti. Dauguma pasidare tiesiogini pakaitinima per knopke, ner problemu, ir zvakes nesudega,ypac tos dvigubos, kaip pasake kaina parduotuveje, vos nenusikeikiau... blt.nx.;((

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.nekurent temos.mano y60 2,8td toliau krecia stebuklus su uzsivedimu.kuro, isprendziau problema.manau mano yra arktinis patrulis :D , nes nuo 15 panasiai salcio, vedasi be jokiu purtimusi,o tik siltyn lin 0 ir prasideda hlamo emblemos klijavimas ant uzpakalio.purtos,dumina,dreba,kol pasyla.siandien ryte trukt prie -18 ir sukas.kas pasakys,kaip isoperuot si gimaroju?aciu

Greiciausiai kvailioja temperaturos daviklis , pagal viska kai prie salcio uzsikuria lengvai tai truputi padirbes turetu pradet dumint o veliau , kai dar labiau pakaista  , dumint nustot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis..- skaiciau cia-forume,kad i patruli 2.8 tinka mazdos pakait. zvakes. siandien radau, gera kaina, bet zvakes galas skiriasi , patrolio zvakes  uzplonintas pats  galiukas (apie coma), o mazdos kaitinimo galas vienodo storio, ziurint nuo korpuso su sriegiu. gal kas gali pasakyti, ar as ne tas zvakes ziurejau,ar tas storiau-ploniau neturi itakos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.