Pereiti prie turinio

Eurui ir visai ES


jeepcherokee

  

49 nariai prabalsavo

  1. 1. žlugs ES

    • Taip
      27
    • Ne
      21
    • Susilaikau nes ne Lietuvis
      1


Rekomenduojami pranešimai

Tikint vosokiais laikraščiais tai 2012m. visvien pasaulio pabaiga :)

Viskas bus normaliai- nestresuokit. Ne tokias bėdas pergyvenom.

Tiesa pasakius, rodiklių seniai nebeseku, tai tvirtai pasakyti negaliu...

Tačiau universitete kažkada teko krimsti tarptautinės ekonomikos mokslus ir žinokit yra laaabai daug visokių būdų ir priemonių pasiekti stabilumo, tik va kokiame lygyje ir ar tai kas nors norės daryti čia jau kitas klausimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man po teisybei px, turiu savo budele su 2 metru tvora - banko su jo paskolom man nereikia; vejo jegaine - bbdejau ant ignalinos; santaupas laikau kojneje, o jeigu kas nors nori pabandyti laime jas is ten paimti - mano 12tukas ir pora po 9mm visada kviecia uzeiti y svecius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man po teisybei px, turiu savo budele su 2 metru tvora - banko su jo paskolom man nereikia; vejo jegaine - bbdejau ant ignalinos; santaupas laikau kojneje, o jeigu kas nors nori pabandyti laime jas is ten paimti - mano 12tukas ir pora po 9mm visada kviecia uzeiti y svecius.

 

 

o kojinėje kairėje ar dešinėje laikai?, užeisim, net nepajausibiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man po teisybei px, turiu savo budele su 2 metru tvora - banko su jo paskolom man nereikia; vejo jegaine - bbdejau ant ignalinos; santaupas laikau kojneje, o jeigu kas nors nori pabandyti laime jas is ten paimti - mano 12tukas ir pora po 9mm visada kviecia uzeiti y svecius.

Super... :D Ir pas mone ta pati politika...:

"...O man po teisybei px, turiu savo budele su 2 metru gylio pelke - banko su jo paskolom man nedaug tereikia; vejo jegaine ruošiuosi pastatyti - bbdejau ant ignalinos; santaupas laikau kojneje, o jeigu kas nors nori pabandyti laime jas is ten paimti - mano 16tukas ir pora po 8mm visada kviecia uzeiti y svecius..."

 

Taigi jau du, - kurie žada išgyventi... B):lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man po teisybei px, turiu savo budele su 2 metru tvora - banko su jo paskolom man nereikia; vejo jegaine - bbdejau ant ignalinos; santaupas laikau kojneje, o jeigu kas nors nori pabandyti laime jas is ten paimti - mano 12tukas ir pora po 9mm visada kviecia uzeiti y svecius.

Per gerai galvoji, sita musu saika neis viena bankrotan( jie temps visus zmones paskui save, tokie kaip tu jiems stovi skersai gerkles nes nemoki jiems per bankus,kreditus,draudimus...)... Is pradziu apmokestins lietu,ora,kamina,langus,tavo 12 kalibra ir kitus, veliau tvora uz tai kad 2 metru, dar veliau kas menesi turesi inesti 200eur visokiems PSD ,PSS,KSS,SMM, ir tt....

Taigi antstoliai ateis pasimti tavo tvoros, budeles,12 tuko................

Cia tik pradzia, veliau neskaitant mokesciu dar begs pabegeliai is miestu is tu negru rajonu... O tada jie viska kas valgoma sluos nuo zemes pavirsiaus, gaujos ginkluotos ims tokias trobeles be problemu... Tau 12 tuko tokiam reikalui neuzteks, reik kulkosvaidziu,grnantu,minoisvaidziu, geros komandos apie 100 zmonmiu ir tt........ Vienam neiseis tokiom slaygom isgyvent, nebent bunkeris ir po zeme 20 metu kaip ziurkei, sliekus valgyt i lauka neiti... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvenate kaimuose ir gąsdinate vieni kitus, turiu tą, turiu aną, kaip suksis ir vystysis ekonomika jai niekas nieko nepirks, nestatys, nesiskolins, galų gale nekurs, kam jums mašinos, kam internetas, kam pinigai( kaip pasakė Ostapas Benderis)jai pas jus nėra fantazijos. Turime jau vieną valdžioje, kuris galvoja ne kaip daryti pinigus, o kaip juos taupyti ir spausti "kojinėje" tik kam jie ten reikalingi jei vistiek viską pravalgysi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va 4x4 patys tie kur labiausiai taupo, tiesiog už kiekvieną lašą saliaros dreba :D:D

 

paskutiniai įvykiai europoi tai tikrai kad neramina, ero kursas krito,euras ir litas surišti ir su babkėm neaišku ką daryti, fondai, akcijos visi smunka, už indėlius nieko nemoka 0,0kažkiek procento, o liaudis su lazdom vaikšto, o kaip Graikai tai netik jau su lazdom, kažkuo tai visa tai turėtų baigtis, bet jaučiu kad neįgerą, visas problemas spres paprastos liaudies sąskaita, kam pensiją nukirps, ar amžių prilgins iki jos, dar visas socialines išmokas atims, ir karočia pati jautriausi visuomenės dalis pavirs bomžais, o už sutaupytų keletą tūkstantėlių litukų ar evrikų galėsim nusipirkti puodą emealiuotą, neduok diev devalvacija, čia kaip su rubliu buvo karvę pardavė ir nusipirko puodą :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia baisu tiems labai daug "mastantiems", "su fantazija" ir "vystantiems ekanomika", o kaimieciams redneckams darsyki pabreziu - POfig. Kiekviena veikla turi tam tikra rizika, jei zaidi su fondais - prisiimi rizika, kad gali nueiti y minusa ir pan. Pelno marza gal ir zenkliai didesne, nei auginant ėst tiems "mastantiems", o bet taciau akciju birzos gali zlugti per diena, Jusu sufantazuoto verslo paslaugu irgi gali niekam nebereiketi, o ėst zmones nores visada. Ir zinoma, yra daigtu, kurie nenuverteja, ypac kai pinigu verte krenta. Grysim prie naturiniu mainu - as tame nematau problemu.

 

Problema yra tame, kad vietoj to, kad PATS dirbtu ir siektu savo geroves, pilna "mastanciu" gudruciu, gatavu ant svetimo sprando joti y roju. Va cia problema, kad jau abiturientai svajoja, kaip pabaigs magistrantura ir gaves A 20 valstybes tarnautojo kategorija sekmingai iki pencijos sedes savivaldybeje statydamas shikanus uz puse limono.

 

Jamant graikijos atveji - ten jiems dar net nieko neapkarpe, o jau riauses. Pas mus - smaugia visus, ka gali, isskyrus aisku savo storas subines - ir visi tyli. Sovietine mastysena tsakant, sistema - sventas dalykas...

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau pries kelis metus sakiau, kad sitas kalchozas (ES) anksciau ar veliau sugrius. vienas sajuzas jau krito, o sitas nieko ne geresnis uz ta buvusi. biurokratija ir babkiu svaistymai dar labiau isigaleje negu buvusiame. negali tai testis amzinai. vokieciai dabar jau nepatenkinti, kad turi visokius ubagus remti... oi bus dar cia kipiso :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.