Pereiti prie turinio

Pasidaryk pats - trooper, monterey, frontera remontas


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,gal kas dejot i frontera amortizatorius kitos masinos?pas mane galas keltas spiruoklem priekis isverstas trasijonais ir labai siubuoja,per kalniukus net i ora pasokabiggrin.gif

tai atversk torcijonus ir neriekės amortikų ieškoti. O šeip paleisk kažkiek torcijonus, kad eigos liktų ir amortikų nereikės ieškot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

pas mane tiek ipusta kazkas, ir tai biski baladojas, reiktu gal su minkstesnem vaziuot. OF tai lengvesne

pabandyk kokis 2-1,8 pasidaryt ir pavazinet. cia reikia individualiai kaip kam labiau patinka. bet jei per kietai tai barski ir ypac ant slidzios dangos kaip karve ant ledo jautiesi, jei per mazai isiputi vel negerai-vaziuoji minkstai bet siubuoji liuliuoji kaip su laivu :)

pasibandyk vienaip paskui dar paminkstink, paziuresi geriau ar blogiau ir atrasi kaip geriausiai tau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kuom skiriasi papildomas lakštas nuo spyruoklės - nu negi nori pasakyt kad spyruoklės tik pakelia mašiną bet ji kietesnė nepasidaro  B)

ne nesakau kad nekietina spyruoklės,bet nepasakyčiau kad daug kietesnė tapo,nu nežinau dėl to papildomo lapo ,bet man atrodo spyruoklė vistik plastiškenė,nu aisku jei ji ne nuo kokio vikstinio traktorius vežimėlio :D

dėjau nuo astros,ir tai dar galėtų minkštesnė būt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na reiks ir man pamazint tada

Nu pas mane 31 Goodrich Km2, 1.5 atmosferos ;), situ padangu stiprus kordai jos leidzia su tiek vaziuoti, ir be to minksciau ir sukibimo plotas didesnis. As matai kai asfaltu nevaziuoju :) 

Kazkada su beveik tuscia gryzau, rode gal tik 0.5 atmosferos, aisku ir nelekiau, avariniu rezimu, tai tikrai nustebino, nedaug skyresi nuo pilnai pripustu padangu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane 31 Goodrich Km2, 1.5 atmosferos ;), situ padangu stiprus kordai jos leidzia su tiek vaziuoti, ir be to minksciau ir sukibimo plotas didesnis. As matai kai asfaltu nevaziuoju :) 

Kazkada su beveik tuscia gryzau, rode gal tik 0.5 atmosferos, aisku ir nelekiau, avariniu rezimu, tai tikrai nustebino, nedaug skyresi nuo pilnai pripustu padangu.

jo pamazinau iki 2 atmosferu lb pasijaute tik labiau plaukiojanti pasidare
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.