Pereiti prie turinio

niva naujokui


Rekomenduojami pranešimai

Variklis 1.7, 5 pavarų dėžė, greitesni tiltai(3,9), vairo mechanizmas šiek tiek modifikuotas, kėbulas, salonas...

Čia kolega minėjo, kad geriau pirkt naujesnę Nivą-visai su tuo nesutinku :) Vien dėl kėbulo neverta-pūva daug baisiau, nei senos Nivos...

 

Hmmmm. Laukiam daugiau nuomoniu, dar klausymas, niva tikrai remo neturi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien dėl kėbulo neverta-pūva daug baisiau, nei senos Nivos...

Seną niva neverta pirkti vien dėl to,kad ji bus išbelsta,atidirbus galutinai per visus galus.Praktiškai nėra užlaikytų nivu...Variklis senos per tiek metų bus užpjautas.Be abejonės viskas sutvarkoma...Plius senos nivos salonas bent man nepatinka,bagažinė naujos patogesnė.

niva tikrai remo neturi?

aiškiau nebūna

post-3454-12706601074079_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu idomu suzinoti kiek tau metu,nes kai kurie klausimai nypyk, bet juokingi :) arba su technika neturejas reikalu visai arba metu mazoka B):) nes jei tu pats netvarkysi tai kalnus litu kainuos...

puikiai suprantu, tik atsakyma nelabai supratau, dabar viska isiaiskinau, dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su dujom kokiom y ora neislekciau? :D kiek ji mazdaug benzo imtu?

Ramiai vazinejant turetu tilpti apie 10L/100km, bet as taip nemoku :D as magistraleje ant 130 kitus dzipus lenkiu :D

Lendant i bala jau kitas reikalas, kaip paklius. Pvz vienoje is pakatuskiu nuvaziavau apie 30 km su 20 ltr benzo, bet buvo linksma :D buksavom, klimpom, lupom, tasemes pirmyn ir atgal su paletintojiais, blokiruotem zemiausiais begiais. Dujas kad ir tureciau ko gero baloj isjungciau, nes nivos variklis pradeda graziai dirbt su purvais ar sniegais ties 4000rpm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tau galiu ish patirties paskayti, jai pradesi daryti visk nuo pasaknu gailieseies, Pirma kaip kolegos sako pavazinek, paziurek susipazink,

 

Ba bus kaip man , Krusies kaip pisuoklis pavargelis kad paragautum medaus, kurio net skonio nezinai. As Du metus Savo UAza TVARKAU, O kur mano medus?

Gal jau pabaigei,betruksta baka statyt ir benza pilt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki.. Taigi noriu paklausti jusu, expertu.. Taigi va noriu pirkti niva, ir pabandyti pradziai megejiskai vazenti po miskus, pelkes ir pns, o paskui bandyti jau pretenduoti i rimtesnius... Kaip pradziai nivos pakaktu? Ar daug keistu reiktu, kad galecia palakstyti po miskus?

Na ka as NIVA esu paturejas, bet atsibodo tvarkyti tai pardaviau. DB kai neturiu jokio 4x4 tai gaila man ir tos NIVOS>

na pradžiai uzteks ir standartinės NIVOS , bet juk žinai valgant apetitas dideja ir tada prasideda.......

bet iš savo nedidelės patirties sakau rankas tai nusidaužysi kaip reikalas, na nebent varysi y serviza.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.