Pereiti prie turinio

MPII dega tepalo lygio indikatorius


arvis

Rekomenduojami pranešimai

Žodžiu skydelyje dega tokia pati kaip variklio tepalo spaudimo tik geltona lempute, variklio tepalo spaudimo yra kita. Kur čia bėdos ieškoti, auto MP II 3litrai benzas

 

Ačiu

man atrodo kad cia yra tepalo lygio lemputė,paziurėk turėtų būti mažoji tepalo norma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorėjau kurti naujos temos apie lemputes, tai parašysiu čia. Situacija tokia, svirties padėtis 2H, o mirksi priekinių ratų lemputės. Perjungus į 4H, o poto vėl atgal į 2H, jos nustoja mirksėti, bet pavažiavus keletą km priekiniai ratai vėl mirksi. Kame problema?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti kad neatsijungia razdatke. Pas mane ta pati problema yra. Kalti skirtingi ratai. Jei ant asfalto ijungi 4h ir truputi pavaziuoji, ijugnus atgal 2h, skydelije priekiniai ratai mirksi, ir tai del to, kad razdatke neatsijungia, priekiniai ratai lieka pajungti. O kad atsijungtu, reikia ijungti atbulini begi, ir pavaziuoti ten gal 10 metru, gal dar maziau, ir tada issijungia, ir priekiniai ratai nebemirksi. Del to dabar 4h niekada nenaudojamas ;/ nebent ziema, kai iseina graziai isjungti ant sniego.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dega abs lempute,pakeiciau bloga abs davilkli vis tiek dega ir abs neveikia. klausimas, gal reikia jungti prie kompo kad klaida isvalyti? :rolleyes:

 

O pas Tave kartais nemirkčioja tarpašinio diferencialo lemputė? Kai ji mirkčiojo pas mane, automatiškai atsijungdavo ABS. (Taip pas juos yra numatyta). Kol nesutvarkiau greičių dėžės mechaninių daviklių, tol ABS neveikė.

Kur pirkai ir kiek mokėjai už ABS daviklį? Pas mane vienas neveikia, kiek ieškojau šrotuose, jų nesugadintų išimti nepavyksta. Siūlo pirkti su "stupica". Kiek žinau pas MPII yra įvairių rūšių ABS daviklių, gali ir netikti nuo identiško modelio. Nusispjoviau ir važinėju be ABS, bet sutvarkyti norėčiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti kad neatsijungia razdatke. Pas mane ta pati problema yra. Kalti skirtingi ratai. Jei ant asfalto ijungi 4h ir truputi pavaziuoji, ijugnus atgal 2h, skydelije priekiniai ratai mirksi, ir tai del to, kad razdatke neatsijungia, priekiniai ratai lieka pajungti. O kad atsijungtu, reikia ijungti atbulini begi, ir pavaziuoti ten gal 10 metru, gal dar maziau, ir tada issijungia, ir priekiniai ratai nebemirksi. Del to dabar 4h niekada nenaudojamas ;/ nebent ziema, kai iseina graziai isjungti ant sniego.

 

Pasitikslinimui klausimėlis. O mirksintys priekiniai ratai kartais rodo ne kad hub'ai neatsijungę? Ar, kad aplamai priekinis tiltas dar neatjungtas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas Tave kartais nemirkčioja tarpašinio diferencialo lemputė? Kai ji mirkčiojo pas mane, automatiškai atsijungdavo ABS. (Taip pas juos yra numatyta). Kol nesutvarkiau greičių dėžės mechaninių daviklių, tol ABS neveikė.

Kur pirkai ir kiek mokėjai už ABS daviklį? Pas mane vienas neveikia, kiek ieškojau šrotuose, jų nesugadintų išimti nepavyksta. Siūlo pirkti su "stupica". Kiek žinau pas MPII yra įvairių rūšių ABS daviklių, gali ir netikti nuo identiško modelio. Nusispjoviau ir važinėju be ABS, bet sutvarkyti norėčiau.

 

 

tapasinis dferencialas nemirksi, pirkau srote ,tiksliai nepamenu bet apie 200lt mokejau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikslinimui klausimėlis. O mirksintys priekiniai ratai kartais rodo ne kad hub'ai neatsijungę? Ar, kad aplamai priekinis tiltas dar neatjungtas?

 

Mirksintys priekiniai ratai tikrai rodo, kad neatsijunge hubai.

Pvz. pas mane yra vakuminiai hubai, tai ijungus degima mirksi, o uzvedus varikli uzgesta.

Karta buvo nutrukusi vakumo slangele, tai visada mirksejo, o ijungus 4H dege.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikslinimui klausimėlis. O mirksintys priekiniai ratai kartais rodo ne kad hub'ai neatsijungę? Ar, kad aplamai priekinis tiltas dar neatjungtas?

Greičiausiai pas tave su vakumu kažkas negerai kiek žinau MPII padarytas taip, kad nelikus vakumo isijungia priekinis tiltas.Pasitikrink ar tavo priekinis tiltas kartais nėra visą laiką įsijungęs. O gal kartais vakumas tik truputį praleidžia ir habai yra tarpinėje padėtyje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikslinimui klausimėlis. O mirksintys priekiniai ratai kartais rodo ne kad hub'ai neatsijungę? Ar, kad aplamai priekinis tiltas dar neatjungtas?

Sito atsakyti negaliu.Tiesiog pas mane tokia situacija, kaip sakiau, kad del skirtingu ratu, neatsijungia priekis. Ar hubai ar tiltas nezinau. As dar zalias dzipuose ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sveiki, turiu du 97 metu pajerus. su vienu iš jų kilo problemų. priekinis tiltas nenori išjungti vieno rato, kai svirtis yra 2H padėtyje. Iš vairuotojo pusės visiškai neišjungia, o iš keleivio pusės rai pusiau išjungia. Visos lemputės rodo, kad važiuoju galiniu tiltu, o vėliau staiga kažkas pradeda kabint ir keleivio pusės ratas bando įsijungti. Buvau atidaręs dangtelį prie rato, tai ten kažkoks žiedas su dantukais į įšorę ir dar vienas į kurį tas žiedas įeina. kiek suprantu, tai tas žiedas turi užsiofiksuot, kai jungiu iš 4H į 2H, tačiau jis nesifiksuoja, vėliau vėl atšoka ir bando ratą jungti. garsą sukelia dantukai, kurie bando išokt į tarpus. Gal kam teko susidurt? ką galima su tuo padaryt?

 

Nuotraukoje pažymėjau raudonai tą dangtelį, kuris buvo atidarytas, ten ir vyksta visos nesamonėspost-5911-12907722439246_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu du 97 metu pajerus. su vienu iš jų kilo problemų. priekinis tiltas nenori išjungti vieno rato, kai svirtis yra 2H padėtyje. Iš vairuotojo pusės visiškai neišjungia, o iš keleivio pusės rai pusiau išjungia. Visos lemputės rodo, kad važiuoju galiniu tiltu, o vėliau staiga kažkas pradeda kabint ir keleivio pusės ratas bando įsijungti. Buvau atidaręs dangtelį prie rato, tai ten kažkoks žiedas su dantukais į įšorę ir dar vienas į kurį tas žiedas įeina. kiek suprantu, tai tas žiedas turi užsiofiksuot, kai jungiu iš 4H į 2H, tačiau jis nesifiksuoja, vėliau vėl atšoka ir bando ratą jungti. garsą sukelia dantukai, kurie bando išokt į tarpus. Gal kam teko susidurt? ką galima su tuo padaryt?

 

Nuotraukoje pažymėjau raudonai tą dangtelį, kuris buvo atidarytas, ten ir vyksta visos nesamonėspost-5911-12907722439246_thumb.jpg

man atrodo kad ten ne ziedas o garanatos galas ir matosi slicai o bilda tikreusei del to kad subirejes garanatos atraminis guoliukas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad ten ne ziedas o garanatos galas ir matosi slicai o bilda tikreusei del to kad subirejes garanatos atraminis guoliukas

 

O nuo to gali neišjungti priekinių ratų? man tas tikrai užknyso jau, atėjo žiema, o man priekis neveikia. Tai išsikeičiu granatos atraminį guolį ir bėdos nebus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo to gali neišjungti priekinių ratų? man tas tikrai užknyso jau, atėjo žiema, o man priekis neveikia. Tai išsikeičiu granatos atraminį guolį ir bėdos nebus?

šeip tai guolis neprieko junginejimui tik kai jis buna subirejes girdisi nekoks garsas.bet po tuo dangteliu jokiu dantitu ziedu bent jau pas mane nera.ten turi but apvali saiba ir granatos fiksatorius. pmegink pajudint granata ir paziurek ar dauk laisvumo ira

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu du 97 metu pajerus. su vienu iš jų kilo problemų. priekinis tiltas nenori išjungti vieno rato, kai svirtis yra 2H padėtyje. Iš vairuotojo pusės visiškai neišjungia, o iš keleivio pusės rai pusiau išjungia. Visos lemputės rodo, kad važiuoju galiniu tiltu, o vėliau staiga kažkas pradeda kabint ir keleivio pusės ratas bando įsijungti. Buvau atidaręs dangtelį prie rato, tai ten kažkoks žiedas su dantukais į įšorę ir dar vienas į kurį tas žiedas įeina. kiek suprantu, tai tas žiedas turi užsiofiksuot, kai jungiu iš 4H į 2H, tačiau jis nesifiksuoja, vėliau vėl atšoka ir bando ratą jungti. garsą sukelia dantukai, kurie bando išokt į tarpus. Gal kam teko susidurt? ką galima su tuo padaryt?

 

 

 

 

Na is nuotraukos sunku atspet, bet pagal pasakojima tai panasu, kad priekyje stovi hub'ai. Ir panasu, kad jie automatiniai. Jeigu ten tikrai hub'ai, tai pamegink ijunges prieki pavaziuot ir paklausyt ar nustos tarsket, na gal ir ant kokio slidesnio pavirsiaus pamegink prasukt ratus, na isitikint ar veikia priekis, o po to perjunges i 2H , pavaziuok atbulas pora netru ir vel megink vaziuot i prieki, nes panasu, kad hub'ai neisijungia.

Beje, tas dangtelis kuri atidarinejai - uzsukamas ar uzspaudziamas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is nuotraukos sunku atspet, bet pagal pasakojima tai panasu, kad priekyje stovi hub'ai. Ir panasu, kad jie automatiniai. Jeigu ten tikrai hub'ai, tai pamegink ijunges prieki pavaziuot ir paklausyt ar nustos tarsket, na gal ir ant kokio slidesnio pavirsiaus pamegink prasukt ratus, na isitikint ar veikia priekis, o po to perjunges i 2H , pavaziuok atbulas pora netru ir vel megink vaziuot i prieki, nes panasu, kad hub'ai neisijungia.

Beje, tas dangtelis kuri atidarinejai - uzsukamas ar uzspaudziamas?

Nuotraukoje jau ne originalus dangtelis, originalus buvo užsukamas. Viską, ką siūlai jau bandžiau, priekį visada įjungia, ratus labai gražiai prasuka, o štai išjungti nesigauna. pradedu važiuot į priekį ir vėl kabina, o štai, kai pradedu stabdyt priekis automatiškai įsijungia, net jungimo smugis per mašiną nueina. Ir tuomet pabandžius sukiot vairą į šonus, gaunu, kad abu ratai sukasi vienodai, nesvarbu vidiniu ar išoriniu ratu važiuoja, vienodai apsuku turi ir vidinis net prasisuka, kai išsuku vairą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.