Pereiti prie turinio

MP1 kryzmes,gal tinka kokios rusiskos technikos?


kebabaz

Rekomenduojami pranešimai

pasiskambinau i acura tai kryzmes po 60lt ,ir 50 :( ir blin as buvau pasimataves kad mano kryzmes matmenys 77mm ilgis ir plotis guoliuko 25mm tai jie tik 76.5x25rado,gal as blogai busiu ilgi pasimataves :unsure: ir dar i jie nezino ar visos 4 vienodos dedasi?galvoju pakeisciau visas tik viena esu issiemes o gal kai nusipirksiu pagal viena kryzme kitos skirsis,kas susiduret gal pasakysit???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko keisti savo MPI tai ieškojau pagal kataloga manau, kad netinka dvidurio keturduriui ir pagal variklio galinguma. Mano buvo trumpas 2.5 TD. tai žinau, kad tinka ir nuo suzukio vitaros ar grand vitaros.Sumokėjau iki 50 Lt. už vieneta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu idomu suzinoti gal i MP1 tiktu kokios tai rusiskos technikos kryzmes,ar siaip nuo kitu masinu gal?

 

Nemalk Šūdo,jos kaina apie 30 lt, aš patrolui pirkau agrotiekime po 25 lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

velnias kur skambinu is vis neranda tokiu 76,5x25mm arba 78x25mm.o as imataves 77x25mm.ir kur skambinau maziau 50lt naradau tokiu,ir dar sako kad ten daug visokiu modifikaciju tai dar ir kebulo numerio uzsimane :( nei nzn kokaip cia reiks pirkt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

velnias kur skambinu is vis neranda tokiu 76,5x25mm arba 78x25mm.o as imataves 77x25mm.ir kur skambinau maziau 50lt naradau tokiu,ir dar sako kad ten daug visokiu modifikaciju tai dar ir kebulo numerio uzsimane :( nei nzn kokaip cia reiks pirkt.

Tai gal tikrai blogai numatavai,vezkis i parduotuve savo kryzme,tegu patys matuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Reikia pagalbos

noriu pasikeisti kryžmę nes labai traška tik neturiu supratimo kaip ten ji keičiasi :( . Ar išvis įmanoma ją pačiam pasikeisti ar į servisą teks važiuot? Apšvieskit trumpai, Ačiu

 

Sunkiausia yra ispresuoti ir atgal ipresuoti kryzmes kauselius,as veziau pas tekintojus.Tik man kyla klausimas: ar pas tave tikrai kryzme(kaz kuri) ar granata- traska?:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kryžmė.

Vakar sedėjau prie kompo ir stresavau, ieškojau internete kaip keičiama kryžmė. Daug minčių buvo, o kai nulėkiau į Aleksoto turgų sjomnikų išpresavimui pirkt tai pusė turgaus :lol: žvengt pradėjo. Taigi sako, fiksuojančius žiedelius ištrauki ir plaktuko pagalba iškali ir sukali.PSIO.Durniai galvoju, reikia važiuot pas meistrus,tačiau kai pasakė kad remonto kaina nuo 150lt tvirtai nusprendžiau bandyti pačiam pasikeisti.Nulekiu į Lirosta pagal mašinos koda nuperku ta kryžme 52lt, dar pasikonsultuoju su kaimynu kaip ten geriau, jis irgi sako '' s pomošju kuvaldi į kakoi to materi'' išmuši ir viskas :o . Nu taip ir padariau. Traškesys prapuolė :D .

Pralekiau gal kokiu iki 60km/h lyg nebylda,netraška. Tik neramina vienas dalykas, ar būtinas tas balansavimas,ką jis duoda?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kryžmė.

Vakar sedėjau prie kompo ir stresavau, ieškojau internete kaip keičiama kryžmė. Daug minčių buvo, o kai nulėkiau į Aleksoto turgų sjomnikų išpresavimui pirkt tai pusė turgaus :lol: žvengt pradėjo. Taigi sako, fiksuojančius žiedelius ištrauki ir plaktuko pagalba iškali ir sukali.PSIO.Durniai galvoju, reikia važiuot pas meistrus,tačiau kai pasakė kad remonto kaina nuo 150lt tvirtai nusprendžiau bandyti pačiam pasikeisti.Nulekiu į Lirosta pagal mašinos koda nuperku ta kryžme 52lt, dar pasikonsultuoju su kaimynu kaip ten geriau, jis irgi sako '' s pomošju kuvaldi į kakoi to materi'' išmuši ir viskas :o . Nu taip ir padariau. Traškesys prapuolė :D .

Pralekiau gal kokiu iki 60km/h lyg nebylda,netraška. Tik neramina vienas dalykas, ar būtinas tas balansavimas,ką jis duoda?

Po kryzmes keitimo jokio balansavimo nereikia :rolleyes: o su kuvalda keiciant kryzme nereikia persistengt,nes gali uzplakt taip,kad fiksavimo ziedai netelpa ir per jega ir visus keiksmus juos sukisus gali kryzme strigt,ko pasekoje vibracija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.