Pereiti prie turinio

Musu DAIHATSU


AurisB

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 4 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Sitas taip atrodo po pirmo isvaziavimo. Sudege gerve,nutrukinejo saku apsaugos. Su meile remontuoju is pagrindu-nauja vandens pompa,isplautas radiatorius, naujos 35x BFG KM2 padangos, nauja termomovos sparnuote, restauruotas vairo stiprintuvo siurblys, perrinktas galinis tiltas, atgaivinta LSD, nauji kardanai, rytoj turetume suremonruoti gerve. Sekmadieni testuosiu :D

Sis aparatas patinka, nesupuves, bet gyvenime vargo daug mates.

Mantai, kaip gali buti geras visureigis su pirsto storio kardanais. Vienas privalumas, vaziuoti dviese, susiremi peciais jokie posukiai nebaisus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 8 mėnesių...

Na stai ir mano pirmasis dzipukas, 93 feroza. El.langai, veikiantys reguliuojamo kietimo amortikai.. nu kas dar... automatiniai habai.. nu net nebezinau, halogenai :)/>/>/>/> Galinis tiltas LSD

Sveikinu su pirkiniu. Is kur zinai kad lsd yra? Kiek zinau labai retai pasitaiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su pirkiniu. Is kur zinai kad lsd yra? Kiek zinau labai retai pasitaiko

dekui, na kaip ce db tau paaiskint.. nu zinai kas yra lsd, tipo jei vienas ratas ale prasisuka tada iskart paduoda galia kitam, islygina.. nu tipo blokavimo principas.. nu tai va pas mane yjungu 4h arba 4l iskart sukantis jauciasi toks ale pasokinejimas siknoje... nu kaip ce paaiskinti... nu panasei kaip kad audi qattro kai yjungi galiny blokavima, ten pilnai susiblokuoija ratai ir sukantis vietoi jauciasi toks push push is galinio tilto.. pas mane panasei yra, jauciasi kad paskirsto ten ta sukima.. ypac kai ratu vietoi sukiesi ant greicio.. nu tikuos supratai esme :) jauciu sunkiai ce nupasakojau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui, na kaip ce db tau paaiskint.. nu zinai kas yra lsd, tipo jei vienas ratas ale prasisuka tada iskart paduoda galia kitam, islygina.. nu tipo blokavimo principas.. nu tai va pas mane yjungu 4h arba 4l iskart sukantis jauciasi toks ale pasokinejimas siknoje... nu kaip ce paaiskinti... nu panasei kaip kad audi qattro kai yjungi galiny blokavima, ten pilnai susiblokuoija ratai ir sukantis vietoi jauciasi toks push push is galinio tilto.. pas mane panasei yra, jauciasi kad paskirsto ten ta sukima.. ypac kai ratu vietoi sukiesi ant greicio.. nu tikuos supratai esme :)/> jauciu sunkiai ce nupasakojau :)/>

Daug tu cia prirasei apie tuos "push, push" :D bet yra paprastesnis budas, pasikel galini tilta auto ir pasuk viena rata, jeigu kitas ratas sukasi i ta pacia puse tada LSD yra, o jeigu i priesinga, tai "push, push" yra tikrai ne del LSD :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.