Pereiti prie turinio

Jeep wj ūžiantis priekinis tiltas tik su kardanu


Greblius

Rekomenduojami pranešimai

prieš 5 valandas, Greblius parašė:

Aha, tos diferiancialo guoliu kepures priverztos po 65NM, o chvastavykas be sutraiskomos ivores (taip raso instrukcijoj, kad galima bandytis be sutraiskomos ivores is pradziu). Priverztas tiesiog flanchas su guoliais, pasipriesinimas sukant chvastavyką 12 inch. lbs. Standartas raso 12-15.

O rezultatai paveiksliukuose atrodo prastai? Net paskutiniam trečiam? Atrodo tam per vidury viskas, jokių D formų.

Atsiprasau uz netikslu issireiskima :(  Tiesiog uzklausiau ar uzsukta teisingai ir tada matuota. Skaiciai teisingi,  Liuks. Man patinka 2 ir 3 variantai (tik mano asmenine nuomone).
Tik pasitikslinimas:
1. Guoliu kepures turi savo puses. Kaires kaire, desines desine. Ten raides dazniausiai.
2. Backlash matuoti ne vienoje vietoje o per dvi-tris  vietas (taip tiksliau).
4. Tikrinant kontakto deme, patartina sudarant spaudima. Tai  yra sukant uz chvastaviko, spausti zieda i vidu ir atvirksciai,
    laikyti chvastavika(kad sunkiai suktusi, kad kazkas prilaikytu), sukti zieda(pvz su raktu, uzdedant ant vieno is varztu).

 

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

23 hours ago, miroslavasr said:

Atsiprasau uz netikslu issireiskima :(  Tiesiog uzklausiau ar uzsukta teisingai ir tada matuota. Skaiciai teisingi,  Liuks. Man patinka 2 ir 3 variantai (tik mano asmenine nuomone).
Tik pasitikslinimas:
1. Guoliu kepures turi savo puses. Kaires kaire, desines desine. Ten raides dazniausiai.
2. Backlash matuoti ne vienoje vietoje o per dvi-tris  vietas (taip tiksliau).
4. Tikrinant kontakto deme, patartina sudarant spaudima. Tai  yra sukant uz chvastaviko, spausti zieda i vidu ir atvirksciai,
    laikyti chvastavika(kad sunkiai suktusi, kad kazkas prilaikytu), sukti zieda(pvz su raktu, uzdedant ant vieno is varztu).

 

  1. Aha, pas mane pazymeta L raide;
  2. backlash matuoju grubiai kas 120o, gaunu dazniausiai vienodai :D
  3. spaudziu ranka karuna, sukant chvastavyka suktuku. Negaliu uzdeti rakto ant varzto, nes plenum salnykas yra ant varztu (lsd pas mane). 

Tiesa, siandien siek tiek pasikeite dalykai vel... 🥵

Iki siol naudojau didziaja chvastavyko guoliaviate nupieluotais sonais - taip lengviau ja isimti, ideti, pakeisti saibas po ja taip nustatant gyli ir nereikia kalti. Tik siandien sugalvojau, jog reiketu palyginti ja su guoliaviete, kuria ikalsiu, kai viska baigsiu. Ir zinoma, matyt neteisingai nupieluota senoji tikrai mazesne, gal net 0.2 mm :(

Pradejau matavimus su nauja, ikalta guoliaviete ir stai ka gaunu:

  • backlash 0.15 (trijose vietose);
  • pinion preload 20 inch lbs (be sutraiskomos ivores)
  • nuotraukos: norejau paklausti nuomones - ar neatrodo per gilu su sita saiba? cia ideta 0.3mm. Dar turiu 0.25mm, su kuria pavyktu siek tiek atitolinti chvastavyka daugiau. Ir nepavyko graziai nufotografuoti, pagrindineje nuotraukoje COAST atrodo keistai, lyg backlash butu per didelis, todel nufotkinau antroje nuotraukoje COAST atskirai.

0.3.thumb.jpg.aed9bfc94d9e5a2aae44fcef1c2db0b8.jpg512851003_0.3coast.thumb.jpg.5178457ee5c2f832b139cb52e23cfd11.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del chvastaviko vietos. O kokie skaiciai pas tave ant chvastaviko? Siaip reikejo uzklausti pradzioje, kazkaip praleidau.
Turiu omenyje ant chvastaviko galvos. Tai yra cia:
image.png.2792491a03ec3e398eb9ba53081c186b.png

Cia  nurodomi skaiciai, kurie svarbus. Cia nurodomas pradinis gilis - DEPTH.
Kekvina pora turi paklaida ir cia nurodomas pradinis DEPTH nuo nominalo (poros su nominalu labai retos).
Tada sudejus pagal tai chvastavika, reguliuoji BACKLASH tik judinant zieda.
BET
Daznai reguliuja BACKLASH reguliujant tiek chvastavika, tiek zieda.

 

Pagal tavo skaicius ir nuotraukas, irgi pritariu Rolandui. Palikciau taip ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3 hours ago, miroslavasr said:

Del chvastaviko vietos. O kokie skaiciai pas tave ant chvastaviko? Siaip reikejo uzklausti pradzioje, kazkaip praleidau.
Turiu omenyje ant chvastaviko galvos. Tai yra cia:
image.png.2792491a03ec3e398eb9ba53081c186b.png

Cia  nurodomi skaiciai, kurie svarbus. Cia nurodomas pradinis gilis - DEPTH.
Kekvina pora turi paklaida ir cia nurodomas pradinis DEPTH nuo nominalo (poros su nominalu labai retos).
Tada sudejus pagal tai chvastavika, reguliuoji BACKLASH tik judinant zieda.
BET
Daznai reguliuja BACKLASH reguliujant tiek chvastavika, tiek zieda.

 

Pagal tavo skaicius ir nuotraukas, irgi pritariu Rolandui. Palikciau taip ;)

šią savaitę nebūsiu prie projekto, tai nepasakysiu koki ten skaičiai, bet jie tikrai yra! berods raidė ir du skaičiai. Bet net jeigu žinočiau skaičius man tikriausiai reikėtų kažkokio spec įrankio, kurio pagalba matyčiau kokiame gylyje chvastavykas? Kitą pirmadienį patikrinsiu būtinai!

O norėjau pasitikslinti dėl nuotraukų. Kalba eina apie tas, kur išvardinti trys skirtingi variantai? ne tos nuotraukos kurias prisegiau užvakar? :D nes paskutinės nuotraukos man atrodo, jog prašosi tobulinimo 😔

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 valandų, Greblius parašė:

šią savaitę nebūsiu prie projekto, tai nepasakysiu koki ten skaičiai, bet jie tikrai yra! berods raidė ir du skaičiai. Bet net jeigu žinočiau skaičius man tikriausiai reikėtų kažkokio spec įrankio, kurio pagalba matyčiau kokiame gylyje chvastavykas? Kitą pirmadienį patikrinsiu būtinai!

O norėjau pasitikslinti dėl nuotraukų. Kalba eina apie tas, kur išvardinti trys skirtingi variantai? ne tos nuotraukos kurias prisegiau užvakar? :D nes paskutinės nuotraukos man atrodo, jog prašosi tobulinimo 😔

Taip reikia irankio. Siaip is akies nesigaus ;)

 

Del nuotrauku tai taip is tu pirmuju, kuriuose buvo 3 variantai ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.