Pereiti prie turinio

MP 1997, 3,5 3d. dėžės iš auto keitimas į mechaninę


Audrius Z

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, MP 3,5 variklis geras ir galingas, bet auto dėžė nervuoja baisiai. Pradėjo skaudžiai pavaras įmetinėti ir t.t. Gal kas domėjosi apie dėžės pakeitimą į mechaninę? kokios dėžės tinka ir t.t. Labai sunku surasti 3,5 dėžę, gal tinka nuo silpnesnių variklių ?

Labai dėkingas už patarimus. 

Redagavo Audrius Z
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

On 12/11/2020 at 8:41 PM, Tadas2 said:

Galima automata pakeisti i mechanika,reikes smagracio,sankabos komplekto,ismynimo sakutes,abieju kardanu,dar lygtai netiks senieji sankabos cilindriukai.Dar tiks deze nuo 2,8 turbodyzelio.

2.8 Dyzelį donorą lengviau surasti, ačiū už patarimą, kaip suprantu visi dalykai einantys su dėže tiks ir 3,5 benzui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

On 12/11/2020 at 10:32 PM, Rolandas said:

Aš turiu mechaniką 3,5, smagu, bet ir kelia rūpesčių tie smagumai su sankaba, kažkaip  lyg patikimi tie automatai japonų, gal tiesiog tvarkingą automatinę dėžę nusipirk ir važiuosi ilgai ir nuobodžiai :)

Tokiu atveju reikėtu pavažiuoti su automatu kitu, nes mano tai labai vėluoja perjungti bėgius, muša skaudžiai. Mechankė smagiau ir perimetre važiuoti, nes bandžiau ralio trasoje, neįmanoma užsimesti su automatu, variklis galingas, bet galios neina išnaudoti.. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2020-12-13 14:55, Audrius Z parašė:

Tokiu atveju reikėtu pavažiuoti su automatu kitu, nes mano tai labai vėluoja perjungti bėgius, muša skaudžiai. Mechankė smagiau ir perimetre važiuoti, nes bandžiau ralio trasoje, neįmanoma užsimesti su automatu, variklis galingas, bet galios neina išnaudoti.. 

Na jei galvoji sportuoti tai žinoma tik mechanika :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.