Jump to content
RICISM

Ryčkos JGC WJ

Recommended Posts

prieš 4 valandas, aarwiss parašė:

Cia ant savo xj? Kokius pusasisu+granatas sudėjes,nuo ko?🤔

taip ant xj....nuo pirmo grando viskas tinka, kaip cia buve😉

• Like 1

prieš 7 valandas, RICISM parašė:

Buvo šposas man, važiuojant iš kiemo į kalniuką, atbuliniu, daviau gazo, galas prasikasė, pajungė staigiai priekį ir granata taip išsiardė, kad pusašio šlicus iškart suėdė :D Vidinė granatos dalis įskilo ir šlicai praslydo ir nusisuko...

Apie tai nesusimąsčiau, gal ir verta pamąstyt tada, tik reikia pirma razdatkės, kuri atjungtų priekį.

man buvo luzus satelitu dezute per puse, tai kol isvaziavau is to smelyno gerai pasaude blokiruote.. aisku nesupratau kas vyksta, matau kryzmes sveikos, bet garsas tai kaip petardos saudo po masina kai duodi gazo... namie isardau reduktoriu ir randu siurpriza... blokiruote irgi apgadinta, bet sugebejau sutaisyt, greiciau aptaisyt, ismesdamas viena detale🙂 ir ji veikia toliau..... klausiat ka ten galima ismest? pas mane truputi kitokia blokiruote negu spartan, lockright ir tt.... bet veikimas identiskas.. tik detaliu biski daugiau 🙂

ps. visi luzimai pas mane vyksta smelyje ar panasiam grunte.....  koseje viskas gerai😀

Prieš valandą, darriuss01 parašė:

man buvo luzus satelitu dezute per puse, tai kol isvaziavau is to smelyno gerai pasaude blokiruote.. aisku nesupratau kas vyksta, matau kryzmes sveikos, bet garsas tai kaip petardos saudo po masina kai duodi gazo... namie isardau reduktoriu ir randu siurpriza... blokiruote irgi apgadinta, bet sugebejau sutaisyt, greiciau aptaisyt, ismesdamas viena detale🙂 ir ji veikia toliau..... klausiat ka ten galima ismest? pas mane truputi kitokia blokiruote negu spartan, lockright ir tt.... bet veikimas identiskas.. tik detaliu biski daugiau 🙂

ps. visi luzimai pas mane vyksta smelyje ar panasiam grunte.....  koseje viskas gerai😀

O ant plento kai driftini?🤣🤣🤣

Prieš 26 minutes, aarwiss parašė:

O ant plento kai driftini?🤣🤣🤣

ant plento driftinu su mazuoju xj... 275/60/15 plentinem padangelem😄

• Like 1

prieš 10 valandų, darriuss01 parašė:

pusasiai laiko gerai... kryzmes sprogsta. o kai jos sprogsta, islanksto ir pusasiu ausis..... kryzmes ne beda, nusipirksi, avot pusasiu tikrai nepripirksi,... todel as issprendziau sita beda taip,- sudejau granatas. pora rimtu pakatuskiu atlaiko ir sprogsta...bet pusasiai lieka sveiki.. pakeiti granata ir vel i trasa 🙂

ps. privalumas priekio blokiruotes tame, kad jei nusisuko kryzme ar granata, tu vistiek dar turi tris ratus, o ne du galinius, arba tik viena jei galas ne blokuotas...

Laiko gerai kol geros kryzmes nepasitaike :) Net su granatomis pusasius lauzo ir ypac nuo diferencialo puses.
Tiesiog vienam sekasi, kitam ne :)  Kalbu apie DANA30.

Man du kartus nesiseke vaziuojant su ARB :(