Pereiti prie turinio

Pavogti 35MT kumho


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,priš savaite Biržu rajone  buvo pavokti ratai!35/12.5R15 Kumho venture MT,kas juokingiausia ir jiem ne i nauda kad jie nukniauké tik tris ratus,nes viena rata buvau nusinešes pasimatuot prie dzipo...

Tad atkreipkit démesi,gal kas ieškos vieno rato,o gal lietnyko,nes i paprasta standartuka ju net neidési.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šioje situacijoje aš dar pabandyčiau:

a) apeiti artimiausias metalo supirktuves ir pasiūlyti atlygį už informaciją (jei tai vis tik metalo sanitarų darbas);

b) reguliariai peržiūrėti padangų ir ratlankių pardavimo skelbimus Latvijoje (aš žinau tik vieną - ss.com);

c) autopliuse ar pan.  įdėti vieną skelbimą, kad parduodami /perkami du ratlankiai ir kitą analogišką apie padangas. Aišku, ne savo telefonu ir vietą ne Biržuose, o Kaune ar Vilniuje. Jei domėsis - bandyti išsiklausti, kam jiems reikia nepilno komplekto (pardavimo atveju) arba kodėl pardavinėja ne pilną komplektą (pirkimo atveju) ir pasiūlyti atvežti / atvažiuoti apžiūrėti. Pagal kalbėjimo manierą ir pristatymo / būvimo geografiją (arba nenorą pasakyti, kur jie yra)  bus galima spręsti, ar tai potencialūs "klientai"...

Ir nepamiršti užregistruoti policijoje pranešimo apie vagystę. Nes jei pasiseks ir pavyks rasti, tai dar bus ne viskas,..

Teigiamo rezultato tikimybė nedidelė, bet nors sąžinė bus rami, kad viskas išbandytą... 

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.