Pereiti prie turinio

Defender 110 lift'as - minimalus


vilyzzz

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

praleidau gan nemažai laiko skaitydamas internetus, kokią pakabą pasirinkti savo projektiniam Defenderiui. Pagalvojau, kad būtų labai įdomu išgirsti jūsų nuomones apie tokią kombinaciją.

Pirmiausia apie auto ir paskirtį. LR Defender 110 Hard Top (2duris) 300TDi. Bus skirtas Overland'ingui, ilgoms kelionėms IR off-road'ui (bet aišku toli gražu ne sportiniam). Vadinasi paprastai važiuos pilnai pakrautas. Prieky vidutinio kalibro buferis + gervė (gal ~80kg ? ). Planuoju dėti 33x10.5xR15 padangas (ant (R15x8xET+8)).

Paprastai +2" liftas yra Defenderio komfortabili riba, kurios aš ne tik nenoriu perlipti bet ir pasiekti. Todėl galvoju imti

- standartines spyruokles (medium duty prieky 40-50 N/mm; heavy duty gale 60-80 N/mm)

- dėti +20mm arba +30mm (~ +1") spyruokių paaukštinimus

- relocation cones (kad ir kaip tai būtų lietuviškai)

- +50mm / +2" amortikus.

- jei reiks - truputį didesnius bump-stop'us.

Iš tokios kombinacijos tikiuosi tik truputį aukštesnės stovėsenos, kuri sutampa su padidėjusaisi ratais (Def'o standartiniai ratai yra apie 31.5"), minimalios įtakos vairavimo geometrijai ir minimaliai padidėjusio kampo kardanams. Taip pat kiek didesnės artikuliacijos (žemyn). Pilnai suspausti  +2" amortikai yra apie  30mm ilgesni už standartą, bet pilnos kompresijos atveju tą kompensuotų spyruoklių paaukštinimai.

Nemažai kas deda ilgesnius amortikus, bet neradau aiškaus atsakymo kaip tokia kombinacija veiktų ant Def'o. Būtų įdomu išgirsti nuomones. Ačiū

Redagavo vilyzzz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš susidečiau Terrafirma +2 Amortikus ir spyruokles. Medium Load. Gali į priekį detis gal ir Heavy Load, bet galui nepatariu (labai šokinės nepakrautas). Ratus 285/75/r16.

Prisegu foto kaip atrodys.

Dar del saugumo gali susidėt ratlankius didesnio išnešimo arba rastavkes, kokiu 30mm.

Screenshot_20200411-211952_Chrome.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pelkinis, ačiū už atsakymą. Kol kas galutinio sprendimo dėl spyruoklių neturiu. Matyt pasiliksiu pačiam projekto galui. Matysiu kiek pakrautas gausis. O pakrautas jis bus ir tuščias nevažinės.

Dėl padangų pločio irgi dar svarstau. Šiuo metu favoritas yra dydis  255/85/R16

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Alga, ačiū už komentarą. Aš kol kas irgi ties 255/85/R16 apsistojęs. Greičiausiai BFG Mud KM3.

Bet žiemai, jei aišku pavyks išvažiuot pasivažinėt į šiaurę, padangų spektras yra beveik tik tarp plačių. Pvz. gerą reputaciją turinčios Nokian Hakkapeliitta LT2 arba LT3 yra tik 285/75/R16.

@alga, ką turi omeny:

Citata

Toli važiuot 285 padangų nedėčiau

?

Redagavo vilyzzz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 minutes, vilyzzz parašė:

Alga, ačiū už komentarą. Aš kol kas irgi ties 255/85/R16 apsistojęs. Greičiausiai BFG Mud KM3.

Bet žiemai, jei aišku pavyks išvažiuot pasivažinėt į šiaurę, padangų spektras yra beveik tik tarp plačių. Pvz. gerą reputaciją turinčios Nokian Hakkapeliitta LT2 arba LT3 yra tik 285/75/R16.

@alga, ką turi omeny:

?

Triukšmas. Diskomfortas (padangos svoris ir kietumas). Stabdžių efektyvumas prie didesnio greičio (padangos svoris). Kuro sąnaudos t.y. didesnis pasipriešinimas riedėjimui. Ir t.t. ir pan. Be 8" ratlankių su -ET neišsisuksi.

Žodžiu 285 į purvus pats tas, Keliams / light offroad geriau 255. Mano nuomonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 31 minutę, alga parašė:

Žodžiu 285 į purvus pats tas, Keliams / light offroad geriau 255. Mano nuomonė.

Internetuose gana stipri nuomonė, kad siauresnės padangos turi daugiau panašumų beveik visuose paviršiuose. Pats ne esu išbandęs, nežinau.

Koks pranašumas 285 prieš 255 purve?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 valandų, vilyzzz parašė:

Internetuose gana stipri nuomonė, kad siauresnės padangos turi daugiau panašumų beveik visuose paviršiuose. Pats ne esu išbandęs, nežinau.

Koks pranašumas 285 prieš 255 purve?

Teisingai raso,platesnes tures pranasuma tik ten kur minkstas pavirsius ir dugnas giliai,durpyne,uzpelkejusioj vietoj,visur kitur pranasuma tures siauresnes.

  • Thanks 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.