Pereiti prie turinio

hyundai terracan reduktoriaus guoliai/reguliavimas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 56
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

O kas tau sakė, kad Xujdaj originalios dalys bus pigios :) Aš saviškiam busui pirkau komplektą įvorių pavarų perjungimo traukėms- pora gumelių, plastikinių įvorių ir šaibelės kainavo virš 60 eurų...

 Beje, tilto perdavimas 4.222, identiškas mano autobusui, taigi visai nenustebčiau, jei ir reduktorius būtų toks pats :) Tik pas mane LSD nėra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 51 minutę, valdas-76 parašė:

O kas tau sakė, kad Xujdaj originalios dalys bus pigios :) Aš saviškiam busui pirkau komplektą įvorių pavarų perjungimo traukėms- pora gumelių, plastikinių įvorių ir šaibelės kainavo virš 60 eurų...

 Beje, tilto perdavimas 4.222, identiškas mano autobusui, taigi visai nenustebčiau, jei ir reduktorius būtų toks pats :) Tik pas mane LSD nėra.

Bet kas keisciausia nei ebay nei tam paciam aliexprese niekur nieko nerandu kad butu pigiau😫

Koks cia autobusas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 valandas, aarwiss parašė:

Ar karpytis skarbone🤣🤣🤣🤣

Ir nieko juokingo čia nėra - aišku geriau iš kietesnio metalo bet kai nėr iš kur paimt tai ir skarbonkė gerai.

Beje , jei sugalvosi vistik įvorę naują dėt tai turėk galvoj kad dar reikės ir rimto bei teisingai rodančio dinamometrinio rakto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 46 minutes, Dėdė Klevas parašė:

Ir nieko juokingo čia nėra - aišku geriau iš kietesnio metalo bet kai nėr iš kur paimt tai ir skarbonkė gerai.

Beje , jei sugalvosi vistik įvorę naują dėt tai turėk galvoj kad dar reikės ir rimto bei teisingai rodančio dinamometrinio rakto.

Juokai jukais bet ne pats sugalvojau o kazkada kazkur maciau, juo lab ten tikslumo nereikia svarbu storis.

O tai kaip dėl tos įvores,neimanoma jos atkaitinti ir ištiesinti?

tai gal užuot pirgdamas dinanometrini rakta Reik ieskot gal kas užsiimtu šuo reikalu,gal  kas apsiimtu? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooi ju visokių yra, nuo tam tikos jegos iki tam tikros ir t.t., tie švituokliniai kaip suprantu pigiausi,paprašciausi, kalbant butent apie reduktoriu tai kaip suprantu jis raikalingas chastavyko guoli priverzus pamatuoti kokia jėga sukinasi flanšas/chastavykas taip? Kitaip tariant ad guolis nebutu laisvas ar per daug priverštas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 valandas, tunks parašė:

tie svytuokliniai tai vaikam pazaist gali nupirkt, ir kainuoja kaip zaislai iki 10 eu :D

 

Klysti. Viskas priklauso kas kam yra reikalinga. Kalbant apie chwastaviko apkrova, tau reikia max iki 10nm, nes kitaip nepamatysi apkrovos. O ko maziau Nm, tuo jie brangesni, Wurth 70eur yra kazkoks, neziurejau koks, bet sake kolega kad yra tam darbui. Su tuo kur rankena sukasi(rimtas tavo zodziais) aprovos nepamatuosi isvys. Jis gerai varztus uzsukineti. Bet irgi, jei paliksi su uzsukta spyruokle, jis labai greitai pievas prades rodyti, reikalingas bus kalibravimas. Su svytuokliniais viskas paprasta. Jei retai reikia, geriau tureti svytuoklini reikalingo diapazono, nei ta su rankena ir jis metus gules, kol tu uzsuksi du varztus ir toliau jis gules. Na bet cia mano subjektyvi nuomone :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.