Pereiti prie turinio

MP II 2.8 problema del kuro!


ryckus

Rekomenduojami pranešimai

papasakosiu savo istoriją:

(čia jau istorija, praeitis)

Važiuoju, važiuoju ir užgestu, op į "oro srautas" evakuoju, ten kuro siurblį žemėn, sitemą tikrin... vliotas 1500 lt.., Važiuoju , važiuoju ir toje pačioje vietoje (Šatrija Vilniuje Kalvarijų g.) op ir mirė, į "oro srautą" , kuro siurblį žemėn, vliotas 900 lt. Važiuoju su du kartus pereita labai kruopščiai kuro aparatūra, viskas nauja blizga, net forsunkės nuliovos... opa ties Šatrijos pastatu ... miriau.... Už trečią kartą sumokėjau tik 20 litų... nes pasirodo , kad masė atsisuko ir tai ji yra , tai jos nėra, Kadangi ties Šatrija yra nuokalnė ir keli kalneliai, o įeini į ta kelio ruožą su vėjeliu , tai masė atsijungdavo labai trumpam ir atjunkdavo kuro siurblio elektrinį vožtuvą. Patarčiau patikrint masę, vožtuvo kontaktus, daugiau ten viskas yra mirtinai gerai.

p.s. kai kuro filtras užsikiša, tai dusta palaipsniui, bet nemiršta staigiai.

Mano versija , reikia ieškot problemos kontaktuose. IMHO ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

Pas mane lygiai tas pats buvo,galvojau pompa uzsilenke,nuveziau i dizel servisa jie padare diagnostika,ogi nesandari kuro padavimo zarna(prapuvus su mikro skylutem)pakeite visa sistema guminem zarnom ir viskas atgijo.Pats ir filtrus keiciau ir baka tikrinau ar neuzsikises kur,norejau pats pompa lupt jiems vest,bet nereik niekad skubet.Greiciausiai pas tave taspats cia ju liga kaip man sake.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

geriausia tokiais atvejais žarneles pakeist į skaidrias nuo kuro bako, plius skaidrias nuo kuro filtro, tada matosi viskas, t.y. visa kuro magistralė.... Kartais kuro filtro membrana durniuoja, kuri yra ant kuro filtro užsukta.. guma membranos su porom pasitaiko ir nebėra dyzelio padavimo, nes gaudo orą ... Čia vienas iš variantų dar.... prie tos pačios temos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Pas mane lygiai tas pats buvo,galvojau pompa uzsilenke,nuveziau i dizel servisa jie padare diagnostika,ogi nesandari kuro padavimo zarna(prapuvus su mikro skylutem)pakeite visa sistema guminem zarnom ir viskas atgijo.Pats ir filtrus keiciau ir baka tikrinau ar neuzsikises kur,norejau pats pompa lupt jiems vest,bet nereik niekad skubet.Greiciausiai pas tave taspats cia ju liga kaip man sake.

 

 

Pas mane irgi lygiai tas pats daros.....

Teks ta pati padaryti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.