Pereiti prie turinio

Reikia nivos razdatkes


SUBARU

Rekomenduojami pranešimai

na, kiek turėjau nivų, tai itin užknisdavo jos laisvumai, vibracijos ir byrėjimai, nuolatinės problemos.

O kas važinėja su modifikuotais samiais, tai neturi su razdatkėm bėdų. Ar aš klystu?

Turbūt klysti :)

Kaip važiuoji-irgi puikiai žinau, nedaug yra mašinų, kurios gali tai atlaikyt be pasekmių :D

Nei vienoj mano turėtoj Nivoj razdatkė, apart triukšmo ir kokio leidžiančio salniko, niekada nekėlė jokių problemų...Važinėja gi žmonės ir su 31, ir 33 ratais-viskas ok.Kuri razdatkė stipresnė-Nivos ar Samurajaus-labai, labai didelis klausimas...

O mechaninei gervei sukti šitos razdatkės užteks per akis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galbūt. Neturėjau pats samo, tai ginčytis nedrįstu.

bet jei neklystu, tai Tu samurajų nemėgsti nuo tada, kai prakišai merginai su samurajum drage žiemą?

OT, bet tu ir vėl ne visai tiesą kalbi... :)

Niekada nesakiau, kad Samių nemėgstu, bet įsigyti kažkaip ranka nekyla...Vitarą, Jimny, gal...Samo-ne :)

Dragą tąsyk laimėjau, įskaitant ir tai, kad startuojant pamiršau bėgį įjungt :mrgreen: Pats Samurajuj sėdėjai-nejaugi nepameni?

:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o samurajuj katroj pusej priekinis kardanas :?: jai keleivio, tai netinka man.

 

ir gervinsies atbulas? Bet sprendimas geras. Tik gal geriau samo razdatkę naudok, tai bent laikys.

Trosa bandysiu vest i prieki. galuj kaskada veliau, jai ta pasiteisins, tai desiu salia dar 1 bugna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.