Pereiti prie turinio

Nauja forumo versija 2020


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Svečias valdas-76

 Nifiga niekas neveikia, naršymų istoriją išvaliau, nepadeda. Šiuo metu rašo, kad paskyra užrakinta.

 Nepamenu, kokį el. pašto adresą  kadaise buvau nurodęs, bet šiuo metu yra valdasss.s76@gmail.com

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 minutes, Svečias valdas-76 parašė:

 Nifiga niekas neveikia, naršymų istoriją išvaliau, nepadeda. Šiuo metu rašo, kad paskyra užrakinta.

 Nepamenu, kokį el. pašto adresą  kadaise buvau nurodęs, bet šiuo metu yra valdasss.s76@gmail.com

Kaip tai "niekas neveikia" ? :D juk parašei ir matosi :D  O kad prisijungti nepavyko, tai pasitaiko, nes pamiršta žmonės  savo loginus ir paswordus.  Užrakinta būna 5 minutėms, jei kelis kart neteisingai prisijungimas buvo.  Meilas tavo buvo šitas vs76@sexy.lt :D  tai dabar ir turi sexą su prisjungimu :D 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias valdas-76

 "Eсли на заборе написано слово из трех букв, это не значит, что за забором он"  :P

 Matosi ir man, kad esu jau tik svečias, na ką padarysi, seksas anksčiau ar vėliau baigiasi, ir nuvarytus arklius nušauna :D

 Ir nieko aš nepamiršau, ne tiek daug tų nikneimų ir slaptažodžių turiu, kad leisčiau sau tokią prabangą :) 

 

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 valandas, Svečias valdas-76 parašė:

 "Eсли на заборе написано слово из трех букв, это не значит, что за забором он"  :P

 Matosi ir man, kad esu jau tik svečias, na ką padarysi, seksas anksčiau ar vėliau baigiasi, ir nuvarytus arklius nušauna :D

 Ir nieko aš nepamiršau, ne tiek daug tų nikneimų ir slaptažodžių turiu, kad leisčiau sau tokią prabangą :) 

 

 

 

 

Tai nesigauna primint slaptažodžio įrašius tą meilą ar pakeisti į naują? Konkrečiau gali pasakyti ko reikia pačiam? Pakeičiau savavališkai tau į naują meilą valdasss.s76@gmail.com bandyk dabar.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias sachok

Labas vakaras,

as taip pat negaliu prisijungti,gal galite ir man pakeisti mano sena emaila i nauja,kad galeciau pasikeisti slaptazodi:

igor.g4s@gmail.com

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias blablabla

Sveiki, 
aš irgi negaliu prisijungti, o nei vienas iš dabar naudojamų email'ų nėra registruotas. Gal galite pakeisti buvusį mailą į m.lileikis@gmail.com

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 valandas, tunks parašė:

nu nerandu nieko ir profilyje

Pirmame puslapije buvo Shemis printscreenas su prisijungimo problema,ten virsuje yra ikonke"Photos",paspaudus ja keiciasi forumo tema (dizainas).Kai as turejau problema su prisijungimu,as ta ikonke savo ekrane irgi maciau ir bandziau keisti dizaina, bet dabar kai sutvarke mano prisijungima sita ikonke dingo ir atsirado "+".

Pazimejau rodykle ta ikonke:

login.jpg.7bf378268a32d51134e3f975548b6a01.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as prie kompo, tai biski kitaip, cia kaip suprantu telefono prinscreenas. nu nesvarbu, jau akys kaip ir apsiprato su ta detskovo panosa spalva.

sita kitas dalykas, seniau buvo naujausios temos ten paskutines paros, savaites, ir t.t. dabar ka randu tai neskaitytas turinys. nepatoumas to neskaityto turinio toks, kad jei perskaitei ir dingo is akiracio, ir norint vel pasiziuret reikia ta tema ieskot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dizaino-skino mygtukas nuo vartotojų paslėptas.

Dėl sekimo, galima temoje uždėti varnelę sekti ir busi informuotas apie naujus įrašus joje.
Spausk Pradžia/Neskaitytas turinys ir pasirenki visokiausias opcijas kaip tai nori matyti.

Clipboard02.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nenoriu sekti, ir ten kitaip koreguoti neskaityta turini. man seniau buvusi opcija naujausios temos per para/savaite/menesi buvo patogesne. atsiverti ir matai kas vyko per paskutines dienas, nepriklausomai ar ta tema jau buvai atsivertes ar ne. o dabar perskaitei ir viso gero. veliau nori paziureti reikia kazkur ieskoti, ar tai turi ja sekti ar kitaip pazymeti, kas su laiku virsta i jovala ir tu zymetu temu debesis... vienzo daugiau biurokratijos pasidare :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Gediminas

Sveiki. Ir aš savo jėgomis nebeįeinu į savo forumo "kamarėlę" (paskyrą). Nepamenu ar gyvas dar el. paštas senas, kuris reikalingas

slaptažodžiui atkurti... Prašymas pakeisti į esamą - rocky4x4@mail.ru     Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,negaliu prisijungti,nes turbūt gavau žinutę į seną el.paštą, kuriuo nebesinaudoju.Prašau atsiūsti prisijungimo duomenis į paštą pranvai@yahoo.com Forume registruotas nuo 2006 metų.Vartotojo vardas Prava.

AčiūĄ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.