Pereiti prie turinio

Nereaguoja į gazo pedalo paspaudimą


Rekomenduojami pranešimai

Atsirado bėda NP Y61 variklis 2,8. Variklis užsikuria tačiau nereaguoja į gazo pedalo paspaudimą, varikliui dirbant jo apsukos nekyla, pavažiuot galima, išjungus variklį jis "suburbuliuoja". Po kažkurio laiko, nieko nedarius, užvedus variklį vėl viskas puikiai veikia. Taip jau buvo atsitikę tris kartus. Vieną kart užgesinus variklį ir iš kart jį vėl užkūrus viskas veikė, tačiau po nakties užkūrus variklį į gazo pedalo paspaudimą vėl variklis nereagavo, o pastovėjus visą dieną ir vėl užvedus variklį vėl viskas veikė puikiai. Vieną kart dar važiuojant buvo pora kartų variklis "sutrūkčiojęs". Gal galit kas patart kas čia atsitiko, kur bėda?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip diagnostika pagelbėtų. Ar "čekas" užsidega? Nes tikrai pagal simptomus panašu į elektronikos kažkokio signalo pametimą. Man panašiai buvo, tai kaltininkas - alkūninio veleno padėties daviklis, o jau galvojau, kad bus elektroninio siurblio bėdos. Žodžiu, diagnostika turėtų parodyti, jeigu tik, žinoma, meistras turės pakankamai kompetencijos dirbti su diagnostine įranga. Nes man bėdą atrado ne iš pirmo servizo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsikūrus varikliui "čekas" užgesta. Vietinis elektrikas bandė gedimą diagnozuoti. Tai jo prietaisas parodė:

            TROUBLE CODE
0012  MASS AIR FLOW SEN
0047  CKP SEN/CIRCUIT

 

Kaip paaiškino pirmas gedimas kažkaip susijęs su oro srautu, o antras lyg su kuro siurbliu. Gal kam teko susidurti su tokiais gedimų kodais, man tai ne labai aišku ką čia dabar reikia remontuoti?

Tiesa dar nepaminėjau, kai dirbant varikliui jis nereaguoja į gazo pedalo paspaudimus, tai šildymo jungiklis "HEAT" taip pat neveikia ir atvirkščiai  

Redagavo sauliusr2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsikūrus varikliui "čekas" užgesta. Vietinis elektrikas bandė gedimą diagnozuoti. Tai jo prietaisas parodė:

            TROUBLE CODE

0012  MASS AIR FLOW SEN

0047  CKP SEN/CIRCUIT

 

Kaip paaiškino pirmas gedimas kažkaip susijęs su oro srautu, o antras lyg su kuro siurbliu. Gal kam teko susidurti su tokiais gedimų kodais, man tai ne labai aišku ką čia dabar reikia remontuoti?

ckp - Crankshaft position sensor?  Sitaip issisifruoja gal.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu, ne visi elektrikai žino savo įrangos galimybes. Paleist automatinį klaidų nuskaitymą sugeba, o toliau - nelabai. Tavo atveju, jei jau ir klaidą meta alkūninio veleno padėties daviklio, tai reikia dabar tiesiog patikrinti to daviklio parametrus - kreivė tiesi ar momentais turi nuokrypių. Mano atveju buvo tiesiog blogas kontaktas laidelyje į padėties daviklį (kažkada kažkieno buvo nukirptas ir ant skrūtkės susuktas), ko pasekoje pavažinėjus po balas pateko drėgmės ir to pakako, kad mašina pradėjo iš pradžių patruksėti, paskui momentais visai nepriimti gazo. Laidas sulituotas, problema dingo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, su pravodke viskas tvarkoj, bandysiu keisti alkūninio veleno padėties daviklį. Pas mane jis stovi toks: 23731 VB 100. Užkūrus variklį be jo problemos tos pačios. Pasirodo problema kur jį gauti. Radau vienoj vietoj naujas, originalas, bet pristatymas mažiausiai per tris savaites. Gal kas turit išsiardęs variklį ar ką nors galit patarti ar pasiūlyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
2019-12-12 00:01, sauliusr2 parašė:

Atsirado bėda NP Y61 variklis 2,8. Variklis užsikuria tačiau nereaguoja į gazo pedalo paspaudimą, varikliui dirbant jo apsukos nekyla, pavažiuot galima, išjungus variklį jis "suburbuliuoja". Po kažkurio laiko, nieko nedarius, užvedus variklį vėl viskas puikiai veikia. Taip jau buvo atsitikę tris kartus. Vieną kart užgesinus variklį ir iš kart jį vėl užkūrus viskas veikė, tačiau po nakties užkūrus variklį į gazo pedalo paspaudimą vėl variklis nereagavo, o pastovėjus visą dieną ir vėl užvedus variklį vėl viskas veikė puikiai. Vieną kart dar važiuojant buvo pora kartų variklis "sutrūkčiojęs". Gal galit kas patart kas čia atsitiko, kur bėda?

Labas,

man ta pati problema iškilo. Ar pakeitei tą daviklį? Kas gavosi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, daviklį pakeičiau, bet problema liko. Kažkurį laiką buvo savaime susitvarkę, bet laikas nuo laiko vėl vis tas pats užeina. Kai užkūrus variklį jis nereaguoja į gazo pedalo paspaudimą, paimu tada degimo raktelį išjungiu ir vėl staigiai jį įjungiu, bet reikia kad variklis nespėtų užgesti, ir tada variklis vėl pradeda reaguoti į gazo pedalo paspaudimą, bet čia ne problemos sprendimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.