Pereiti prie turinio

Uaz Co2 kiekis


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki bendraminčiai,

Gal kas žino, ar kur susidūrė koks yra Uaz 2.4 motoro Co2 išmetamas kiekis g/km (pagal "knygutę") ? Manau aktualu, nes šie egzemplioriai nors ir nėra dažni bet laikas nuo laiko kažkas perka, kažkas parduoda. Mano atveju UAZ išardytas ir laukia kol bus suvirintas, ko pasekoje regitros puslapis rašo kad išregistruotas. Tai klausimas ar nereikės sutvarkius TA ir draudima dar ir taršos mokesčio susimokėti.

 

Nes jei bus priimtas naujas taršos mokestis, manau geras pagalys visiems savaitgaliniams automobiliams, kurie kaip taisyklė nebūna mažai taršūs. O gal tokiems griozdams kaip UAZ ir panašaus kalibro aparatams bus kažkokios išimtys ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki bendraminčiai,

Gal kas žino, ar kur susidūrė koks yra Uaz 2.4 motoro Co2 išmetamas kiekis g/km (pagal "knygutę") ? Manau aktualu, nes šie egzemplioriai nors ir nėra dažni bet laikas nuo laiko kažkas perka, kažkas parduoda. Mano atveju UAZ išardytas ir laukia kol bus suvirintas, ko pasekoje regitros puslapis rašo kad išregistruotas. Tai klausimas ar nereikės sutvarkius TA ir draudima dar ir taršos mokesčio susimokėti.

 

Nes jei bus priimtas naujas taršos mokestis, manau geras pagalys visiems savaitgaliniams automobiliams, kurie kaip taisyklė nebūna mažai taršūs. O gal tokiems griozdams kaip UAZ ir panašaus kalibro aparatams bus kažkokios išimtys ?

na kad bus išimtys labai abėjoju, o kas dėl co2 kiekio tai buvo kažkur formulės internete kai paskaičiuoti. Aš tai sakyčiau jeigu tą mokęstį priims tai bus ne taršos mokestis o registracijos :D. Ir nemanau, kad tai bus koks pagalys savaitgaliniams automobiliams. Bent jau man taip atrodo, kažkaip jau sukrapštysim jei reikės tuos eu mokesčiams ir važinėsim su tokiomis mašinomis kurios džiugina važiuojant :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ZMZ 402.10  (UAZ 452 only)     Displacement (ccm) 2445   Max. power (kW) 73.5 @ 4500 RPM   Torque (Nm) 182 @ 2500 RPM   fuel BA95 gasoline   fuel consumption (l/100km) 19.0 / 9.9 / 13.3   CO2 levels city / highway / combination (g/km) 445 / 236 / 313

 

 

ZMZ 40911 AMCE5 (UAZ 452 only)     Displacement (ccm) 2693   Max. power (kW) 94 @ 4400 RPM   Torque (Nm) 217 @ 2500 RPM   fuel BA95 gasoline   fuel consumption (l/100km) 19.0 / 9.9 / 13.3   CO2 levels city / highway / combination (g/km) 445 / 236 / 313
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.