Pereiti prie turinio

išlankstyti išmetimo vamzdį iš nerūdijančio plieno


Mastino

Rekomenduojami pranešimai

kai reikejo man kazkada senai dzipui tai islankste visa vamzdi nuo  kelniu iki galo Regnija, ant ziedo yra pries pat turgu klaipedoj.  tik nezinau kaip su nerzaveika, man is cinkuoto lankste. bet laike ilgai

sake, kad jau 3 metai kaip nedirba :( ko toliau to sunkiau kazka Klaipedoje gauti.. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, man rodos reklama ju tebekabo ant ziedo kampo, arba man pasivaideno. jau kai man reikejo, 5m kokius atgal tai kiek perskambinau, tai pas juos didziausio diametro buvo ir lankste.  toks diedukas neskubedamas lankstydavo, gal uzsilenke

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiauliuose tokia stebūklinga firma yra -       http://www.scorpion.lt/ 

jie gamino precizines stakles kažkada, pas juos visokio velnio yra. Pasku , paklausk gal vamzdžių lankstymą irgi atlieka, nes atlieka visišką kosmosą , o paskui logistika nusiųsti jiems detales arba pačiam 140 km pašauti iki jų , susiskambink su jais ;) .
Dar senais laikais , kai buvo džinsų masinė siuvimo manija, aš pas juos užsakiau kniedžių Montaną , vienas prie vieno Levi,s , tik Montana vietoje Levi,s :) , pagamino, net neatskyriau :) Jie ten ir su  vienetiniais užsakymais dirba ;)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.