Pereiti prie turinio

tlc80 24V variklio patobulinimas


turbozuki

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas iš forumiečių bandėt susitvarkyt 4.2td 24V variklį (išmest EGR, vakuminius vamzdelius su visais vožtuvėliais, pakelt turbinos slėgį ir t.t.). Užsienio forumuose yra padrikos info, bet jokio konkretaus plano :scratch:  net Kanadoj radau tokį upgreidintą motorą su cooleriu ir be to nenormalaus vakuminio vamzdyno...

Kas turit konkrečių minčių ar meistrų? 

post-40-0-83803200-1566850829_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam mazinti variklio resursa ? mazai traukos - reik nuo perdavimu pradeti ...

na gal tik egr ....

šito variklio resursas - iki 800.000 km, net be proto maigant 400.000 važiuos ;)  man traukos užtenka, aš nori jį supaprastint iki minimumo, kad nereikėtų po šlangiukus ir davikliukus nuotykių sau ieškot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šito variklio resursas - iki 800.000 km, net be proto maigant 400.000 važiuos ;)  man traukos užtenka, aš nori jį supaprastint iki minimumo, kad nereikėtų po šlangiukus ir davikliukus nuotykių sau ieškot...

be perdarymu vaziuos , o padidinus turbo slegi ir tt gali tiek ir neatvaziuoti. o siaip,  man atrodo , kuo maziau perdarymu tuo patikimesnis auto  ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl traukos ir neturėtų pasijaust, na bet bent įsiurbimo kolektorius bus švarus, bo jei variklis nenaujas ir turbina po truputį bruka tepalą, tai kartu su suodžiais iš EGR nebloga šniaga gaunasi.

Beje, HD-FT variklis buvo naudojamas ir laivuose, tik ten jis vadinosi Yanmar. Standartas turėjo 300-315 AG, taigi rezervo jame yra pakankamai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.