Pereiti prie turinio

Kompresoriaus gedimas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

greiciausiai ne ziedai... nuimk galva, itariu kad pamatysi gedima tarpineje tarp isiurbimo ir ismetimo angu.... arba plokstelese kurios atlieka voztuvu funkcija....

Jūs vusiskai teisus tamsta ;)

Pas mane jis senai, gal kokia 4 metau, stumuoklis,ziedai labai gražūs,be jokio tarpelio ikišus i cilindra, plokštelės apsinešusios bet sveikos grazios

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad yra kondencato bačkoje, tokiu budu sumažėjo jos tūris, o kadangi relė sureguliuota išsijungti prie 8bar tai variklis ir sukasi neišsijungdamas. Trumpiau, kondencatą iš talpos išleisk ir manau viskas bus gerai :) tik kai išleidinėsi įjunk kompresorių, greičiau pasišalins kondencatas. Kondencato išleidimo varžtas yra po bačka, žemiausiam taške. Sėkmės. :)

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad yra kondencato bačkoje, tokiu budu sumažėjo jos tūris, o kadangi relė sureguliuota išsijungti prie 8bar tai variklis ir sukasi neišsijungdamas. Trumpiau, kondencatą iš talpos išleisk ir manau viskas bus gerai :) tik kai išleidinėsi įjunk kompresorių, greičiau pasišalins kondencatas. Kondencato išleidimo varžtas yra po bačka, žemiausiam taške. Sėkmės. :)

Kondensato nejutau, bekelniodamas :) tarpinė prapūsta tarp isiurbimo ir išputiko. Neteko niekada ardyt tokio daigto, dabar jau viskas aiškiau:)

post-10219-0-28920600-1559625578_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad yra kondencato bačkoje, tokiu budu sumažėjo jos tūris, o kadangi relė sureguliuota išsijungti prie 8bar tai variklis ir sukasi neišsijungdamas. Trumpiau, kondencatą iš talpos išleisk ir manau viskas bus gerai :) tik kai išleidinėsi įjunk kompresorių, greičiau pasišalins kondencatas. Kondencato išleidimo varžtas yra po bačka, žemiausiam taške. Sėkmės. :)

Sauliau , va su šita blevyzga labai mane nuvylei - ryškiai tau teks vėl į mano garažą pasitobulinimo kursams atvykt  B)

Įjung logiką ir pagalvok kuom surištas atjungimo slėgis ir baliono tūris - tikrai ne tuom kad mažėjant tūriui atjungimo laikas didėja  :)  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sauliau , va su šita blevyzga labai mane nuvylei - ryškiai tau teks vėl į mano garažą pasitobulinimo kursams atvykt  B)

Įjung logiką ir pagalvok kuom surištas atjungimo slėgis ir baliono tūris - tikrai ne tuom kad mažėjant tūriui atjungimo laikas didėja  :)  

:salut:  :liux:  jau norejau rasyt... bet rasalo sutaupiau tavo deka ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.