Pereiti prie turinio

Raktu/galvuciu komplektai (rinkiniai)


danvida

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 167
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Ne tai ne aukcionai pirkti gali tiesiai o del siuntimo jei nesiuncia pardavejas i Lietuva gali siusti per BuyUK arba Pirk Anglijoje firmeles.Esu isbandes abi sias siuntimas gaunasi net dar pigiau negu tiesiai is pardavejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuncia net kainas parasiau manau verta ir tikrai pigiau cia nerasi

Šiaip tai pirmai pradžiai patarčiau bent palaikyt rankuose terkšles turinčias 24 dantis , 36 dantis , 45 ir ant pačio galo tą kur 72 dantų - turėtum suprast kodėl vieni komplektai pigiai o kiti brangiai. ;)/>

 

Beje , pačiam parodžiau komplektuką kuris tikrai vertas dėmesio o pats gamintojas patikrintas praktikoj.

Kitas rinkinuką (YATO) vertą dėmesio parodė Jevgenij svn .

Šitie rinkiniai iš pirmo žvilgsnio yra brangūs bet jei viską pirksi atskirais gabalais tai rezultate sumokėsi mažiausiai 1/3 brangiau , turėsi daug vienodų įrankių ir terkšlių su arkliniais dantim.

 

Ir dar - jei šalimais prekiauja SATA įrankiais tai tie patys gali ir tą komplektuką kur parodžiau arba kitus įrankius iš "Liudo įrankiai" parvežt jei labai gražiai paprašysi. ;)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

Sveiki,

Sugalvojau pasidaryti sau svente ir nusipirkti galvuciu ar raktu/galvuciu komplekta.

Labai ilga laika svaigau apie Proxxon irankius...ka manot? ar Proxxon kokybe dar verta kazko ar jau uzleido vieta po saule?

Seip man labai svarbu ne tik irankiu kokybe, bet labai svarbu stipri ir su gerais fiksatoriais deze. Irankiai daug keliauja 

per masinas, daznai dirba ekstremaliom salygom - purvas, sniegas...

Pasidalinkit kokiom nuomonem, pamastymais...  :study:

 

P.S. gal kas prekiaujat - tai mestelkit kokiu pasiulymu  ;)

Redagavo Gediminas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip geri tie proxxonai. Laiko gerai. Bet siulyciau neprisiristi prie vien sio brando. Paziurek, kad ir irankiubaze.lt ten gali gauti isties geru all-in-one rinkiniu kurie kelioneje/lauko salygomis bus isties patogus. Aisku pridek dar ir koki 18v impact'a i komplekta ir gyvenimas bus grazus :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Proxxon kaip buvo, taip ir tebėra geri įrankiai.

Turiu Proxxon, bet turiu ir Topex rinkinį (jau kokie 20m.). Ir vieni ir kiti atsuka varžtus, terkšlės laiko, bet prie delno Proxxon smagiau limpa :)

Sakyčiau, šiai dienai Proxxon, mano manymu yra geriausias kainos ir kokybės santykis.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, kad nieko stebuklingo, bet kokybė tikrai gera. Dėl dantukų skaičiaus, tai gal kokius senus Proxxon turi, nes Mikrospeed serijos terkšlės tikrai turi pakankamai.

IKH taip pat ne kosmosas. Kam norisi kosmoso, tas renkasi LUNA - dėl lifetime garantijos. Jie tipo keičia įrankius nemokamai, jei sugadini įrankį.

Žinoma, kaina atitinkamą įrankių :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai seniai, prieš gerus 16 metų Švedijoj nusipirkau didžiausią Biltemos rinkinį

https://www.biltema.se/verktyg/handverktyg/hylsnyckelsatser/hylsnyckelsats-2000016668, per tą laiką sulaužiau porą terkšlių ir adapteriu taip pat, viskas buvo pakeista nemokamai be jokių bereikalingų klausimų (įrankiai su 10 metų garantija). Tuo metu alternatyvos kainos, kokybės ir gausos atžvilgiu nelabai buvo. Apskritai, dauguma įrankių, kaip jie besivadintu, yra "pilstomi iš tos pačios bačkos" kokiam nors Taivany ir yra pakankamai kokybiški. Pvz., 1/2" terkšlė, viena su Biltemos logotipu, kita - Kamasa Tools (gerokai brangesnė), o iš tikrųjų visiškai identiškos.

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, kad nieko stebuklingo, bet kokybė tikrai gera. Dėl dantukų skaičiaus, tai gal kokius senus Proxxon turi, nes Mikrospeed serijos terkšlės tikrai turi pakankamai.

IKH taip pat ne kosmosas. Kam norisi kosmoso, tas renkasi LUNA - dėl lifetime garantijos. Jie tipo keičia įrankius nemokamai, jei sugadini įrankį.

Žinoma, kaina atitinkamą įrankių :)

Aš nesakau kad tas ar anas yra kosmosas bet būtent Proxxon'o Mikrospeed terkšlė "užsilenkė" atsukinėjant pakaitinimo žvakės veržlytę  , o ir terkšlių skirtų galvutėm su 72 dantim Proxxon'o arsenale nemačiau . O va IKH'o terkšlės (tiek 72 dantų , tiek 45 ) dirba pas mane kažkur apie 15 metų diena iš dienos, prie viso dar ir su priverstinai pailgintom rankenom - tai kad palygint turiu ką ir su kuom .  :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi aš irgi nesiginčyju tik dalinuosi savo ąsmenine patirtim o ne tuom ką reklaminiuose bukletuose perskaičiau ar akiai gražiai atrodo   ;)

Su malonumu savo įrankinę bazę pakeisčiau (manau kad ne aš vienas bet ir visi kiti kuriems nuosavi krumpliai yra brangūs) į Zebra , Wurth , Hazet , Klann ar Gedore bet iš kur paimt tiek pinigų ba kaina tų įrankių panaši į tarptautinį telefono numerį - vat ir renkuosi iš to kas ne karvę kainuoja ir laiko ilgiau nei vieną dieną , ir jau patikrintus veiksmu rekomenduoju kitiems  :)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Yato YT3884, kokie 6 metai kartu, gyvenimo matė. Prieš mėnėsį parėjo didžioji tresciotka, nugraužė fiksatorių briaunas, pasakyt kad ytin stipriai dirbo, nu kad to kaip ir nebuvo. Mažają teršlę visai nesenai paguldėm bandydami atsukti generatoriaus ilgajį varžtą, žinojom kad toks rezultatas turėtu būti :). Dėžė gan iš plonos plastmasės, kai patekau į avariją, išsilakstė komplektas per visą tlc 80 saloną, lužo kronsteinai, viena sagtys, beveik viską surinkau į vietą, naudojausi toliau ,tik dingo komfortas, kadangi dėžė patapo skystoka, trūko vienos sagties. Nepatiko mažosios teršlės prailgintuvai, turėjo apvalumą, kad galima būtu sukti nedideliu kampų, niekaip man nepritapo, pakeičiau į paprastą. NEi viena galva nelūžo, su raktais taip pat viskas ok. Išdėstymas raktų ir teršlių man patinka. Atsuktuvų antgalių nemažai palaužiau,  Mokėjau 320 LT už naują. 

 Kaip kokybės ir kainos santykis sakyčiau kad super, dėl dėžės, galėtu būti kiek stipresnė, no name tos melynos dėžės manau net stipresnės.

Nesigailiu kad pirkau, daba vėl tai aktualus klausimas, kaip matote jau miršta ... Golvoju pirkti vėl tokį. Laukiam kas papildys ką turime rinkoje šiai dienai. 

post-4549-0-85705000-1555337753_thumb.jpg

post-4549-0-68312000-1555337774_thumb.jpg

post-4549-0-27144100-1555337808_thumb.jpg

post-4549-0-57636300-1555337864_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl dėžės komplektacijos tai , mano nuomone , geriausi komplektacijos pavyzdžiai https://www.ikh.fi/en/tool-set-141pcs-1-4--and-1-2--ikh1004xl ir https://www.ikh.fi/en/tool-set-128pcs-ikh1004 - nieko lyšno ir viens kitą dubliojančio . Su antru varijantu , truputį papildytu , vienas iš mano mokinukų dirbo keletą metų prie mašinų ir to komplekto užtekdavo beveik visiems darbams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yato patiko pacios dezutes,tvirti metaliniai uzraktai.Apie pacius yrankius nieko blogo negaliu pasakyti

Nu nzn man Yato tas metalinis uzraktas nulakste labai greitai. Ir kaip Jevgenijus sako-labai plono plastiko deze-man ji irgi suskilo/perluzo.

Seip galvutes plius/minus laiko, bet vat dezes silpnumas - man didelis minusas. 

Labai dziugu, kad tiek daug nuomoniu/praktiniu pastebejimu, tai suteikia peno pamastymams :liux:  :study:  :salut:

Nzn is kur bet man vis tiek Proxxon kazkokia ligota svajone, nors kaip sakot nieko ten stebuklingo  :D

Jauciu bus kaip eilini syk, nueisiu in parduotuvy, akys apraibs ir seily pavarvinys in brangiuosius imsiu koki akcijini komplekta ir teks dziaugtis

bo kitaip gi namie gaspadine uzgraus jei pats busiu nepatenkintas savo daiktu  :D

Redagavo Gediminas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.