Pereiti prie turinio

Lidl irankiai


Slow Motion

Rekomenduojami pranešimai

2020-02-28 09:56, Raganauskiss parašė:

Pas mane buvo komplekte tas putom purksti, bet nekazka jis. Nupurskiau aktyviom putom palaukiau ir nuoloviau ir kaip nieko dares nebuciau. Sakai reikia tokio kaip antrame vaizdelyja tokio? Bus veiksmingas? Kur toki nusipirkti kazin

Tai su tuo puurskikliu putos laikysis ilgiau.Bet ar nuo to bus geriau tai nezinau.Mamau cia ir nuo paciu putu priklauso kas gamintojas,ir nuo vandens kietumo,ir kiek pastebejau visi plovejai vistiek sausina ir valo su spec. sluostem.Manau taip nebuna kad nuputei su putom nuskalavai ir blizga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 81
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Šilutėje yra savitarna pavadinimu PUTOK dudelis jų tinklas https://putok.lt/ . Tai viskas tik po spaudimu jokių rankų. Tik meti eurus ir keiti pistoletus vanduo putos vaškas. Pats esu bandes plauna puikiai tik kodėl namue nesigauna 🙂

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora esminių niuansų - minkštas vanduo ir profesionaliai įrangai skirtos putos :)

Esu buvęs šitoj plovykloj,  berods Jonavoj, gan nebloga, bet...namie su šepečiu visvien geriau gaunasi, svarbiausia,  kad skubėt niekur nereikia ir stresuot, užteks čia man to žetono ar ne :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nesenai teko pas pažįstamą lankytis, jis automobilius poliruoja jau virš 20 metų, įmonę turi, tai atvažiavo toks jaunuolis su BMW, sako gal gali auto nupoliruoti, na prie to pačio gal išeitu atpoliruoti ir chromuotas detales? Tai tas draugelis sako nori atspėsiu, auto plauni tuose naujuose plovyklose, kur savitarna ir tik putomis? Nu jo sako. Tai sako chromo tikrai šakės, o auto dar nupoliruosiu, nes tos putos dažus ir chromą kaip reikalas ėda..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra skirtingų tu putų, geresnių,bligesnių, su reikalingu kontaktu ir nereikalingu....plovyklose taip pat buna jos skirtingos, labai daznai atsidarant naujai plovyklai būna geresnės supiltos putos. Geras aktyvias,tirštas putas ušpurškus ant kėbulo nereikia niekum trinti, ir nelieka jokių drūžių ar... Tik reikia gerų putų. Labai giria iš gitanos kazkurias, porino furas beplaunantis žmogus ir nereikia trinti...tik kyla man klausymas koks poveikis kebului,lakui tokios "aštrios" putos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.