Pereiti prie turinio

Lidl irankiai


Slow Motion

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 81
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

  • po 3 savaičių...

ar man pasivaideno, ar tikrai maciau lidle kasetines reples skoboms .... skirtos tvoros tinklo prisegimui prie itempimo vielos.... kam lidlas po nosei galetumet zvilgtelt? sakau, lyg ir maciau jas jei neklystu, kai nereikejo... dabar reikia bet toli vaziuot 40 km pasiziuret :)

 

kasetines%20reples-500x500.jpgva kazkaip taip atrodo supakuotosreples-skoboms.jpg ir kazkaip taip paruostos darbui

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ką šiai dienai iš įrankių turi gali pažiūrėt ir iš namų neišėjęs https://www.lidl.lt/lt/c/kokybe-ir-rezultatas-kuria-pasitikejima-irankiu/c1367

O visi įrankiai kokiais "lidl" prekiauja va čia https://www.lidl.de/de/powerfix/b1746  arba čia https://www.lidl.de/de/parkside/b183?currentPage=2&pageSize=36   ir jei čia to įrankio nėra tai ir neprekiauja . 

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Smugini suktuka akumuliatorini gal kas turi? Ka galina atsukt su tais 400 Nm ?

Aš turiu 400Nm bet ne iš lidl, o Rioby firmos. Ratus atsuka, daugia ukažko neardžiau dar :) priekinio pusašio granato svaržto neatsuko, bet tai ir net nesitikėjau kad atsuks. nes ten mano užveržta su metro štanga gera :D.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
prieš 10 valandų, Raganauskiss parašė:

Sakote geras daigtas? Turite? 

 

Senesnis modelis pas mane tarnauja gal 7 metus,dabar tik slegio davikli pakeisti reiketu.Ir pistoleto gumeles keiciau.O toki pat kaip nuorodoj tevukui nupirkau,patenkintas labai.

Nilfisku pompos metalines ,ir bet kokia sugedusia dali gausi be problemu.Man atrodo jie gamina stihliam plovyklas.Tai kokybe tikrai gera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visų Nilfisk modelių pompos metalinės. Ten kaip modelis, taip skirtinga istorija. Būna korpusas metalinis, stumokliukas plastikinis. 

Bet kaip sakei - jei kas ir suges, ar tiesiog sudils, jokių problemų gauti atsarginę dalį.

P.S. pagal sandarą Nilfisk rimčiausias gamintojas. Karcher rūko pavėsyje. 

Redagavo Mortal
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aikit jūs su tom putom, ar rimtoj plovykloj,  ar pas save kieme su mėgėjiška įranga - tas pats š... Tik kad vizualiai gerai atrodo, kai aplieji visą mašiną, lyg ir turėtų viską iš pagrindų atplaut, tačiau su normaliu, tinkamu šepečiu gaunasi daug geresnis rezultatas. Kempinė irgi nėra gerai, nes joje užsilaiko abrazyvas. Aš naudoju tik šepetį. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmus yra plovykla jokiu sepeciu. Nuplauni vandeniu apipili putom poto vel vandeniu ir svaru. Padandziau namie, nepavyko. Matyt kazko truksta. O koki sepeti naudoji ant slangos ar ant auksto spaudimo? 

Redagavo Svečias
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, man nesveitus tai ta masina vistiek kersa tokia islenda is plovyklos. kai kur gerai, o sparnu apacios ir nelabai. as naudoju sepeti toki koks buna plovyykloj. uz zetona apsiputoju ir paskui neskubedamas su kokiu yra toj plovykloj sepeciu perbruzinu visa masina plius minus. tada kitas zetonas ir po spaudimo nupuciu viska jedreni feni

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai, jei plovykla nauja ar bent jau normaliai prižiūrima ir savininkas ne žmotas, tada šepečiai nebūna panašūs į arklio uodegą :D

Aš naudoju tokį http://www.jape.se/fasadborste/ , plius teleskopinė lazda, į kurią pasijungia vanduo http://www.jape.se/teleskopskaft/ , iš tikrųjų šitie įnagiai yra skirti plauti visokiems fasadams ir tvoroms, bet kai nusipirkau, supratau, kad fasadams daiktas per geras :)  Šepečio šeriai minkštučiai, paviršiaus nebraižo, aplink visą šepečio perimetrą- guminis intarpas, kad neapibaladotum ko nereikia, kotas vėlgi- gali įjungt/išjungt vandenį, plius teleskopinis, patogu kokio buso stogą plaut, kur paprastai yra sunku pasiekt, lengvas, patvarus, ergonomiškas. Skirta žemam slėgiui. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pasirinkimo butent situ plovyklu,tai kaip ir visi galvojau pirkti karcheri,bet pas pazystama jis uzsilenke po pusmecio.Net netaise,pakeite i nauja.

Pradejau ziuret kas dar rinkoj parduodama,uzmaciau kad zmones gerai atsiliepia apie nilfiskus,ir tipo pigesniu modeliu pompos metalines.Kas karcheriuose tik nuo kazkurios klases prasideda.

Ar pompa tikrai metaline nezinau,neardziau.Gali but kaip kolega minejo kad ir nevisai.Bet kad daiktas laiko,tai tikrai.

P.S:plaunu neviena automobili,tenka ir sunkiosios technikos ir mechanizmu visokiausiu atplauti.

Del putu.Tepalam atplauti naudoju spec. ploviklius koncentruotus.O automobiliam kad laikytusi puta reikia spec. pistoleto.

 

Kaina nuo 20 eur,ziurint kur pirksi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai neteko sutikt nei geležinių pompų , nei plastikinių - mėgėjiškai klasei aliuminės o profesonaliai bronzinės  ir tai tik pas labai rimtus gamintojus . Iš kitos pusės pažvelgus tai tiek aliumas , tiek bronza yra metalas . 

To pačio mėgėjiško nilfisk pompa aliuminė ba turiu tokį aparatą ir teko ardyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 valandas, Dėdė Klevas parašė:

Šiaip tai neteko sutikt nei geležinių pompų , nei plastikinių - mėgėjiškai klasei aliuminės o profesonaliai bronzinės  ir tai tik pas labai rimtus gamintojus . Iš kitos pusės pažvelgus tai tiek aliumas , tiek bronza yra metalas . 

To pačio mėgėjiško nilfisk pompa aliuminė ba turiu tokį aparatą ir teko ardyt.

Būtent, Klevai, apie metalines pompas ėjo kalba, ir niekur neminėta, kad tas metalas yra plienas.

Pompos būna labai įvairios: priklausomai nuo gamintojo, klasės ir t.t. Kažkada, kai sau rinkausi buvau išsiaiškinęs visus niuansus. Labiausiai nustebino Karcher - skirtingai nei senuosiuose modeliuose, naujieji net ir top segmento (išskyrus PRO seriją) yra su plastmasinėmis pompomis. Tuo tarpu Nilfisk tik pats pigiausias aparatas turėjo plastikinę pompą. Visi kiti modeliai buvo su metalinėmis pompomis, o top segmento dar ir su 2 keraminiais stumokliais.

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2020-02-27 07:08, lincas parašė:

Del pasirinkimo butent situ plovyklu,tai kaip ir visi galvojau pirkti karcheri,bet pas pazystama jis uzsilenke po pusmecio.Net netaise,pakeite i nauja.

Pradejau ziuret kas dar rinkoj parduodama,uzmaciau kad zmones gerai atsiliepia apie nilfiskus,ir tipo pigesniu modeliu pompos metalines.Kas karcheriuose tik nuo kazkurios klases prasideda.

Ar pompa tikrai metaline nezinau,neardziau.Gali but kaip kolega minejo kad ir nevisai.Bet kad daiktas laiko,tai tikrai.

P.S:plaunu neviena automobili,tenka ir sunkiosios technikos ir mechanizmu visokiausiu atplauti.

Del putu.Tepalam atplauti naudoju spec. ploviklius koncentruotus.O automobiliam kad laikytusi puta reikia spec. pistoleto.

 

Kaina nuo 20 eur,ziurint kur pirksi.

Pas mane buvo komplekte tas putom purksti, bet nekazka jis. Nupurskiau aktyviom putom palaukiau ir nuoloviau ir kaip nieko dares nebuciau. Sakai reikia tokio kaip antrame vaizdelyja tokio? Bus veiksmingas? Kur toki nusipirkti kazin

Redagavo Svečias
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.