Pereiti prie turinio

2-lt siurblio atstatymas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki  :salut:  gal kas turit informacijos (geriausia rusų arba lietuvių kalba) apie siurblio kampo atstatyma? Mano siurblys leidžia, turiu kitą, noriu pakeist. Bėda tame, kad man viskas aišku (aš jau išsianalizavau viską angliškai) bet kadangi man moksluose sesija, tai pats neturiu tam laiko, o meistrai mūsų neturi jokios informacijos apie land cruiseri :D tai, kad palengvint jiem dalią, gal kas turi pdf formatu kažkokios informacijos apie šituos variklius? Kaip po pakeitimo atstatyt siurblio kampą ir t.t. kad viskas dirbtų kaip priklauso :D

Redagavo ceckus
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, ačiū. Nes radau manuala angliškai, tai ten 2 variantai pavaizduoti. Vienas kaip tavo instrukcijoj, aiškus, o kitas su indikatorium, kur kiši į siurblį, suki visa varikli ir matuoji. Va tas variantas man neaiškus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :salut: gal kas turit informacijos (geriausia rusų arba lietuvių kalba) apie siurblio kampo atstatyma? Mano siurblys leidžia, turiu kitą, noriu pakeist. Bėda tame, kad man viskas aišku (aš jau išsianalizavau viską angliškai) bet kadangi man moksluose sesija, tai pats neturiu tam laiko, o meistrai mūsų neturi jokios informacijos apie land cruiseri :D tai, kad palengvint jiem dalią, gal kas turi pdf formatu kažkokios informacijos apie šituos variklius? Kaip po pakeitimo atstatyt siurblio kampą ir t.t. kad viskas dirbtų kaip priklauso :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.