Pereiti prie turinio

VW Amarok


Rekomenduojami pranešimai

sefas turi automata. gyvena tokioj ikalnej amzinai uzpustytoj. visiskas stockas pas ji bet susitvarko su  sunkumais. pagal jutubo filmukus kai lygina, tai amarokas tarp kitu stovi gana neblogai, turi elektronines savo alia blokiruotes, ir jos gana neblogai simuliuoja durnom salygom, ir lipa ta masina.

man asmeniskai tai ju varikliai labai juokingi, kaip lengvuskes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai žiūrėt v6 kažkaip nekyla minčių atsikandęs tourego tegul jį .....mintys sukasi apie 2.0 turi jis gerą sukimo momentą ir t.t. tie 2.0 amaroko nekabai ką skiriasi tarkim nuo navaros 2.3 ar rangerio 2.2. Tik toki du klausimai iškyla man asmeniškai kaip tuos 2.0 sunkiom sąlygom spėja ataušinti ir ar ta visa elektronika (tiltų perjunhgimas,blokiruotė ir t.t)amoroke nekimba?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai žiūrėt v6 kažkaip nekyla minčių atsikandęs tourego tegul jį .....mintys sukasi apie 2.0 turi jis gerą sukimo momentą ir t.t. tie 2.0 amaroko nekabai ką skiriasi tarkim nuo navaros 2.3 ar rangerio 2.2. Tik toki du klausimai iškyla man asmeniškai kaip tuos 2.0 sunkiom sąlygom spėja ataušinti ir ar ta visa elektronika (tiltų perjunhgimas,blokiruotė ir t.t)amoroke nekimba?

ne visai i tema,o kas yra blogai tuarego v6 varikliui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasilekiau 5 tukst. Km su vw crafter 2.0tdi 100kw. Galvojau beda bus o nevaziavimas. Pasrodo galvojau blogai, vaziuoja super, nuo dugno ima, taupus jei nedraskai. Analogiskai manau ten bus tas pats variklis gal turba smurba antra bus dadeta. Neiskenciau dar net su b6 passteliu lenkuose nuo sviesaforo pastartavom, likau nugaletoju :) aisku truksta to penkto ar sesto cilindro darbas pats varklio minstesnis butu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis 2009 buvo. Važiuot labai smagi mašina,orinė važiuoklė daro savo,trauka ir gera 165kw. Bet elektra man atsibodo tvarkyt,tai slenoidas tai daviklis,tai jutiklis,tai egras,praktiškai viską pakeičiau iš šių smulkmių, (egra nafik išmetėm)perprogravom kompa ir t.t buvo su juo reikalų,supratau kad ši mašina ne žvyrkeliais pastoviai važinėt, praktiškai visos važiuoklės remontas 800€(o ten gale ir priekį yra ką keisti). O su naujesniais nesusidūriau gal ten geriau viskas. Švogeris turi 2014 metų sėda,važiuoja ir juokiasi bet važinėja po miestą. Didžiausia investicija kolkas padangos ir pilnas bakas.

Redagavo kiuxsas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis 2009 buvo. Važiuot labai smagi mašina,orinė važiuoklė daro savo,trauka ir gera 165kw. Bet elektra man atsibodo tvarkyt,tai slenoidas tai daviklis,tai jutiklis,tai egras,praktiškai viską pakeičiau iš šių smulkmių, (egra nafik išmetėm)perprogravom kompa ir t.t buvo su juo reikalų,supratau kad ši mašina ne žvyrkeliais pastoviai važinėt, praktiškai visos važiuoklės remontas 800€(o ten gale ir priekį yra ką keisti). O su naujesniais nesusidūriau gal ten geriau viskas. Švogeris turi 2014 metų sėda,važiuoja ir juokiasi bet važinėja po miestą. Didžiausia investicija kolkas padangos ir pilnas bakas.

Na mane domina jau 180kw varikliai, be orines pakabos. Butu antra masina - tai miestas ir keliones (zvyrkeliai kalnuose). Galvota alternatyva subarikas, bet... gale 3ims sedeti nepatogu :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kudikio kedute + vaiko kedute + be kedutes vienas. Jau nebekomfortas keliaut ilgose kelionese. Nes kedutes su soniniais atlosais vietos dauug uzima

 

Kuriam subarike gale trise netelpat? Imprezoj ar xv? Ar tie trys po 120 kg kiekvienas?

Ir mieravaus tiek foresteri tiek outback'a

Redagavo forsunke
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriam subarike gale trise netelpat? Imprezoj ar xv? Ar tie trys po 120 kg kiekvienas?

kadangi buvo paminėta apie keliones, tai nelabai įsivaisduojų kelionę sabarike gale tryse, nu gal kokioje Tribecoje. Pats turėjau outbacka 2004. tai jau ilgesnėje kelionėje dviem gale sėdėti buvo vargas. kojom ten nėra vietos visiškai :). Naujesniuese sako jau geriau, bet nelabai tikiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kudikio kedute + vaiko kedute + be kedutes vienas. Jau nebekomfortas keliaut ilgose kelionese. Nes kedutes su soniniais atlosais vietos dauug uzima

 

Ir mieravaus tiek foresteri tiek outback'a

nu tokiu atvėju manau reikalingas 7 vietų automobilis, kitaip ilgose kelionėse bus keleivių kankinimas gale :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amerikonas tau reikalingas. tie platus. mum irgi prireike didesnes masinos kai vaiku atsirado ir trooperis ankstas pasidare, nors ir 7vietis, nors jam ir taip laikas i marcias buvo. daba turim voygeri kvadratini, tai vietos kaip darzinej, su vaikais ir visom ju taburetem pats tas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amerikonas tau reikalingas. tie platus. mum irgi prireike didesnes masinos kai vaiku atsirado ir trooperis ankstas pasidare, nors ir 7vietis, nors jam ir taip laikas i marcias buvo. daba turim voygeri kvadratini, tai vietos kaip darzinej, su vaikais ir visom ju taburetem pats tas.

Mersas R klases long'as yra variantas. Matai labai issimarozinti nesinori :) Nes kartais tai bus ir daily masina. O kartais ir kur i kalnus palekt (balkanai, pirenai ir t.t.), nardymo nebut

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.