Pereiti prie turinio

Koki suvirinimo aparata pirkti?


Mastino

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

Man maždaug porai ričių užtenka taupiai naudojant. Stengiuosi išeigą palaikyti apie 9ltr/min., bet kartais tenka lauke pavirinti, tai visus 15ltr/min. atsuku.

Siulės kokybė labai priklauso nuo dujų kiekio.

P.S. aš nenaudoju CO2 gryno. Su Mix'u geresnės siūlės ir taškosi mažiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad su kempu virinti daug paprasčiau turėtų būti, nei elektrodine svarke :) 

Mixas bet kokiu atveju geriau už gryną angliarūgštę, nebent anos dykai kur nors gautum. O taip pat grynas CO2 labai šąla reduktoriuj. Baliono slėgio nepareguliuosi, kiek jis užpildytas, tiek ten atmosferų ir turi :D Reguliuojasi srautas reduktoriaus pagalba, kolega aukščiau jau minėjo, kas ir kaip. 10-15 l/min yra optimalu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

co2 balionukas pas mane, o rite 5kg. 0.8 storio

nuo svarkes su kempu pereit nera sunku viskas daug paprasciau, nera slako, svari siule gaunas is kart. tik reik  atprast baksnot kaip su elektrodu. is pradziu savaime toks refleksas buvo bent jau man :D

reduktoriu atsuku 0.4-0.6 ten kazko, net nezinau ko :) reiks uzmest aki

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su dujų reguliavimu toks niuansėlis: jei per mažai dujų, aplink siūlę nesukuriamas apsauginis dujų laukas, todėl siūlė virinimo metu neapsaugoma nuo oksidacijos - ji viduje turės defektų (bus akyta), nors plika akimi gali nesimatyti, jei dujų paduodama per daug, jų srautas per greitai aušina siūlę, kas taip pat negerai atsiliepia siūlės stiprumui.

Optimalus dujų srautas virinant patalpoje yra 7-11ltr/min. Daugiau gali tekti atsukti virinant skersvėjyje, ar lauke.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.