Pereiti prie turinio

TLC 70 ispucia antifryza 2,4


Remvis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, po turbinos remonto pradejo isputineti antifryza ,bet tik vaziuojant asfaltu ir ilgesne kelione ,aisku po to pradeda ir kaisti . Vaziuojant letai ar bekeleje viskas ok . Uzpilimo kamsti pakeiciau ,slegis laikosi pratekejimu nesimato ,galvos sandaruma tikrino servize .Nemanau kad radiatorius uzsikises kaistu is karto termostata buvau isemes be jo irgi ispucia antifryza varikliui net neisilus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, po turbinos remonto pradejo isputineti antifryza ,bet tik vaziuojant asfaltu ir ilgesne kelione ,aisku po to pradeda ir kaisti . Vaziuojant letai ar bekeleje viskas ok . Uzpilimo kamsti pakeiciau ,slegis laikosi pratekejimu nesimato ,galvos sandaruma tikrino servize .Nemanau kad radiatorius uzsikises kaistu is karto termostata buvau isemes be jo irgi ispucia antifryza varikliui net neisilus.

Kaip tikrino galvos sandarumą, jei su skysčiu tai nėra patikima, mano lengvūškei nepakito skysčio spalva, nors tarpinė galvos buvo pradegus, taip pat kaisdavo tik autostradoj prie didesnio greičio ar su priekaba jau ir prie mažesnio greičio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tikrino galvos sandarumą, jei su skysčiu tai nėra patikima, mano lengvūškei nepakito skysčio spalva, nors tarpinė galvos buvo pradegus, taip pat kaisdavo tik autostradoj prie didesnio greičio ar su priekaba jau ir prie mažesnio greičio.

Labai realu bet kodel miske su paletintoju prie dideliu apsuku viskas ok

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai realu bet kodel miske su paletintoju prie dideliu apsuku viskas ok

Mano ir mieste nekaisdavo, nors paspausdavau, aš išsiaiškinau taip: įsidėjau manometrą į aušinimo sistemą ir važiuojant stebėjau slėgį, ramiai važiuojant nieko, bet tik kai gazo pedalą spustelni stipriau po 10-15 sek. slėgis pradėdavo kilti (nuo 1bar iki 2-2,5bar), tik atleidi gazą slėgis pradeda mažėti (kogero per probkę išsivaikščioja). Taip kad jei važiavimas gazą spaudi ir atleidi tai spėja dar išsiorinti, bet pastoviai ant gazo jau išvaro antifrizą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ir mieste nekaisdavo, nors paspausdavau, aš išsiaiškinau taip: įsidėjau manometrą į aušinimo sistemą ir važiuojant stebėjau slėgį, ramiai važiuojant nieko, bet tik kai gazo pedalą spustelni stipriau po 10-15 sek. slėgis pradėdavo kilti (nuo 1bar iki 2-2,5bar), tik atleidi gazą slėgis pradeda mažėti (kogero per probkę išsivaikščioja). Taip kad jei važiavimas gazą spaudi ir atleidi tai spėja dar išsiorinti, bet pastoviai ant gazo jau išvaro antifrizą.

Beje tik po didesne apkrova slėgis kildavo (matyt labai mažas trūkimas ar minimaliai tarpinė prapūsta), stovint ant laisvo bėgio ir gazuojant slėgis nekildavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiausiai mikrotrūkimas galvoj arba gilzėj ir slėgį praleidinėja labai minimaliai . Neatmesčiau ir tarpinės.

Prie gerų sūkių vandens cirkuliacija tą nedidelį kiekį dujų/oro sugeba išnešt į plėtimosi bakelį , prie nominalių sūkių vandens cirkuliacija žymiai mažesnė ir visas tas gėris pradeda kauptis galvoj pakol susikaupia tiek kad pradeda kelt vandenį lauk .

Teko porą mašinų turėt su tokia liga , iki tam tikro laiko gelbėjo papildomi nuorinimai bet finale vistiek teko tvarkyt galvas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Mano ir mieste nekaisdavo, nors paspausdavau, aš išsiaiškinau taip: įsidėjau manometrą į aušinimo sistemą ir važiuojant stebėjau slėgį, ramiai važiuojant nieko, bet tik kai gazo pedalą spustelni stipriau po 10-15 sek. slėgis pradėdavo kilti (nuo 1bar iki 2-2,5bar), tik atleidi gazą slėgis pradeda mažėti (kogero per probkę išsivaikščioja). Taip kad jei važiavimas gazą spaudi ir atleidi tai spėja dar išsiorinti, bet pastoviai ant gazo jau išvaro antifrizą.

Kokia problema buvo?

Panašus scenarijus pas mane

Ant tiesiosios viskas OK bekelėj vietoj ant apsukų iškart pučia antifriza

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.