Pereiti prie turinio

uzesis ir nestabdimas


kovaldas

Rekomenduojami pranešimai

sveki turiu 2 bedas. rr 95m

 

1. pradedant vaziuoti pradeda uzti galineme tilte sukant i kaire ar i desne uzesis nustoja isitiesinus vel pradeda kas per problema :?:

 

2. siandien patikrinus ar geros kaladeles viska sudeju atgal pradejo nestabdyti dega abs lempute ir salia sauktukas. ka netaip padarem?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del uzesio ligtai jau isiaiskinom rato guolis uzia :( gal zinot kur galima butu gauti tokiu guoliu nauju kokybisku ir nebrangiu? o del stabdziu dar niekas neaisku.

guolio kaina 400lt bet ira ir alternativa pasuk paaiskinsiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

sveiki nenoriu kurt naujos temos tad paklausiu pas mane 95 m diskaveris beda tokia stabdziu kaladeles keiciu kas puse metu kur jieskot bedu ratai pas mane truputely didesni nuo originalu bet manyciau gat del to neturetu taip greitai dilti'? stabdziu diskus neseniai pakeiciau naujais ir vistiek tas pats gal kas susiduret su tokiom poblemom ? ir kaip sprest ar ieskot kame bedos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nenoriu kurt naujos temos tad paklausiu pas mane 95 m diskaveris beda tokia stabdziu kaladeles keiciu kas puse metu kur jieskot bedu ratai pas mane truputely didesni nuo originalu bet manyciau gat del to neturetu taip greitai dilti'? stabdziu diskus neseniai pakeiciau naujais ir vistiek tas pats gal kas susiduret su tokiom poblemom ? ir kaip sprest ar ieskot kame bedos?

Pabandyk perrinkt stabdžių suportus. Gal sunkiai vaikšto stūmoklis ir kaladėlės pastoviai prispaustos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nenoriu kurt naujos temos tad paklausiu pas mane 95 m diskaveris beda tokia stabdziu kaladeles keiciu kas puse metu kur jieskot bedu ratai pas mane truputely didesni nuo originalu bet manyciau gat del to neturetu taip greitai dilti'? stabdziu diskus neseniai pakeiciau naujais ir vistiek tas pats gal kas susiduret su tokiom poblemom ? ir kaip sprest ar ieskot kame bedos?

 

 

Jeigu galinės greitai dyla pas Discovery, tai normalu, nes aš kažkada irgi perrinkau stb. suportus ir niekas nepasikeitė. Paklausiau pas LR dilerius, tai jie man atsakė kad pas šį modelį į galą eina didesnė stb. jėga nei į priekį, o kaladėlės gale dvigubai mažesnės nei priekyje. Vienu žodžiu davė suprasti kad konstrukcinė klaida. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu galinės greitai dyla pas Discovery, tai normalu, nes aš kažkada irgi perrinkau stb. suportus ir niekas nepasikeitė. Paklausiau pas LR dilerius, tai jie man atsakė kad pas šį modelį į galą eina didesnė stb. jėga nei į priekį, o kaladėlės gale dvigubai mažesnės nei priekyje. Vienu žodžiu davė suprasti kad konstrukcinė klaida. :(

 

Tai disco fizikos dėsniai negalioja, kad galui tenka didesnė stabdymo jėga? :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu galinės greitai dyla pas Discovery, tai normalu, nes aš kažkada irgi perrinkau stb. suportus ir niekas nepasikeitė. Paklausiau pas LR dilerius, tai jie man atsakė kad pas šį modelį į galą eina didesnė stb. jėga nei į priekį, o kaladėlės gale dvigubai mažesnės nei priekyje. Vienu žodžiu davė suprasti kad konstrukcinė klaida. :(

Kažką, Evaldai, maišai. Vien tai, kad priekiniuose stovi po keturis o galiniuose po du stūmoklius kiekviename suporte, reiškia, kad stabdymo jėga galui mažesnė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką, Evaldai, maišai. Vien tai, kad priekiniuose stovi po keturis o galiniuose po du stūmoklius kiekviename suporte, reiškia, kad stabdymo jėga galui mažesnė.

 

 

 

Tai kodėl pas Discovery galinės kaladėlės dyla 5 kartus greičiau nei priekinės ? Gal kas žino ?

Tuo metu "Krastos" meistras man išaiškino taip. :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kodėl pas Discovery galinės kaladėlės dyla 5 kartus greičiau nei priekinės ? Gal kas žino ?

Tuo metu "Krastos" meistras man išaiškino taip. :unsure:

Pernai vasarą keičiau priekines, šiemet galines kalades. Pažiūrėsim, kurias dabar reiks keist anksčiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandytos kelios stabdziu trinkeliu firmos gamintojos, situacija analogiska-gale sudyla bent dvigubai greiciau nei priekyje, o jei galiniu mechanizmai nera tinkamai priziureti, tai gale sudyla vidines trinkeles greiciau uz isorines, po suportu perrinkimo, vidine ir isorine trinkeles dyla daug maz vienodai, bet uz prieki tikrai greiciau. Savo darbovieteje priziurime bent 6 Discoverius, visur tas pats-taip jie sukonstruoti.

Sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.