Pereiti prie turinio

Samurajus 1L


Dovydas

Rekomenduojami pranešimai

Įmanoma, dirba jis ir ant laisvų :) O blokiruotė gale kaip tik ant litrinių ir eidavo, tik labai ji jau ten vaikiška, nė velnio nelaiko :)

Tai koki stebukla reikia padaryti kad jis normaliai dirbtu bes dabar tik ant pacoso dirba :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ten lankstyt ką tik nori ir reguliuot iki apsiši..mo, kol normaliai visų žiklerių nepravalysi, niekas nepadės... Paskersk, normaliai išvalyk, tuo pačiu ir remkomplektą gali pasikeisti, sureguliuok ir važiuosi ilgai bei laimingai :D O kad ateityje toks šūdas nesikartotu, nulėk iki "gastronomo" paimk gera bonka ir mauk pas Liutka, kad paporintu kaip išvengti reguliaraus karbo ardymo ir žiklerių krapštymo :D Man asmeniškai, Liutkos receptas tikrai padėjo, jau greitai metai, kaip lakstau ir vargo nematau :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saltas arba siltas 1L variklis be padsoso gerai nedirbs. Isiurbimo kolektorius yra susiejas su ausinimo sistema (per is. kolektoriu teka ausinimo skystis). Kol variklis neuzsyla,tol yra paduodamas netinkamo "riebumo" kuro misinys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistatykit kuro filtra, kaip yra numatyta originale ir pasikeiskit vamzdeli is bako ir uzmirsit problemas.

Tai kad dabar benzinas pajungtas is 5L kaniuko tai vamzdukai ne prie ko cia ir visvien kad ir siltas visvien nedirba be pacoso

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistatykit kuro filtra, kaip yra numatyta originale ir pasikeiskit vamzdeli is bako ir uzmirsit problemas.

Tai kad dabar benzinas pajungtas is 5L kaniuko tai vamzdukai ne prie ko cia ir visvien kad ir siltas visvien nedirba be pacoso

saltas suprantu,bet siltas ne reike minkyti pedala

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ne trys metai,o tu apie filtriuka man aiskini

Uzsipyldyk aprasyma ir tada zinosiu ar tau ne trys.

Rasiau apie kuro filtra kuris stovi prie bako ir ne tau. Pas dauguma jis panaikintas, o paskui verkia, kad uzsikemsa ar blodai veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ne trys metai,o tu apie filtriuka man aiskini

Uzsipyldyk aprasyma ir tada zinosiu ar tau ne trys.

Rasiau apie kuro filtra kuris stovi prie bako ir ne tau. Pas dauguma jis panaikintas, o paskui verkia, kad uzsikemsa ar blodai veikia.

bako nera ,filtriukas tik prie karbo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.