Pereiti prie turinio

TLC 100 priekinis reduktorius


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Mano šimtinėje yra nemažas laisvumas iš priekinio reduktoriaus. Šiaip neūžia, tepalas nebėga..

Ar galima nustatyti koks perdavimas neardant reduktoriaus?

Kiek domėjausi dėvėtų kainos nemažos, svarstau dėti naują. Kur patartumėt įsigyti? Galbūt galima keisti tik susidėvėjusias detales naujomis?

 

Iš anksto dėkoju už patarimus.

P.S TLC 100 pirmas mano visureigis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nusprendei keisti, tai tik iš sustiprintų Nitrogear ar pan... nes tai silpna vieta šimtinių, jie norėsi pasidraskyti bekelėje. O šiaip gal pakaks sureguliavimo.

perdavimų skaičių galima sužinoti iš lentelės po kapotu arba sukant ratą ir skaičiuojant kardano apsukas (kelsi kart reikia atlikti, kad paklaidos nebūtų).

Pradžiai pasidomėk literatūra ar forumuose pasiskaityk apie modelį, atkris krūva klausimų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už patarimus... Jei neparsiduosiu, turbūt reiks tvarkyti.. Nors pravažiaviau apie 4000 km ir nepastebėjau, kad liuftas būtų padidėjęs. Gal dar ilgai taip važiuosiu:)

Pirkau su mintimi mašiną eksplotuoti kaip kasdieninį automobilį, bet pavažinėjus nuomonė pasikeitė. Dar pervažiavau keletą balų, atsirado noras lysti gyliau :D

O šimtinė ne pats tinkamiausias variantas..

Šiaip pats modelis patinka, bet kaip supratau 80-ta būtų geriau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane jau 2m tas laisvumas, jis per labai daug taškų susidaro tiltai, razdatkė, pusašiai, šlicai prie ratų ir t.t... 

bet Vytis teisingai sako priekinį reduktoriu reikia būtinai sureguliuoti, nes silpna vieta 

 

ar galit parekomenduoti koki kompetetinga žmogu ar firma tai jau dariusį, pagal serviso manuala, nes visos tos ale reduktoiru tvarkymo firmelės tai š..... mala, kažka pagal save reguliuoja ir tiek...

tinka visi miestai svarbu kompetencija  su TLC100

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.