Pereiti prie turinio

NUO XJ 4.0>ZJ 4.0 iki WJ 4.7 QUADRA-DRIVE


Slow Motion

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 306
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kazkokius tokius silent blokus desiu , pilnaviduriai nereikes poliuritano :) .Tiesa reikia truputi su turbinke padirbeti nelabai tinka .Kaip bebutu keista tokiu kad tiktu is kart gauti nepavyko.

Čia jie tikrai tokie ovalo formos, nes mano tai apvalūs buvo kaip ir pas Miroslavą nuotraukoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po gero dunkstelėjimo ilgesnei kelionėje i "gulinti menta"

Ir po to važuojant zvirkeliu ir man buvo, kaip sakai "gerai kad žinojau šita nesamone" pastebėjau kad damferis ar kaip jis vadinasi, skersinis amortikas:) kliba ir iš salenbloko lengvai smaukosi pats.... Ale skaites kad jis ne problemos priežasti,na bet pas mane daugiau niekas nekliba....nors ir dar pralėkiau kelis simtus km ir nepasikartojo... Bet damferio reikia....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo kazkada woble, tik duoben ir kirsk ant stabdziu nes pavaziuot toliau neimanoma kaip purto... bet patikekit ,uzdejau nauja DVIGUBA demferi, blyn koks efektas, jauciasi kai ikali i duobe ir bando bando pradet purtyt, bet taip ir nuslobsta.... patiko :)  o poto isemiau slaunis visas keturias (nes dejau long arma) ir radau virsutines stipriai parejusiais sailentais.... bet kaip minejau man patiko kad tiuninginis demferis susitvarke su tuo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo kazkada woble, tik duoben ir kirsk ant stabdziu nes pavaziuot toliau neimanoma kaip purto... bet patikekit ,uzdejau nauja DVIGUBA demferi, blyn koks efektas, jauciasi kai ikali i duobe ir bando bando pradet purtyt, bet taip ir nuslobsta.... patiko :)  o poto isemiau slaunis visas keturias (nes dejau long arma) ir radau virsutines stipriai parejusiais sailentais.... bet kaip minejau man patiko kad tiuninginis demferis susitvarke su tuo :)

Kur pirkai,kiek eu?:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo kazkada woble, tik duoben ir kirsk ant stabdziu nes pavaziuot toliau neimanoma kaip purto... bet patikekit ,uzdejau nauja DVIGUBA demferi, blyn koks efektas, jauciasi kai ikali i duobe ir bando bando pradet purtyt, bet taip ir nuslobsta.... patiko :)  o poto isemiau slaunis visas keturias (nes dejau long arma) ir radau virsutines stipriai parejusiais sailentais.... bet kaip minejau man patiko kad tiuninginis demferis susitvarke su tuo :)

Visiskai pritariu del dvigubo demperio. Irgi turiu dviguba ir jokiu problemu :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu irgi paziureti virsutines traukes, dar kazkiek pati vairo kolonele kliba .Panaro sailentus gal kokius poliuritano bandysiu sudet.Lyg ir gera amerikonai padare aparata bet tuo paciu vistiek turi pats iki proto davest.

pamirsau  pasakyt ,kad pas mane buvo  lift kitines slaunys 6.5 colio.... originalai gyvena 20 ir n metu, o tiuningines isgyveno 9 menesius... nu gal 19 ... :)

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dvigubas demperis tai cia koks ? Kaip ji atskirt nuo paprasto ?

va https://www.google.lt/search?q=double+damper+xj&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=rh8vp5qwPsskwM%253A%252C7Lu8aeFjre8dXM%252C_&usg=AFrqEzdz-v-9ENOqG4flPoaL89R4OykzxQ&sa=X&ved=2ahUKEwjUgtvGpvjcAhWDYZoKHUMjBlUQ9QEwAHoECAUQBA#imgrc=FxFxpaxYEZbaeM:

ir dar panaro trauke perdirbau.. vietoj sarnyro kuris tvirtinasi prie lonzerono, padariau sailenbloka... tas sarnyras kazkokia nelaime... kol xj stokinis, jis praktiskai amzinas, tik sutept karts nuo karto nepamirst.... bet keltam ilgai nelaiko....

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu irgi paziureti virsutines traukes, dar kazkiek pati vairo kolonele kliba .Panaro sailentus gal kokius poliuritano bandysiu sudet.Lyg ir gera amerikonai padare aparata bet tuo paciu vistiek turi pats iki proto davest.

Aparatas geras. Jeep dydziavosi juo. As manau nes yra priezasciu. Tai Uazikas su komfortu viduje. Pakaba kaip Uaziko, paprasta be jokiu nesamoniu, komfortas tikrai yra. Tu metu masina...1999 o navarotai buvo. Turi pilnai valdomas sedines (3 varikliai lanksto visaip), sildomos, turi reguliuojama vaira, cruise contro mygtukinis, radijo valdymas ant vairo, turi atminti dviems vairuotojams ir ne tik sedynes bet ir veidrodeliai ir radio stotys nusistato, turi klimato kontrole ir infra raudonuju spynduliu keleivio aptikima, turi CD grotuva ir 10CD keitykli, lietaus lasu davikli, pilnai valdomi langai is vairuotojo puse, ju atjungimas, liukas. Virsuje yra informacinis centras apie kelioniu atstuma, laika, vidutines ir momentines sanaudas, kartu ten vartu valdymo sistema (tik dazniai nesutampa su JAV) ir tai ne kazkokia super liuks klases masina.

O prie to viso dar V8 varikli idejo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali kainas dvigubo demperio paziureti mazdaug:

Kazkada pirkau Lenkijoje per Allegro.pl du demperius o tvirtinima pats padariau pagal save.

Labai rekomenduoju GORANCHO demperi. Nusipirkau du tokius: http://www.gorancho.com/products/shock-absorbers/rs5000-steering-stabilizer/rancho-rs5000-steering-damper-rs5409.html

Turiu ju amortizatorius gale GORANCHO9000XL, superiniai (reguliuojami).

:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aparatas geras. Jeep dydziavosi juo. As manau nes yra priezasciu. Tai Uazikas su komfortu viduje. Pakaba kaip Uaziko, paprasta be jokiu nesamoniu, komfortas tikrai yra. Tu metu masina...1999 o navarotai buvo. Turi pilnai valdomas sedines (3 varikliai lanksto visaip), sildomos, turi reguliuojama vaira, cruise contro mygtukinis, radijo valdymas ant vairo, turi atminti dviems vairuotojams ir ne tik sedynes bet ir veidrodeliai ir radio stotys nusistato, turi klimato kontrole ir infra raudonuju spynduliu keleivio aptikima, turi CD grotuva ir 10CD keitykli, lietaus lasu davikli, pilnai valdomi langai is vairuotojo puse, ju atjungimas, liukas. Virsuje yra informacinis centras apie kelioniu atstuma, laika, vidutines ir momentines sanaudas, kartu ten vartu valdymo sistema (tik dazniai nesutampa su JAV) ir tai ne kazkokia super liuks klases masina.

O prie to viso dar V8 varikli idejo :)

Gal galėtum apšviest kuom tie visi navarotai skirti namų šeimininkėms padeda nuvažiavus nuo asfalto ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.