Pereiti prie turinio

Projektas - JGC WH gamyklinės audiosistemos pakeitimas


Klaustukas

Rekomenduojami pranešimai

2020-04-13 19:56, tunks parašė:

man tai cia mazohizmas auksciausio levelio.

kadangi man visiskai dzin kaip ten kas groja,  svarbu kad bent radijas veiktu, tai toks laiduku deliojimas is vietos i vieta menesiais, del kazkokio svaresnio decibelo, tai laiko ispylimas i kanalizacija. jau geriau prie teliko bamba kasyt.

nu bet kiekvienam savi durnumai arciau kuno, kiekvienas bludinam savaip :D

Laidukus tampyti ir junginėti yra savotiška meditacija, panašiai kaip mandalas iš kruopų daryti, ar rūpintojėlius drožti, tik šita meditacija kur kas prasmingesnė, nes turi apčiuopiamą naudą.

Dėl bambos kasymo, tai kažin, ar pavyktų ramiai pakasyti tiek laiko - iškruštų smegenis boba apie savo poreikius tiek, kad po kelių vakarų norėtum eiti laidukus junginėti :)

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

informacija tiems kurie susiruošė tokiame modelyje keisti gamyklinę aparatūrą:

išmetus gamyklinį stiprintuvą, klaida per duomenų linijas atsiranda beveik visuose blokuose, tiesa tai nieko jiems neįtakoja ir ant skydelio klaidų neuždega (tik AirBag lemputė užgęsta apie 1 sekundę lėčiau nes ten irgi atsiranda stiprintuvo nebuvimo klaida)

jeigu stiprintuvas yra bet prie jo kolonėlės nepajungtos, stiprintuvas pradeda jų ieškoti siuntinėdamas pastoviai po visą automobilį aukšta-dažnį moduliacinį signalą kurį išgirdau per negamyklines kolonėles. prisiėjo daryti  kolonėlių imitaciją - pakabintos varžos tiesiai prie stiprintuvo ant kolonėlių laidų, po ranka pasitaikė tik oro pagalvių emuliatoriai, bet šis nominalas stiprintuvui tiko ir visi triukšmai dingo :)

visos klaidos puikiai išsitrynė su launch easydiag įranga

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
2020-04-13 23:36, tunks parašė:

hobis, bet is mano varpines ziurint labai keistas. cia is tu hobiu serijos, apie kuriu rezultata gali spresti tik tos labai siauros srities, tokie pat nuplauke kolegos. nes absoliuciai daugumai diletantu tokiem kaip as, idesi ten belekokoki suba, ar visa sita hemaroju puses metu darbo, abejoju ar labai man skirtumas jausis...

Tiesa sakant as taip pat nifiga nekertu apie tuos decibelus,va žentas tos srities ligonis,pakeite mano TLC garsiakalbius,sudejo kažokius ten ktūtus, ruberoidus suklijavo va matai kaip skirias,maksiu galva jojo nors nieko man ten niekas nesiskiria bet verinu žmogaus darba.tai hobis ir kas mums diletantams nesuprantama negalim to kritikuot ir pan,juk daugumai mūsų hobis kišt pinigus i visureigius o po to juos skandint pelkėje taip pat keistas ir nesuprantamas ar ne??ir tai ne patys keisčiausi hobiai.....pasižiūri jutubuose dzro žmogus pvz kokį V12 variklio maketą keli metai kruopštaus darbo kam? ogi jam pačiam ,jam to reikia....va tep

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nekritikuoju, gerbiu kiekvieno keistenybes. jei patinka tai veliava tiems i rankas. bet sakau tik kaip atrodo is mano varpines. mano irgi panasi patirtis, yra kas susideje ten ciamba vamba hrien parisi kokia technika kruciausia uz krutesne, tipo mol ivertink, nu mna diletantui tik ausis labiau skauda :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 valandas, arvydas77 parašė:

Tiesa sakant as taip pat nifiga nekertu apie tuos decibelus,va žentas tos srities ligonis,pakeite mano TLC garsiakalbius,sudejo kažokius ten ktūtus, ruberoidus suklijavo va matai kaip skirias,maksiu galva jojo nors nieko man ten niekas nesiskiria bet verinu žmogaus darba.tai hobis ir kas mums diletantams nesuprantama negalim to kritikuot ir pan,juk daugumai mūsų hobis kišt pinigus i visureigius o po to juos skandint pelkėje taip pat keistas ir nesuprantamas ar ne??ir tai ne patys keisčiausi hobiai.....pasižiūri jutubuose dzro žmogus pvz kokį V12 variklio maketą keli metai kruopštaus darbo kam? ogi jam pačiam ,jam to reikia....va tep

 

prieš 19 valandų, tunks parašė:

as nekritikuoju, gerbiu kiekvieno keistenybes. jei patinka tai veliava tiems i rankas. bet sakau tik kaip atrodo is mano varpines. mano irgi panasi patirtis, yra kas susideje ten ciamba vamba hrien parisi kokia technika kruciausia uz krutesne, tipo mol ivertink, nu mna diletantui tik ausis labiau skauda :)

bentjau kiekvienas mato kad viskas labai gražiai gaunasi 😄

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kadangi nuspręsta padaryti instaliaciją vienodais stiprintuvais (toks buvo šio forumo dalyvių reikalavimas 😁 ), tai prieš statydamas kitus, darau jiems pilną profilaktiką (o gal ir tiuningą) nes stiprintuvai kaip visada pas mane ne pirmos jaunystės bet tai garantija kad padaryti USA o ne China 😛:

visi elektrolitai garso trakte pakeisti į Elna SILMIC II

maitinime kur reikėjo keist - pakeisti į Nichicon VY(M), kur keist nereikėjo - pridėta lygiagrečiai Elna LAO Audio

padaryti abu dvikanaliai, pradėti abu keturkanaliai bet pritrūko detalių, o kadangi jos užsakomos iš Anglijos, tai reiks luktelėt savaitę - dvi...

per visus plokštės kontaktus prasibėgta pajalniku "šaltos paikės" prevencijai 😄

IMG_20200819_164406.jpg

MVIMG_20200819_160627.jpg

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
prieš 22 valandas, miroslavasr parašė:

Pultas nuo placiaekranio teliko? :D


Gerai atrodo. O dangti permatoma ar uzdengsi standartiniu? :)

pultas nuo https://www.ebay.com/itm/Car-cd-player/124139291966?hash=item1ce747453e:g:m3oAAOSwqohegKXP

skelbimas ne mano 😀😀

dangtis standartinis (tik patiuninguotas) nes bagažinė pilnai funkcionali, muzika vietos nė kiek nepavogė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.