Pereiti prie turinio

Projektas - JGC WH gamyklinės audiosistemos pakeitimas


Klaustukas

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

kankino jausmas kad ne viskas su akumu padaryta kas yra mano galimybėse, todėl nusprendžiau vis dėl to sudėti alia muzikinius klemus, tiesa ne "auksinius" (viskas kas aukso spalvos ir yra vietoje, labai baisūs pagal dizainą), prie to pačio padailinau ir gamyklinius laidukus,einančius į akumą

gaila viskas gofroje iš gamyklos, prisiėjo ir muzikinius laidus sukišt į gofrą kad normaliai atrodytų... o ne į gyvatės skūrą :)

post-2359-0-50657700-1577980487_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pasidarbuota nevaikiškai, šaunu.

Man tik klausimas kyla, kaip iš tokios stiprintuvų mišrainės išgauti daugiau mažiau panašų skambesį? Kiekvienas juk su savo charakteriu :)

Suprantu, kad daryta iš to kas po ranka pasitaikė/ ant lentynos gulėjo, bet aš tikriausiai būčiau bandęs visus šiuos daiktus "išsikeisti" į kurio nors vieno gamintojo. Gal būtų pakakę komponentams kokio keturkanalio, ar 6 kanalų stiprintuvo ir sub'ui monobloko?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidarbuota nevaikiškai, šaunu.

Man tik klausimas kyla, kaip iš tokios stiprintuvų mišrainės išgauti daugiau mažiau panašų skambesį? Kiekvienas juk su savo charakteriu :)

Suprantu, kad daryta iš to kas po ranka pasitaikė/ ant lentynos gulėjo, bet aš tikriausiai būčiau bandęs visus šiuos daiktus "išsikeisti" į kurio nors vieno gamintojo. Gal būtų pakakę komponentams kokio keturkanalio, ar 6 kanalų stiprintuvo ir sub'ui monobloko?

sveikas, tikrai kraunama kas yra o ne kas turi būti nes tikslas yra neišlyst iš biudžeto :)  ir perspektyva yra viską suvienodinti, ir problema didesnė yra ne charakteris, o galingumo perdavimo koeficientas  - skiriasi garso lygiai sukinėjant garsumą ant magnetofono. kas liečia charakterių  - einu todėl prie amerikiečių nes jų charakteriai yra daugmaž panašūs :)

p.s. 0 šešiakanalį turiu (irgi oldskūlas, JBL GTH400 https://www.ebay.com/itm/JBL-GTH400-Old-School-Amp-Super-Rare-amplifier-vintage/184120587249?hash=item2ade7133f1:g:US8AAOSwGIVeFu91), bet jis jau ne lygis....

Redagavo Klaustukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

kol karantinas, reik kažką veikti, todėl prie progos pakeičiau vidutinių dažnių garsiakalbius - pas tuos kur stovėjo - (BMR) nesugebėjau išgaudyti kupros ant vidutinių dažnių apačios, neaišku ar tūriai netinka ar tūrių formos, ar vis dėlto ne be reikalo tas pats "Cambridge Audio" šiems garsiakalbiams stato juostinį filtrą........ 

todėl randam ant lentynos kas tinka ir keičiam :)

2020-03-21-13-15-49-805.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pasidariau lineikę , gavau pilstomo VAN DEN HUL HYBRID , užsakiau iš aliko kembriką, radau galiukus kažkokius "Nakamichi" :)  ir padariau gražiai :)

laukiu iš aliko dar kembriko, padarysiu dar vieną lineikę ir pamėginsiu pajungt esamą Pioneer magę "PRO" rėžimu :)

IMG_20200316_104812.jpg

IMG_20200316_122537.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien padirbėta ne dėl kokybės, o dėl grožio 😀 - pakeistas dar vienas stiprintuvas

Vietoj Harman Kardon pastatytas dar vienas Soundstream - ne todėl kad Harman blogai grojo, o todėl kad gavau dar vieną Soundstream  - stovis naujo ir pigiai 😀

aišku kaip visada netiko instaliacija, reikėjo perdarinėt........

MVIMG_20200328_150342.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perstačiau truputį stiprintuvus, kad būtų statmenai - lygiagrečiai 😀 , linijinius į žgutą susegiau..

galvoju kad su bagažinės juodraščiu  viskas, laukiu varžtų ir veržlių baldinių iš aliko ir statysiu viską ant naujos jau nudažytos salono spalva lentos 🤘

MVIMG_20200328_150408.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nėra durnom rankom ramybės 😀

kol nėra detalių ir medžiagų kitiems darbams, prisiminiau kad liko led juosto nuo šito projekto  - https://jeep4x4club.ru/forums/topic/58087-sdelal-podsvetku-pepelnicy/

reik ją kažkur panaudot 😁

klijuojam, lituojam prie stiprintuvų "remote" lygiagrečiai ventiliatoriams (ten jau yra saugiklis)

IMG_20200411_152212.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 valandą, Gaspis parašė:

Gražus darbas o kaip garsas ?

standartiškai - kas gerai atrodo, tas gerai ir dirba (ir atvirkščiai - negali gerai dirbti tai kas atrodo blogai) 😁

garsas yra labai individuali sąvoka, todėl vieniems patiks, kitiems ne :)

aš sau darau kad grotų labai garsiai be iškraipymų nes man muzika reikalinga važiuojant (ir dideliais greičiais) o ne stovint aikštelėje išjungtu varikliu - todėl kai kurių niuansų ir negaudau pakol kas.........

todėl mašinoje 90 procentų muzika yra labai agresyvių stilių, likusieji 10 - tai testiniai ir demonstraciniai diskai 😁

gavosi pakol kas rezultatas - važiuojant norisi garsinti 🤘

kas nori pas mane mašinoje pasiklausyt labai garsiai pvz. tokį dalyką? 😀

 

 

Redagavo Klaustukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai cia mazohizmas auksciausio levelio.

kadangi man visiskai dzin kaip ten kas groja,  svarbu kad bent radijas veiktu, tai toks laiduku deliojimas is vietos i vieta menesiais, del kazkokio svaresnio decibelo, tai laiko ispylimas i kanalizacija. jau geriau prie teliko bamba kasyt.

nu bet kiekvienam savi durnumai arciau kuno, kiekvienas bludinam savaip :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 valandas, tunks parašė:

man tai cia mazohizmas auksciausio levelio.

kadangi man visiskai dzin kaip ten kas groja,  svarbu kad bent radijas veiktu, tai toks laiduku deliojimas is vietos i vieta menesiais, del kazkokio svaresnio decibelo, tai laiko ispylimas i kanalizacija. jau geriau prie teliko bamba kasyt.

nu bet kiekvienam savi durnumai arciau kuno, kiekvienas bludinam savaip :D

sąvoka "hobis" pažįstama? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hobis, bet is mano varpines ziurint labai keistas. cia is tu hobiu serijos, apie kuriu rezultata gali spresti tik tos labai siauros srities, tokie pat nuplauke kolegos. nes absoliuciai daugumai diletantu tokiem kaip as, idesi ten belekokoki suba, ar visa sita hemaroju puses metu darbo, abejoju ar labai man skirtumas jausis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.