Pereiti prie turinio

Tema apie smuginius suktukus - akumuliatorinius/orinius


Pelkinis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 100
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

vat kaip pavizdys,- 600 euriku elektrinis 500w ,250 nm..., aprasymas,- naudojamas ratu montazkese ir seip servise. tai nieko nesuprantu, orinis 900nm tikrai ne stebuklas ratams sukt, o cia 250nm rekomenduoja ratams... nu uzmuskit mane, nesuprantu kaip cia yra :)

kiti ir simto nekainuoja 2000w 700-800nm.... nuo kokio cia fizikos dievo priklauso tie parametrai... toks didelis skirtumas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kodėl taip radikaliai - karts nuo karto tepaliuko reik įpilt jei nėra tepalinės , šlangas atitinkamo diametro kad oro pakankamai ateitų ir nepirkt piguvos tikintis stebūklo  ;)

ne radikalas as  ;)  tepaliuka visada ilasinu kas ryta kelis lasus, kai vyksta montavimo bumas... o kai stilis, aisku reciau... kas liecia ora, suprantu kad oro srautas svarbu, nu bet tas garmoskes kokias naudoju kaip ir visi kiti..storesniu nemaciau... vamzdziai ant sienu ar tai 25 ar tai30 mm vidus... nematau prie ko prikibt :scratch:

aisku gamintojas tikrai is pigiuju....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku gamintojas tikrai is pigiuju....

Tai ko dar tu nori , man piguva užsilenkė per kelias savaites ( tik pajutau malonumą ir še tau  :) ) ir teko sukandus dantis nusipirkt rimtą daiktą už 400 tikrų lietuviškų pinigų (prieš 15 metų tai buvo rimti pinigai) - šiai dienai tai puškai jau galima užsakinėt auksinius rėmelius ir kabint ant sienos kaip relikviją nors ji dar vis dirba  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, ka tik gavau pabandyt makita DTW 1002... trys galingumai 300, 600, 1000 nm... zver mascina.... trecios padeties net nebandziau...

pirma padetis 300nm panasiai suka kaip maniske pniaumo 1200nm pavargele (jeigu taip galima vadint metu laiko iranki).... cia turbut labiau dideli vaidmeni atlieka smugiu skaicius, o ne nm kiekis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a, sorry tikrai nepasinaudojau paieska... gaila apie elektrinius nieko nera.. kas ten per daigtai

dirbu su ratais, tik tam butu naudojamas... kazkaip nusivyliau oriniais, kiek ten niutonu bepirksi po metu darbo nieko nebeatsuka... suprantu kai ten reikia ant rakto sokinet visu svoriu, neatsuka.. bet daznai rankytem atsisuka be didesniu pastangu, o metu laiko 1200nm puska nebeatsuka, tai nervai nelaiko...

O,kiek niutonmetrų reikia ratų veržlėms prisukti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi aš ir naudoju tokį :) , didokas, bet kaip Klevas sako Nm niekada nebus per daug, aš su juo neatsukau savo buso ratų priekinių, jau buvau sunerimęs, bet kai sulaužiau kelias galvutes ir raktus prie jų, supratau kodėl :) , autogeno ir suktuko pagalba tik pavyko atsukti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.