Pereiti prie turinio

"Mykimas" salone – gal kam pasitaikė? (2.7 CRD)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Mašina: WJ 2.7 CRD.

Pradėjau girdėt keistą ir niekaip nesuprantu iš kur... Kai važiuojant paspaudi (kad ir vos vos) akseleratorių, pasigirsta toks labai tylus "mykimas" (panašiausia ką galėčiau apibūdint, tai kai naktį pasibaigia TV programa, ir būna toks ištisinis tonas, tik labai tylus). Iš pradžių galvojau, gal variklyje koks guolis, bet stovint to garso nėra. Galvočiau gal turbina, nu bet juk ir stovint turėtų girdėtis.. Gal kur orą prapučia, bet juk irgi stovint girdėtųsi.. Dar galvojau, gal pečiuko ventiliatorius, bet jį išjungus, vis tiek tas garsas yra.

Į tilto/granatos ūžimą visai nepanašu (pas mane jie ūžia nuo seniai, kaip ūžė taip ūžia), o čia toks grynai salone garsas. Kas dar gali būti – transmisijoje kažkas?

Ar įmanoma, kad spaudžiant akseleratorių, koks nors elektrinis komponentas skleistų garsą? (bet tik važiuojant). Beje, atleidus gazą, garsas iš kart dingsta.

 

Jeigu kažkuriam 2.7 CRD savininkui irgi šita "anomalija" pasireiškia, pasidalinkit žiniom, dėkui ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pas mane apart garsų, viskas veikia. Va, tech. ką tik beveik praėjau, vos kelios smulkmenos.

Be to man jos atsikratyti jau per vėlu (per daug jau sukišau), tai nusprendžiau šį auto pasilikti ilgam, visokiem lengviem off-road, turizmui gamtoje, žvejybom ir pan., ir tiesiog nusipirkt kitą auto kasdienam važinėjimui.

 

Na, o dėl to garso, jei kas ką žinot/susidūrėt, parašykit.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, man kažkoks toks lyg "elektrinės prigimties" tas mykimas, nors gal man tik taip atrodo. Bet išjungus magą, tas garsas vis tiek yra..

 

jeigu yra koks stiprintuvas, jis gali ir neišsijungti, turiu tokį automobilį, užtruko kol išsiaiškinau, bet netvarkau, nes per senas  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po katalizatoriaus išpjovimo tai taip – turbina girdisi labiau, bet šitas garsas naujas (aišku gali būt, kad turbina naujus garsus pradėjo skleist).

 

Dėl neišsijungiančio mago stiprintuvo – reiks pabandyt atjungus ir išėmus saugiklį pravažiuot, bet kažkodėl abejoju..

 

Ai, kita vertus, tegul "mykia"... jei garsas stiprės, tai turėtų pasijaust kažkokie pokyčiai ir aiškiau bus kas tą garsą skleidžia.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spėju, kad dėžės "pūslė". Dažnas garsas 3,0 varikliuose, bet teko ir WJ`-ose tokius girdėt.

 

Na, aš dėžę šiek tiek įtariu, kažin kaip patikrint ar tikrai jinai ten "mykia"?

Pūslė beje pas mane keista, o alyva/fltrai dėžėj keisti 2 kart per ~3 metus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, aš dėžę šiek tiek įtariu, kažin kaip patikrint ar tikrai jinai ten "mykia"?

Pūslė beje pas mane keista, o alyva/fltrai dėžėj keisti 2 kart per ~3 metus.

Kaip nepaminėti variantai:

Gali buti stabdziu puslė. Ar keiciasi garsas kai spaudineji pedala?

Gali buti kokia rele su kondensatoriais. Paziurek prie saugykliu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.