Pereiti prie turinio

statistikos departamentas reikalauja duomenų


ramshius

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, gal kas jau esat gavę tokį laišką? Kokia atsakomybė jei į jį nekreipsiu dėmesio? Ir dėl kokių priežasčių tapau tuo laiminguoju. (sunkvežimuką, kurio kategorija N1. turiu tik dėl savęs, komercine veikla neužsiimu).

post-7565-0-43272200-1525376328_thumb.jpg

Redagavo ramshius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal gaudo nelegalius traliukus ir vežėjus. Daro potencialių pažeidėjų surašymą :)

 

Juragiuose savaitę stovėjo su muitinė su policija ir surašinėjo autovežius.

pas mane net ne traliukas, o dviguba kabina su bortukais, 2 kartus lėkiau į Lenkiją plytelių sau parsivežt, kaži ar nebus tu naujų radarų darbas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip drąsiai neteigčiau, kad galima nekreipt dėmesio. Statistikos įstatymo 14 straipsnį reiktų perskaityti, o paskui jau spręsti ar gali nekreipt dėmesio.

Pasiskambink ir pasikalbėk- žmonės ten dirba. Viską papasakos ir paaiškins. Gal ir tikrai reikia užpildyt -  tik, kad jei nedirbęs su tom statistinėm ataskaitom, tai jos užknisa (konkrečiai form filler programa labai kreiva- aišku galima ir ant popieriais supildyt), jei dirbęs, tai gėlytės- per 10 min kažką primeluoji ir tiek žinių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, niekas gi nereikalauja pateikti TEISINGŲ duomenų :D jau tiek priviso dabar visokių statistų, tyrėjų ir apklausų rengėjų, kad tuoj dirbt nebus

kam...Visuotinė Kontrolė ne už kalnų.

Tik kas pikčiausiai,tai tą visuotinę kontrolę mes patys sau ir atliekame už savo pinigus.Visur kameros,veidų atpažinimo sistemos,numeriai.Nereikės nei tatuiruočių ant rankų,kaip prie Hitlerio.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, palaukit, nesikarščiuokit, reikalas tas , kad statistikos departamentui privaloma atsakyti, jeigu esi įregistravęs įmonę su paslauga, kuri atlieka krovininis transportas, atsakyk vėjus bet  kokius , bet privaloma, tokie yra įstatymai . Jeigu įmonės neturi, tai mesk lauk tą laišką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, palaukit, nesikarščiuokit, reikalas tas , kad statistikos departamentui privaloma atsakyti, jeigu esi įregistravęs įmonę su paslauga, kuri atlieka krovininis transportas, atsakyk vėjus bet  kokius , bet privaloma, tokie yra įstatymai . Jeigu įmonės neturi, tai mesk lauk tą laišką.

 

Privalo ir fiziniai asmenys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau gavęs, pas mane kablukai N1. Statistikos dep pofig ar fūra ar kablukas, jiem krovininis ir amen.

Nu paskambinau paklausiau ar tikrai dėl kabluko turiu čia popierizmais užsiimt - oi ne sako, tada nereikia. Viskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.