Pereiti prie turinio

dėl priekabos.


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

Laba. Gal ir durnas klausymas, bet vistiek paklausiu. Nelabai apsimoka man (finansiškai) prikelinėti seną priekabą. 1. Kiek kainuotų priekaba pvz. iš anglijos be dokumentu. 2. Ar technikinė praleis tokią priekabą. :) su mano dokumentais.

Redagavo Dainiussl
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba. Gal ir durnas klausymas, bet vistiek paklausiu. Nelabai apsimoka man (finansiškai) prikelinėti seną priekabą. 1. Kiek kainuotų priekaba pvz. iš anglijos be dokumentu. 2. Ar technikinė praleis tokią priekabą. :) su mano dokumentais.

Kaip poruotusi GB priekaba ir LT dokai manau geriausia regitroj pasiklausti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tai nebent senesnės registracijos savadarbės B/N, pramoniniu būdu gamintos privalo turėti ne tik identifikacinį numerį, bet ir lentelę su duomenimis...

 Dėl registracijos-turint dokumentus, tikriausiai nėra sudėtinga pasiieškoti panašių gabaritų ir techninių parametrų priekabos, visa kita jau niuansai, kurie Regitrai nebūtinai turėtų būti įdomūs :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš panašiai ir dariau turėjau dokumentus savadarbės B/N nupirkau naują priekabą savadarbę Lietuvoj uždėjau valstybinius numerius senos ir į regitrą, regitroj juokėsi bet labai nesigilino, dar ir numerius pakeičiau į ilgus argumentuodamas kad senieji sulankstyti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu priekaba kurios registracijos numeris iskaltas ant disliaus,atsukai keturis varztus,prisukai prie kitos ir Valio!Priedo dokuose labai ydomii prasyta-be stabdziu iki 900kg,su stabdziais iki 1200kg.LT buvo sustabde,paziurejo ir nieko nesuprate paleido.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu tuom tikras ? Jei taip tai leisk paklaust kokio bieso TAC'e kaimyno priekaba (savadarbe) fotkino kuri jau velniai žino kada užregistruota ?

Senoji tikrai fotkinta nebuvo, o kaip naujai registravo tai ir fotkino iš kelių pusių lyg nemiegojau mačiau, matyt dėl to kad su tais pačiais numeriais su keliom priekabom nevažinėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senoji tikrai fotkinta nebuvo, o kaip naujai registravo tai ir fotkino iš kelių pusių lyg nemiegojau mačiau, matyt dėl to kad su tais pačiais numeriais su keliom priekabom nevažinėti

Žmogau , aš kalbu ne apie tai kad "Regitra" fotkina kai registruoja , o apie tai kad TAC'as kai atvažiuoji TA prasivaryt irgi tai daro , ir daro būtent dėl to kad "gudrių" būtų mažiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu priekaba kurios registracijos numeris iskaltas ant disliaus,atsukai keturis varztus,prisukai prie kitos ir Valio!Priedo dokuose labai ydomii prasyta-be stabdziu iki 900kg,su stabdziais iki 1200kg.LT buvo sustabde,paziurejo ir nieko nesuprate paleido.

viena karta paleido o kita karta pasidomes bazeje kodel taip yra parasyta, ir gali prisikabinti prie ko nors

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.