Pereiti prie turinio

4x4 Medininkų Pasienio Patrulis (MPP) - 2018 birželio 23-24 d. (Joninės)


Rekomenduojami pranešimai

Didelis aciu oraganizatoriam !!!! Buvo super nors ir pagedom bet susitvarke toliau keliavom :) taskai geri buvo, buvo kur ir issimaudyt ir buzos buvo ir sausu tasku :) super!!!! Nenuleiskit ranku ir toliau organizuokit !!! Tikiuosi kad kitiemet bus dvi grupes zuikiu ir banginiu!!!Ivestumet gera naujove :)!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 139
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Didelis, didelis Ačiū organizatoriams! Kaip visąlaik taškų išdėstymas geras: buvo ir kur susipurvinti ir sausai pravažiuoti. Gaila, kad neišėjo visų taškų pažiūrėti, nes mašina truputį pavedė, bet kam nepasitaiko. Labai patiko, kad organizatoriai stengės sukurti tą joninių dvasę (laužą, muziką, gerą nuotaiką). Manau, vakaronė pasisekė. Kaip kiekvienais metais viskas buvo nerealiai, bet šiemet buvo dar geriau ir manau, kad su kiekvienais metais bus vis geriau! Jau laukiam kitų mpp nors dar nespėjom atsigauti po šito karto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik diskusijoje gimsta tiesa!

O aš – senas krienas, ir laikausi nuomonės, kad prie sultinio tinka tik kibinai, ar batonas su česnakiniu sviestu. Visa kita - nesąmonė :)

 

MARTUKAS, leisk paaiškinti mano supratimą kas yra „ komercinis“ renginys: toks jis tampa tada, kai renginio kokybė aukojama renginio pelningumui išsaugoti. Aš to nesakau apie šių metų MPP. To dar nebuvo. Bet tam tikrus ženklus jau matau.

Ir nereikia kaltint Bilduko, kad jis nori skanių pusryčių ar pilstomo alaus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik diskusijoje gimsta tiesa!

O aš – senas krienas, ir laikausi nuomonės, kad prie sultinio tinka tik kibinai, ar batonas su česnakiniu sviestu. Visa kita - nesąmonė :)

 

MARTUKAS, leisk paaiškinti mano supratimą kas yra „ komercinis“ renginys: toks jis tampa tada, kai renginio kokybė aukojama renginio pelningumui išsaugoti. Aš to nesakau apie šių metų MPP. To dar nebuvo. Bet tam tikrus ženklus jau matau.

Ir nereikia kaltint Bilduko, kad jis nori skanių pusryčių ar pilstomo alaus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tik diskusijoje gimsta tiesa!

O aš – senas krienas, ir laikausi nuomonės, kad prie sultinio tinka tik kibinai, ar batonas su česnakiniu sviestu. Visa kita - nesąmonė :)

 

MARTUKAS, leisk paaiškinti mano supratimą kas yra „ komercinis“ renginys: toks jis tampa tada, kai renginio kokybė aukojama renginio pelningumui išsaugoti. Aš to nesakau apie šių metų MPP. To dar nebuvo. Bet tam tikrus ženklus jau matau.

Ir nereikia kaltint Bilduko, kad jis nori skanių pusryčių ar pilstomo alaus :)

Tai taip iseina kad Bildukui chaliava nenuskilo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viso org kolektyvo vardu - ačiū kad atva=iavote ir buvote su mumis!!

Labai smagu kad šiemet viskas ramiai praejo - jokių skundu iš vietinių gyventoju ar tarnybų kolkas negavom, ačiū jums už tai! Dėl alaus, bandelių, oro, bendravimo ir tt - sunku komentuoti. Buvo labai labai daug naujovių iš organizacinės pusės, nes turėjom Mud XL klasę, sverimą ir turėjome LIETUVOS ČEMPIONATĄ.. 21 prizinė vieta (Std, Mud, Mud XL, TR1, TR2, TR3, žiedas).. Mūsų komandos žmonių darbai buvo smulkiai suplanuoti pusvalandžio intervalais... Dar čempionato rezultatų skaičiavimas užtruko, tad žinoma ne visi komandos nariai visada galėjo pabendraudi prie giros bokalo... Na ir žinoma, orai galėjo būti geresni, reikės su dangaus atstovais rimčiau tartis kitais metais..

 

Taigi ačiū draugams kurie padėjo su svarstyklėmis ryte, kurie padėjo dalinti maistą, kurie padėjo su dalyvių registracija, taškų kelimų, tech komisija, laiko fiksavimų spec ruožose, rezultatų priėmimų ir net pavašindavo kava prie karjero...

Ačiū RFC komandai už surengta RFC parodomajį etapą!

Atskyra padėka Aliko komandai su GAZ69 - pasibaigus žiedui, vienasTR3 bolidas del gedimo liko stovėti veiksmo vietoje... Nei vienas sport ekipažas nepanoro jiems padėti.. Alikai - ačiū už evakuaciją!

Ačiū rėmėjams!

 

Ačiū dalyviams, nebūtų jūsų, nebūtų MPP!!! Čempionato dalyviai labai kukliai atrodė prieš jūsų masę...

 

 

Iki kitų kartų!

Redagavo Pelkinis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"turistu" kiekvienam renginyje daugiau negu sportininku. ir labai gaila kodel taip yra. turistu tarpe tikrai labai daug geru vairuotoju, ir geros technikos, kuri tikrai galetu vaziuoti sporte vienoj ar kitoj klasej. labai nedaug truksta kad puse turistu su minimaliais pakeitimais dalyvautu sporte ir rodytu gerus rezultatus. siame renginyje salia vaziavo turistai ir sportininkai, ir visi galejo isitikint kad gali vaziuot sporte. kodel to nera - nesuprantu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"turistu" kiekvienam renginyje daugiau negu sportininku. ir labai gaila kodel taip yra. turistu tarpe tikrai labai daug geru vairuotoju, ir geros technikos, kuri tikrai galetu vaziuoti sporte vienoj ar kitoj klasej. labai nedaug truksta kad puse turistu su minimaliais pakeitimais dalyvautu sporte ir rodytu gerus rezultatus. siame renginyje salia vaziavo turistai ir sportininkai, ir visi galejo isitikint kad gali vaziuot sporte. kodel to nera - nesuprantu.

Justai manau vienas iš priežasčių kad tie džipai kasdieninės auto daugumos. Nelabai kas gal nori jų perdaryti iki sporto reikalavimų.;) mano nuomonė
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ilgai "sportavau" su TLC60, tai kilimus džiovink salone, tai šonus aplamdytus ar žibintus taisyk, nuolat tepalai tiltuose emulsija... :) o visureigis ir į darbą ir kelionėms ir sportui buvo paruoštas TR2,  Sporte reikia siekti rezultato, spausti iš visureigio visas galimybes, kitaip tai nebe sportas, o turistaudami visureigiais gali ir neskubėti, mėgautis bekelės smagumais su chebra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.