Pereiti prie turinio

Internetinis sukčius


Rekomenduojami pranešimai

pranesk policijai , bet zinau jei suma maza, tai nuguls i koki stalciu ir viskas. Ateiciai bent , kiek bent as pasimokiau aisku be nesekmiu, jei raso miesta ir sakai ok atvaziuoju nuperku vietoj ir sumoku grynais, bet pradeda muilinti , kad pervesk - geriaus isiusiu, tai ats. kaip ir aiskus....daznioausia skelbimas is Praveniskiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visada is privaciu nepazystamu prasau isperkamuoju pastu siusti... biski keliais rubliais brangiau gaunas, bet nors ant babkiu neisdurs ...

ai bl... pagalvojau... tipas pasiruoses isdurti isdurs ir taip, juk medini buratina vietoj prekes gali supakuot  :scratch:

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbūt panaši kontora :)

 

Aš jau dabar nebevedu pinigų, kol nepatvirtina, kad turi prekę, ir neatsiunčia išankstinės sąskaitos, nes dauguma tų internetinių parduotuvių nieko pačios neturi, viską "pas tiekėją" žiūri, ir dažnai neberanda, tuo kuo prekiauja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekaip nesuprantu kam apkraut popierizmu POLICIJĄ. juk pats prisimaliai Š....  ?

Pagal tokią logiką- jei kada eisi tamsia gatve, užsirausi ant piktų bernų ir gausi per kepalą, pareiškimo geriau nerašyk, ba nefig šlaistytis naktim belekur, ir šiaip, kam apkraut bereikalingu darbu mūsų šauniąją, iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomą PALYCIJĄ :D

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va geriau PALYCIJA, labiau buna sukoncentruota i tokius ivikius kai gauna i kepala gatveja, negu kazkas is kazko pirko fajeboke smutkes ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu sanderis neivyko. Primesk kiek sugrauze PALYCININKO darbo valandu tokie neivyke sanderiai. Tai tas kuris gavo i kepala stoja i eile ir laukia ziauna islausta, kol pareigunas pakuote makulaturos supildys.

Bet kokiu atveju mano nuomone darydamas tokius sanderius turi suvokt kad perki neisku is ko ir neaisku ka, siuo atveju ar isvis kazka perki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va geriau PALYCIJA, labiau buna sukoncentruota i tokius ivikius kai gauna i kepala gatveja, negu kazkas is kazko pirko fajeboke smutkes ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu sanderis neivyko. Primesk kiek sugrauze PALYCININKO darbo valandu tokie neivyke sanderiai. Tai tas kuris gavo i kepala stoja i eile ir laukia ziauna islausta, kol pareigunas pakuote makulaturos supildys.

Bet kokiu atveju mano nuomone darydamas tokius sanderius turi suvokt kad perki neisku is ko ir neaisku ka, siuo atveju ar isvis kazka perki.

nu man tai atrodo tai eilinė vagystė. Šiais laikais jau daug pirkimų vyksta internetu ir ne tik per fajebooką. Juk ir ta pati policija seka ir stebi žinutes ir tam pačiam fajebuke :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man tai atrodo tai eilinė vagystė. Šiais laikais jau daug pirkimų vyksta internetu ir ne tik per fajebooką. Juk ir ta pati policija seka ir stebi žinutes ir tam pačiam fajebuke :)

Na ne visai taip, juk tas žulikėlis neatėjo ir neteisėtai nepasisavino, neužvaldė temos autoriaus turto :) pirkimo-pardavimo sandoriai yra elementari civilinė teisė, o turtinių prievolių nevykdymas nebūtinai bus klasifikuojamas kaip sukčiavimas pagal BK, nes tai dar reikia įrodyti... O kadangi palycijai tokių veikų tyrimas nėra prioritetinis, tai ir įrodymų būna surenkama nepakankamai, ir tokie žulikėliai sėkmingai bujoja toliau.. O įstatymus jie žino tikrai ne blogiau už tūlą palycijos tyrėją :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pamates tas to pardavejo foto prisiminiau kad jau jas maciau, kazkada jis buvo imetes skelbimu ir kad parduoda mobilius tel. Silaleje. Na ji man daznai pakeliui tai pasakiau kad busiu Silaleje pravaziuodamas, jis iskart priezasti kad jis siuo metu Palangoje, po savaiteles vel vaziujant pasidomiu - jis jau Druskininkuose.... Nuojauta aisku susimaise su smalsumu ir pagal pardavejo tel numeri internete paieskoje ir pataikiau rasti tas jo foto , dar pasijuokiau kad prie visu kitu problemu jis ir "narcizas"...  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.