Pereiti prie turinio

Nesikuria 2.7crd


Dovydas

Rekomenduojami pranešimai

Pakeisk an filtro toki juoda plasmasini pizdiuka jisai gali malt suda, arba ziurek gal nuo salcio suketeja gumytes sandarinimo slangu kur I siurblius ieina ir tada saliura eis atgal ir trauk su oro burbuliukais ( man taip buvo).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal turit kokiu minciu, kodel gali nusesti kuras. Ir pastovejus ilgesni laika nebuzsikuria.

Man panasiai buvo. Papusk su oru i slanga kuri ateina is bako, slanga pacia paziurek ar gera, zieduka pakeisk ant sujungimo su filtru . Karoce gumikes ziurek. Ir slagas. As dar padkacke pastaciau ( nu tipo kriausia kad kura papompuot). Ir dar apacioje kuro filtro stovi vandens daviklis, ir ant jo gumike .
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas 2.7 kuro bake siurblio nėra, kurą iš bako traukia žemo slėgio kuro siurblys, kuris yra ant variklio. Jei yra kažkur nesandarumas kuro sistemoje, tai ir subėga kuras atgal į baką, uzsiorina kuro sistema. Pradžioj reikia apsiziureti ar visų kuro vamzdelių sujungimai prie variklio tvarkingi, ar visi sujungimai prie kuro filtro sandarus, gal kokia slangute susenus, pasiputus. Jei sujungimai išoriškai tvarkingi, gal gumytes ant sandarinimu susene. Žodžiu, reikia padaryti, kad kuro sistema būtų sandari.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, atsimenu kai tvarkiau pas save kuro padavimo sistemą, keičiau skaidrius kuro vamzdelius prie variklio, nes buvo sulaužytų jungčių. Man tai visiškas kosmosas buvo, kad Kaune autodalių parduotuvėse tų vamzdelių niekur nėra, tipo niekas neperka (nors vienas vamzdelis eina ant šitų variklių visiur vienodi, ant mersų, jeepu ir t.t.), todėl neturi. Šrotuose sakė, kad įprastai tai pirma detalė, kurią nuperka nuo ardomo automobilio, nes keičiant kuro filtrą tie sujungimai neretai lūžta. Teko tuos vamzdelius užsakyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, atsimenu kai tvarkiau pas save kuro padavimo sistemą, keičiau skaidrius kuro vamzdelius prie variklio, nes buvo sulaužytų jungčių. Man tai visiškas kosmosas buvo, kad Kaune autodalių parduotuvėse tų vamzdelių niekur nėra, tipo niekas neperka (nors vienas vamzdelis eina ant šitų variklių visiur vienodi, ant mersų, jeepu ir t.t.), todėl neturi. Šrotuose sakė, kad įprastai tai pirma detalė, kurią nuperka nuo ardomo automobilio, nes keičiant kuro filtrą tie sujungimai neretai lūžta. Teko tuos vamzdelius užsakyti.

Bet tada matos kad oras vamzdeliuos eina
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.