Pereiti prie turinio

Uaz su BMW 2,4td ar 2,5tds varikliu


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

tai va galiu pasakyt toki dalyka ieskot range rover deze su razdatke mechanine ir i uaz ir lekiat ,ir daug nieko nereiks burt su dezem kitom :D

Rr deze bus sudetinga rasti nes jos luzta,sankaba irgi ipatinga,kiek man zinoma uaz razdatke jungesi su deze per nedideli kardana ko padekoje bus nesudetinga sujungti su BMW greiciu deze.BMW deze neuzmusama o sankaba galima nusipirkti kiekvienam srote ir nebrangiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rr deze bus sudetinga rasti nes jos luzta,sankaba irgi ipatinga,kiek man zinoma uaz razdatke jungesi su deze per nedideli kardana ko padekoje bus nesudetinga sujungti su BMW greiciu deze.BMW deze neuzmusama o sankaba galima nusipirkti kiekvienam srote ir nebrangiai

Siaip tai ne uaz, o gaz69 razdatke jungiasi per kardana

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai jūsų kardanai labai trumpi gausis (pats kažkada tuo keliu buvau nuėjas; tokio pat dydžio kaip BMW dėžė , atskira razdatkė) , dvigubos kryžmės neužteks , teks tilto priekį verst viršun  ko pasėkoj priekinis chvastavyko guolis negaus tepimo ir čia prasidės negerumai.

Na savitgali ikelsiu foto kaip atrodo mano sujungtas variklio, dezes su razdatke komplektas, manau nedaug sutrumpes kardanas juk deze su razdatke ne per kardana, o viensisas mazgas ☺️

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 6 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.