Pereiti prie turinio

Uaz su BMW 2,4td ar 2,5tds varikliu


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Mane taippat domintu. Turiu du uaz'us, tai ketinu skorpo variklius mesti lauk ir ikisti bmw tds'o variklius. Noreciau su bmw dezem, nes su uazikem vienos bedos. Kokia geriausia razdatke deti? Gaz69?

Scorpo pardavimui eis? turbo? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima paziuret kaip vazioja TDSas salcininku raj. Pasivazinejimai. Mielai atsakisiu i skambucius nuo antradien

 

Turiu keletą manau visiems aktualių klausimų tiems kas galvoja apie tokį motorą.

1. Ar 2,5 tds telpa į 469, ar nereikia pjaustyti kebulo ?

2. Kaip yra daroma su motoro tvirtinimo taškais, ar paliekami orginalūs ant remo.

3. Koks yra dedamas radiatorius ?  Ar nereikia pjaustyti "televizoriaus".

4. Kaip sprendžiama karterio problema ?  As nepamenu, bet gal tds tepalo siurblys gale motoro  o ne tiesiai virs tilto.

5. Dabar jau vėl yra galimas kuro rušies keitimas , kaip šitoje vietoje viskas atitinka :) ?? Ar visi kas deda nelegalizuoja šio pakeitimo ?

6. Gal gali kažkas įkelti nuotraukų jau įdėto motoro.

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu keletą manau visiems aktualių klausimų tiems kas galvoja apie tokį motorą.

1. Ar 2,5 tds telpa į 469, ar nereikia pjaustyti kebulo ?

2. Kaip yra daroma su motoro tvirtinimo taškais, ar paliekami orginalūs ant remo.

3. Koks yra dedamas radiatorius ?  Ar nereikia pjaustyti "televizoriaus".

4. Kaip sprendžiama karterio problema ?  As nepamenu, bet gal tds tepalo siurblys gale motoro  o ne tiesiai virs tilto.

5. Dabar jau vėl yra galimas kuro rušies keitimas , kaip šitoje vietoje viskas atitinka :) ?? Ar visi kas deda nelegalizuoja šio pakeitimo ?

6. Gal gali kažkas įkelti nuotraukų jau įdėto motoro.

4 karteris jai nuo e36 tai gale prie greiciu dezes,jai reikia prieki imi nuo e34/e38

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu keletą manau visiems aktualių klausimų tiems kas galvoja apie tokį motorą.

1. Ar 2,5 tds telpa į 469, ar nereikia pjaustyti kebulo ?

2. Kaip yra daroma su motoro tvirtinimo taškais, ar paliekami orginalūs ant remo.

3. Koks yra dedamas radiatorius ?  Ar nereikia pjaustyti "televizoriaus".

4. Kaip sprendžiama karterio problema ?  As nepamenu, bet gal tds tepalo siurblys gale motoro  o ne tiesiai virs tilto.

5. Dabar jau vėl yra galimas kuro rušies keitimas , kaip šitoje vietoje viskas atitinka :) ?? Ar visi kas deda nelegalizuoja šio pakeitimo ?

6. Gal gali kažkas įkelti nuotraukų jau įdėto motoro.

1. Telpa, pjaustyti reikia, bet nedaug.

2. Man suvirino naujus prie remo, variklio pagalves ir kronsteinai liko originalus bmw.

3. Radiatoriu idejau nuo tds, televizoriu reikia pjauti, bei kapoto pertvaras reik papjaustyti is priekio.

5. Mano dokumentai tvarkingi, taciau dabar atrodo kad negalima keisti kuro rusies.

6. Ikeliu pora foto. Tiesa mano atveju po uazu pasislepes unimogo remas, taciau ir uazike vietos pakanka. Variklis idetas kampu, nes taip konstruktyviai geriau, del to ir radiatorius kampu pastatytas pagal ausinimo sparnuote.

post-4549-0-27244200-1518118885_thumb.jpg

post-4549-0-55076300-1518118986_thumb.jpg

post-4549-0-97875600-1518119079_thumb.jpg

post-4549-0-25007600-1518119164_thumb.jpg

post-4549-0-06845800-1518119341_thumb.jpg

post-4549-0-60903000-1518119918_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siurbli idejau mechanini, dabar taip nedaryciau, palikciau el. siurbli, kiek daugiau pazaisti teks, bet tai verta , ir vietoj tds geriau iskarto ziurekite M57 varikli....

Na dėl pačio variklio jau vėloka man, paruošta 2,5tds su mechaniniu siurbliu ir kita turba variklis jau, galėsiu ikelti foto savitagli viso komplektuko :) ar aš nemačiau ar nedėjai interkulerio?, jei taip turėtum nemažai prarasti sveikatos :/

dėl variklio pagalvių, kai į jas nepajungti vaakumai kaip jos veikia normaliai ?

 

ir dėl variklio skersumo kodėl geriau dėl karterio ar ko ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5. Mano dokumentai tvarkingi, taciau dabar atrodo kad negalima keisti kuro rusies.

 

 

Kiek teko girdėt jau ir vėl galima , reikalinga eksperto išvada kad viskas padaryta teisingai.

 

 ar aš nemačiau ar nedėjai interkulerio?, jei taip turėtum nemažai prarasti sveikatos :/

 

Argumentuok kodėl nededant interkulerio yra prarandama variklio galia ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Argumentuok kodėl nededant interkulerio yra prarandama variklio galia ;)

 

Nes interkuleris aušina turbinos suslėgta įkaitusį orą, o man žinoma iš vidurinės mokyklos kad vėsesnių duju tūrio vienete yra daugiau molekulių, nei didesnės temperatūros tame pačiame tūrio vienete. 

 

Bet ar ten kas aušinasi maknojant vienoje vietoje tai didelis klausimas, nors galima gal pagaminti h2O vėsinimą pilant ant interkulerio. :D :D

 

Klevai, ar gerai čia sugalvojau, P.S diletanto pamastymai :D

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko girdėt jau ir vėl galima , reikalinga eksperto išvada kad viskas padaryta teisingai.

Visu pirma neivienoje naujoie auto nebutu interkuleriu, jei jie butu nenaudingi.

Antra kanangi bekeleje visuregiu darbo rezimas Yra mazas greitis, auksta darbine temp, o variklio didziausia galia pasiekema prie tam tikro kuro misinio, kuri sudaro ipursiakiamas dyzelis ir oras mianys. Ka duoda interkuleris atausina ora, kas reiskia, kad oro misinys tampa retesnis ir jo per tapati srauta paduodama daugoau nei silto oro. Na galim diskutuot ir diskutuot cia :)daug ja pasako pirmas atgumentas

 

 

 

Argumentuok kodėl nededant interkulerio yra prarandama variklio galia ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes interkuleris aušina turbinos suslėgta įkaitusį orą, o man žinoma iš vidurinės mokyklos kad vėsesnių duju tūrio vienete yra daugiau molekulių, nei didesnės temperatūros tame pačiame tūrio vienete. 

 

Bet ar ten kas aušinasi maknojant vienoje vietoje tai didelis klausimas, nors galima gal pagaminti h2O vėsinimą pilant ant interkulerio. :D :D

 

Klevai, ar gerai čia sugalvojau, P.S diletanto pamastymai :D

Apie makojant vietoje ir silumos laiduma juk oro srautas praeina pro kurkas didesni silumos laidiniko plota ir nori nenori ausina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam :) Mums bus atsakyta :D

O patiems nekyla noras paieškot atsakymų vietoj to kad kartot tai kas plačiausiai paplitę . Pasufleruosiu ; tai labiau susiją su degimo kameros temperatūra nei su ta beleberda kaip oro ir kuro santykis ;)

 

Beje , maknojant vietoj jei interkulerio aušinimas nepriveerstinis o srautinis tai iš to interkulerio naudos kaip iš ožio ba tik vietą užima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl pačio variklio jau vėloka man, paruošta 2,5tds su mechaniniu siurbliu ir kita turba variklis jau, galėsiu ikelti foto savitagli viso komplektuko :) ar aš nemačiau ar nedėjai interkulerio?, jei taip turėtum nemažai prarasti sveikatos :/

dėl variklio pagalvių, kai į jas nepajungti vaakumai kaip jos veikia normaliai ?

 

ir dėl variklio skersumo kodėl geriau dėl karterio ar ko ?

Interkulerio nedejau, turba pucia pilnu pajegumu, mano variklio pagalves buvo be vakumu. Skersumas del razdatkes ir kazkiek karteris problemu kele.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tdsui butinas cooleris. Dar labai gerai padetu tepalo radiatorius. Abu sie daigtai neleidzia taip greit jam kaist...

 Na kolkas visi šie elementai bus, originaliai jau yra tepalo radiatoriukas.

Gal kas žinote kas nori atsikratyti opel frontera 2,8 interkulerio ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.