Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Led barai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.038
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

Tai tamstos produkcija :DDD

Aš jų neprodukuoju ir neužsakinėju fufelio su "kokybės ženklu" - domiuosi atsiliepimais, kas gerai, tą vežu, bet ir man kartais kiaulę pakiša. O konkuruoti kokybiškais iš gamyklos su tamstos e-bayjiniais nebematau prasmės :D Kam reikia iš X-LEd parūpinu su nuolaida ir už garantijas jie tegu atsako, arba Laser brangiai perka ir nesiparina dėl rasojimo :)  

aarwiss

aarwiss

• Žinučių: 1.622
  • Reg. 2013-04-07, 23:23
  • siauliai

Aš jų neprodukuoju ir neužsakinėju fufelio su "kokybės ženklu" - domiuosi atsiliepimais, kas gerai, tą vežu, bet ir man kartais kiaulę pakiša. O konkuruoti kokybiškais iš gamyklos su tamstos e-bayjiniais nebematau prasmės :D Kam reikia iš X-LEd parūpinu su nuolaida ir už garantijas jie tegu atsako, arba Laser brangiai perka ir nesiparina dėl rasojimo :)

Tai kad pats siūlei pirkti toki. Ir gyrei:) ir tamstos kainos su visoooooomis nuolaidomis gaunasi brangiau nei pas konkurentus tas pats daigtas;) PRACE sakau kaip yra, žodžio laisvė;)

Jevgenij svn

Jevgenij svn

• Žinučių: 238
  • Reg. 2010-02-14, 21:12
  • Svencionys-Vilnius

Nesipykstam, ieskom siai dienai kainos kokybes santykio, laukiam dar ka kas pasakys siai dienai verto demesio. Lolkas link tuff plus einam .

aarwiss

aarwiss

• siauliai

Nesipykstam, ieskom siai dienai kainos kokybes santykio, laukiam dar ka kas pasakys siai dienai verto demesio. Lolkas link tuff plus einam .

Aš tikrai nepykstu, bet šitaip daryti kad tik ikišti savo preke ir tegti kad pigiausiai tai meeeelas:)
Kai domėjausi ir pirkau savo, kaiptik keliavo link Lt naujiena kažkokie lazer kopijos kainuojancios 300 sakė super gerai sviečia, kaip yra nežinau:)

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Aš tikrai nepykstu, bet šitaip daryti kad tik ikišti savo preke ir tegti kad pigiausiai tai meeeelas:)
Kai domėjausi ir pirkau savo, kaiptik keliavo link Lt naujiena kažkokie lazer kopijos kainuojancios 300 sakė super gerai sviečia, kaip yra nežinau:)

Kažką tamsta painioji ir pievas rašai. Niekad nesakiau ir nelyginau ką turiu su Laser. Siūlau sau pasilikti tokią " žodžio laisvę", kuri neatitinka tikrovės ir šmeižia.
O jei gyriau kokį produktą, tai remdamasis tiekėjo aprašymu. Kai pats išsibandau, tai galiu ir pakeisti nuomonę.

zero

zero

• Žinučių: 524
  • Reg. 2011-06-05, 20:41
  • Moletai-Jonava

Tai tamstos produkcija :DDD

🤣👊

Šį pranešimą redagavo zero: 2019-10-22, 21:59

aarwiss

aarwiss

• siauliai

Kažką tamsta painioji ir pievas rašai. Niekad nesakiau ir nelyginau ką turiu su Laser. Siūlau sau pasilikti tokią " žodžio laisvę", kuri neatitinka tikrovės ir šmeižia.
O jei gyriau kokį produktą, tai remdamasis tiekėjo aprašymu. Kai pats išsibandau, tai galiu ir pakeisti nuomonę.

Aš nesakiau kad Jūs kalbėjote epie kopijas lazer ar ka panašaus, sakau tai kas buvo tuo metu rinkoje,atėjinėjo i rinka Lietuvis,kai aš pirkau,domėjausi.
Galėciau tikrai rasti Jusu pasisakymus kad jus prekiaujate patikrntais geros kokybes produkcija. Taciau kai diskusijo virė kalba apie pirkimą ir man pasiūlius savo, iskart tapo lievas ir iš jūsų turimų,ar tai galimų gauti už "pigiai" kurkas prastesnis... Aš suprantu ir manau dauguma supranta kad Jūms tai biznis ir taip turi būti. Atsiprašau jei ižeidziau ar ka netaip pasakiau;) PEACE

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Aš nesakiau kad Jūs kalbėjote epie kopijas lazer ar ka panašaus, sakau tai kas buvo tuo metu rinkoje,atėjinėjo i rinka Lietuvis,kai aš pirkau,domėjausi.
Galėciau tikrai rasti Jusu pasisakymus kad jus prekiaujate patikrntais geros kokybes produkcija. Taciau kai diskusijo virė kalba apie pirkimą ir man pasiūlius savo, iskart tapo lievas ir iš jūsų turimų,ar tai galimų gauti už "pigiai" kurkas prastesnis... Aš suprantu ir manau dauguma supranta kad Jūms tai biznis ir taip turi būti. Atsiprašau jei ižeidziau ar ka netaip pasakiau;) PEACE

Na tai parankiok mano pasisakymus, atsiųsk į až, pasiaiškinsim ar teisingai supratai kas buvo rašoma :D
Ne asmeniškai, o aplamai - Biznis berods iš angliško žodžio - reikalas, veikla, darbas... kiekvienas užsiima tuo kuo nori ar sugeba, ir ne kitų reikalas kištis ir kažką aiškinti :D Čia ne prievarta, kas ką nori tą ir renkasi. Kiek jau pardavinėja čia per forumą savo ledus ar kitas gelažis, ar kas draudė ką ar "prašė paremti" forumą? Duodi dešros, o tau ranką kanda" :D :D :D 
Nebemoka matau daug kas civilizuotai spręsti nesusipratimų, iš kart etiketes klijuojamos ir mėgaujamasi galimybe viešai pašikti kitiems ant galvos, prirašo nesąmonių ir gale "peace" :D Tipo nusiplauk tą šūdą ir neimk į galvą :D Tai taip pat sėkmingai tokiems galima pasakyti eik na... ir "peace" :D Ir viskas čia ok, juk "peace" parašyta :D  
Daug kam elementari mandagumo stoka matomai trukdo rasti susikalbėjimą, arba kažkokios nuoskaudos ar antipatijos ;) Norit pasiaiškinti, naudokite AŽ, e-meilą, telefoną, gyvą pokalbį, čia ne vieta intrigoms regzti ir visokį pilstomą briedą kitus versti skaityti. P E A C E 

aarwiss

aarwiss

• siauliai
Išsiaiškinom;)
Peace :D

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Išsiaiškinom;)

AČIŪ už supratimą :D 

Klevas

Klevas

• Žinučių: 5.020
  • Reg. 2010-05-23, 19:45
  • palei Kauna

Išsiaiškinom;)

Palengvėjo  :?:    :D

aarwiss

aarwiss

• siauliai

Palengvėjo  :?:    :D

Nei palengvėjo nei pasunkėjo, atsakiau?

Klevas

Klevas

• palei Kauna

Nei palengvėjo nei pasunkėjo, atsakiau?

Tai tada kokio velnio lygioj vietoj kipišą kėlei jei jokios naudos iš to nėra  :D

aarwiss

aarwiss

• siauliai

Tai tada kokio velnio lygioj vietoj kipišą kėlei jei jokios naudos iš to nėra  :D

Aš visad turiu ka pasakyti bet mokinuosi ir patilėti :)
Tam kad ir kiti daugiau pasidimėtų prieš perkant, o ne aklai:)
Gana teršti temą:)

Klevas

Klevas

• palei Kauna

Aš visad turiu ka pasakyti bet mokinuosi ir patilėti :)
Tam kad ir kiti daugiau pasidimėtų prieš perkant, o ne aklai:)
Gana teršti temą :)

Nu blia dar vienas kovotojas už vartotojų teises - nepavargai aiškindamas kad ten už trečio kalniuko viskas ir pigiau , ir geriau , ir kad ten pieno upės teka , ir kad ant medžių meduoliai auga  :D

Tie kurie rimtai domisi manau kad ir be tavo tokių "kilnių" pastangų sugeba išsiaiškint kas ir kaip .

P.s. Labai pagirtinas dalykas kad tas kas užteršia temą rūpinasi jos švarumu .  :)

aarwiss

aarwiss

• siauliai
.

Šį pranešimą redagavo aarwiss: 2019-10-23, 16:34

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)