Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Led barai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

gimantas

gimantas

• Žinučių: 243
  • Reg. 2012-03-27, 13:24
  • kretinga

Gal kas turit patirties del led baru.Planuojama det per visa stoga,kokius patartumet rinktis.kokio galingumo?Ir kokio gamintojo?,kad nerasotu is vidaus ir kad sviestu gerai.Pazystamas uzsidejo kazkoki tai apatine juosta uzrasojus

justyss

justyss

• Žinučių: 686
  • Reg. 2011-09-12, 15:04
  • utena
Lazer;)

tunks

tunks

• Žinučių: 1.681
  • Reg. 2010-04-26, 11:39
  • Kretinga

musu autoaibej yra ledbaru, ir dzipistu pora dirba, tai patars ka nors

gimantas

gimantas

• Žinučių: 243
  • Reg. 2012-03-27, 13:24
  • kretinga

Nebeturi ten ju jie jau.Ir kaz ar patis kazka supras apie tuos led barus

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.035
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

rinkis su Cree, Osram, Philips nuo x5w čipais... su linzėmis bus labiau koncentruota šviesa ir toliau kals... Led barams yra garantijos iki 2 metų, jei rasoja ar perdega, reiškias fufelis iš ebay atbogintas. Iš normalios gamyklos pirktas pas mane jau 3-4 metai nei rasoja nei perdega... 

Aivaras78

Aivaras78

• Žinučių: 85
  • Reg. 2014-08-03, 10:03
  • Kretinga

https://auto.lrytas....ebaisi-3824137/

Vo čia tai led barai 2 km šviečia. O Kretingoj Autoaibėj vieni baikeriai dirba,džipistu nebėra...

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Turim ir su E žymėjimu. http://www.4x4shop.l...ram-bk043-120we

man 120w kelyje sočiai, važiuoji kaip dieną... 

Tomascpp

Tomascpp

• Žinučių: 263
  • Reg. 2009-04-10, 18:01
  • Pasvalys

rinkis su Cree, Osram, Philips nuo x5w čipais... su linzėmis bus labiau koncentruota šviesa ir toliau kals... Led barams yra garantijos iki 2 metų, jei rasoja ar perdega, reiškias fufelis iš ebay atbogintas. Iš normalios gamyklos pirktas pas mane jau 3-4 metai nei rasoja nei perdega...

Butent toki ir rinkausi noredamas kokybes. Osram su 5w čipais, su linzėm. Sutinku del spindulio-sviecia konsentruotai ir toliau. Bet.. bet problema kad sviete tik 2 sav. Po to uzrasojo, 5 ar 6 linzės perdege visai. Grazinau i garantini. Tai dabar del tikslumo reiketu pasitikrint-ar jau virs metu garantiniam(laukia kazkokiu mistiniu tiekeju patvirtinimo) ar dar biskeli truksta iki metu kai jo neturiu. O butent dabar kai dienos trumpos jis ir butu labiausiai reikalingas. Bet yra kaip yra. Gal ant joniniu(kai bus trumpiausia naktis) atgausiu ;)
Tai is savo puses nerekomenduociau rinktys butent tokio koki Miroslavas siulo.

Šį pranešimą redagavo Tomascpp: 2018-02-01, 07:38

Rolandas

Rolandas

• Žinučių: 1.103
  • Reg. 2010-01-19, 23:12
  • 4x4 Alytus Off road club

Mano patirtis su led bar'ais iš Ebay, asmeniškai jau penktą led'ą turiu, nuo 60cm iki 130cm ilgio, rasot pradėjo paskutinis ir ko gero dėl mano kaltės nes lupau apsauginę plėvelę kuri gražiai nenusilupo, tada atsukau keletą varžtelių vėl nepavyko gražiai nulupt taip ir prisukau atgal ir tikriausiai gavosi nesandarumas. Nepirkit pačių pigiausių iš Ebay, parsiunčiau draugui  du identiškus led'us pagal ilgį ir galingumą tik vienas pigiausias kitas brangesnis 30 eurų, tai skiriasi ir led čipai ir net svoris pačio baro. Kur be pirktumėt visą laiką persivaržykit tuos varžtelius kur sandarina aplink stiklą ir iš šonų, būna kartais koks nedaveržtas ir dar niuansas - kur išeina laidas iš baro tai visą laiką stenkitės kad "žiūrėtų" žemyn, kad vandens lašai nesikauptų prie korpuso kur laidas išlenda.

Laimonas

Laimonas

• Žinučių: 450
  • Reg. 2006-09-21, 17:50
  • Vilnius

Is Merio pirkau dovanu, linzini, jau metai su virs, viskas ok, ir sviecia koncentruotai ir kur reik, nes tie kiti kitaicai tai kaip tele loto. Pirkti buvo iskart trys , pas kolega rasoja, pas kita viena eilute nori sviecia nori ne :D bet pati optika kokybiska . Poto pirkau per visa stoga cree. watu d@C#uja gal 240...  sviecia "kaip diena" :D bet  dievui i  langus :D . Dabar noreciau isbandyti ka nors is lazer, rigid produkcijos.

Emaz

Emaz

• Žinučių: 42
  • Reg. 2015-11-09, 20:11
  • Šiauliai

300W ''4d'' lešiais lenktas, combo, iš kinijos šviečia be problemų jau 3 metai. Švietimo apie 2-3h į savaitę. 

20vnt x 48W (kvadratiniai) švies be problemų jau treti metai pavasaris-ruduo laiku po 4h kiekvieną naktį, kiti 8 vnt visą naktį.

Kolkas viskas veikia, niekas nerasoja. 

Gal tiesiog sekasi :D

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Butent toki ir rinkausi noredamas kokybes. Osram su 5w čipais, su linzėm. Sutinku del spindulio-sviecia konsentruotai ir toliau. Bet.. bet problema kad sviete tik 2 sav. Po to uzrasojo, 5 ar 6 linzės perdege visai. Grazinau i garantini. Tai dabar del tikslumo reiketu pasitikrint-ar jau virs metu garantiniam(laukia kazkokiu mistiniu tiekeju patvirtinimo) ar dar biskeli truksta iki metu kai jo neturiu. O butent dabar kai dienos trumpos jis ir butu labiausiai reikalingas. Bet yra kaip yra. Gal ant joniniu(kai bus trumpiausia naktis) atgausiu ;)
Tai is savo puses nerekomenduociau rinktys butent tokio koki Miroslavas siulo.

Tavo atveju buvo iš lenkų atvežtas PowerLight superslim produktas, aš rašiau apie tuos, kuriuos pats pirkau iš gamyklos. Vėl gi kaip ir su lynu, mistika ar kiti nenori prasitarti, bet tik vienas tavo atvejis ir yra kol kas, kiek parduota niekas negrįžo su pretenzija. 
Vis dar guli garantiniame, žadėjo sutaisyti, paskui pinigus gražinti, dabar vėl išsisukinėja... Blogiausia, kad pats visko atidžiai neapžiūrėjau kame galėjo būt problema, tikėjausi pakeis be kalbų.

Niekas nepamiršta, bus arba pakeista arba gražinti pinigai.

Tomascpp

Tomascpp

• Žinučių: 263
  • Reg. 2009-04-10, 18:01
  • Pasvalys

Tavo atveju buvo iš lenkų atvežtas PowerLight superslim produktas, aš rašiau apie tuos, kuriuos pats pirkau iš gamyklos. Vėl gi kaip ir su lynu, mistika ar kiti nenori prasitarti, bet tik vienas tavo atvejis ir yra kol kas, kiek parduota niekas negrįžo su pretenzija.
Vis dar guli garantiniame, žadėjo sutaisyti, paskui pinigus gražinti, dabar vėl išsisukinėja... Blogiausia, kad pats visko atidžiai neapžiūrėjau kame galėjo būt problema, tikėjausi pakeis be kalbų.

Keista kad powerlight, nes pirkau kaip osram. O ir puslapi tokia info. O pasirodo kad atsiuntei kazka kita. Staigmenos nesibaigia ;) as ir nesakau kad ce nepakeiti ar pinigu negrazini. Tiesog dabar yra kad nera nei daigto nei pinigu. O kai BUS, galima bus sakyti kad issisprende ;). Diskusija apie led,zmogus klausia. Tai is savo varpines negaliu rekomenduot nes man neveike. O aplamai ledu ivairiu dydziu ir galingumu esu pirkes virs 10 vnt tikrai. O va butent si "osram" sumokejau daugiausia o veike blogiausiai. Juolab kad visus kitus led naudoju ant dzipu i balas purvus, vibracijos dregme ir tt. O "osram" uzdejau ant busiko.

justyss

justyss

• utena

Po tokio ilgo laiko garantija nauja buna???

mode

mode

• Žinučių: 535
  • Reg. 2009-12-03, 20:42
  • Nemenčinė

Gal pakomentuokite kas susiduręs, dabar yra 4d, 5d, ... iki 10d, tū 10d galingumai išvis kosminiai kažkokie  mačiau net 2800 w...

justyss

justyss

• utena

Gal pakomentuokite kas susiduręs, dabar yra 4d, 5d, ... iki 10d, tū 10d galingumai išvis kosminiai kažkokie  mačiau net 2800 w...

Cia bele galingumas parasyta. Lazer manau 20x silpnesnis geriau sviecia
Bet china laimi kaina

Jevgenij svn

Jevgenij svn

• Žinučių: 238
  • Reg. 2010-02-14, 21:12
  • Svencionys-Vilnius

China 240 w kombi  be lesiuku pirkes is forumiecio uz 110 evr. Nei rasuoja, nei ka, sviecia gerai, dirba jau daugiau nei puse metu, dirba taip pat pora h i sav. Tej kad su kitaicais tikra lotereja matyt. Is minusu, man noretusi kad sviestu kiek daugiau i toli, dabar mazdaug gerai matai per du kelio stulpelius, truksta kokiu 50 metru ir butu pasaka. Dabar jai pirkciau, bandyciau kas pritaikyta labiau tolimai sviesai.

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

Keista kad powerlight, nes pirkau kaip osram. O ir puslapi tokia info. O pasirodo kad atsiuntei kazka kita. Staigmenos nesibaigia ;) as ir nesakau kad ce nepakeiti ar pinigu negrazini. Tiesog dabar yra kad nera nei daigto nei pinigu. O kai BUS, galima bus sakyti kad issisprende ;). Diskusija apie led,zmogus klausia. Tai is savo varpines negaliu rekomenduot nes man neveike. O aplamai ledu ivairiu dydziu ir galingumu esu pirkes virs 10 vnt tikrai. O va butent si "osram" sumokejau daugiausia o veike blogiausiai. Juolab kad visus kitus led naudoju ant dzipu i balas purvus, vibracijos dregme ir tt. O "osram" uzdejau ant busiko.

neteisingai supratai ir skambini iš varpinės apie "Staigmenos nesibaigia" :D LED baras yra su Osram čipais, bet gaminys turi vardą PowerLight, o ne bevardis kaip kitas iš ebay pirktas.

Šią savaitę grįžo iš atostogų firmos savininkas ir pagaliau teikėsi atsakyti raštu:
"Hello,

I not familiar with this. What can we do is to accept return and give you money back.

Sorry for inconvenience.

Best Regards

Jacek Korzeniowski"

Toks jausmas, kad mano susirašinėjimai su jo atsakingais darbuotojais ir skambučiai  buvo ignoruojami ir nesprendžiama problema. Visai kas kita dėl pakabos detalių Lovells, Dobinson, Ironman, EFS ar Offex - garantiniai atvejai sprendžiami kelių dienų bėgyje be biurokratizmo. O šitie krakowiakai matyt nelabai mėgsta lietuvių :D  Kai vasarą  nuvežiau jiems tą LED barą asmeniškai įteikiau, tai net kavos po kelionės nepasiūlė, matyt personalas "nežinojo" kad esu oficialus jų prekių vardo atstovas.

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius

ką nori prirašys, kad tik sudominti pirkti ir kitus nukonkuruoti :D  Reiks pas ką Lazer pasiskolinti ir greta su kitais palyginti kaip šviečia, o tai čia svaigsta jaunimas, kad x20 kart geriau šviečia prie tų pačių čipų :)  Užkelk įtampą čipe ir spiegs kaip svarkė, bet ir netarnaus taip ilgai ...

justyss

justyss

• utena
Apie garantini galima atsakyt klausima?

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)